Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zrealizuj swoje marzenia - Nowość Hicksów

 

ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA!

Dzień dobry, dziś chciałbym z przyjemnością poinformować o ukazaniu się najnowszej "książki" autorstwa Esther i Jerry Hicks pt: ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA. Dlaczego użyłem cudzysłowu? Bo pozycja ta nie jest książką, którą można przeczytać w kilka wieczorów i odłożyć na półkę. Jest to przepięknie wydany (w kolorze, na papierze kredowym) kurs spełniania marzeń zawierający esencję nauk Abrahama o Prawie Przyciągania.

UWAGA KONKURS! Wśród wszystkich osób, które do 31 stycznia 2010 roku zakupią w CzaryMary.pl pozycję ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA rozlosujemy 3 zestawy książek Esther i Jerry Hicksów (o wartości 160 złotych) oraz 5 kuponów rabatowych!

Prawo Przyciągania gwarantuje realizację Twoich pragnień. Niewiele osób wie jednak, jak można z tego prawa korzystać. Ta książka to kurs, który dzień po dniu będzie sprawiał, że z marzyciela staniesz się osobą spełnioną. Krok po kroku będziesz przełamywał kolejne bariery i wewnętrzne opory, które blokują obecnie Twój dostęp do szczęścia.

Jest to również piękny prezent pod choinkę, gdyż obdarowana osoba nie dość, że nauczy się dzięki niej realizować swoje marzenia, to jeszcze będzie pamiętała przez długi czas o darczyńcy. Dlaczego? Bo ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA to 365 afirmacji na 365 dni roku. Jest to książka, do której powinno się sięgać codziennie, i to nie przez jeden rok, ale przez całe życie.

 

Darmowy fragment książki:

Książka ta objęta jest patronatem medialnym CzaryMary.pl

Jeśli nie znają Państwo jeszcze Hicksów - o których pisaliśmy już wielokrotnie, gdyż ich wcześniejsze książki nie schodziły z listy bestsellerów CzaryMary.pl - zapraszam na stronę www.abraham-hicks.pl gdzie zebraliśmy podstawowe informacje o tej sympatycznej parze i Abrahamie - ich duchowym przewodniku, który przekazał światu naukę o Prawie Przyciągania.

Życząc spęłnienia wszystkich marzeń serdecznie pozdrawiam
Łukasz Kierus - właściciel CzaryMary.pl

P.S. Na moim biurku leży egzemplarz ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA, do którego sięgam codziennie, przed zaczęciem pracy, aby właściwie ukierunkować swoją uwagę podczas całego dnia. Dobrze mi to robi :)

 

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2