Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Co my tak naprawdę wiemy!?

Co my tak naprawdę wiemy!?

Odkrywając nieskończone możliwości zmiany twojej codziennej rzeczywistości… Ta książka na zawsze zmieni sposób, w jaki postrzegasz rzeczywistość.

William Arntz, Betsy Chasse i Mark Vincente, twórcy kultowego filmu pod tym samym tytułem, wraz z czternastoma słynnymi naukowcami odkrywają przed nami meandry fizyki kwantowej i biologii molekularnej w poszukiwaniu odpowiedzi na Wielkie Pytania.

Do naszego świadomego umysłu dociera jedynie 2000 bitów informacji z pozostałych 400 milionów, które nasz mózg przetwarza w przeciągu sekundy…. Racjonalnie przeciwstawiamy się nowej wiedzy broniąc znanych nam, bezpiecznych dogmatów… W takim razie, jaka część naszej świadomości się im sprzeciwia? Czy możemy wiedzieć wszystko o rzeczach, których nie znamy?

What the bleep do we know!? To podróż od nauki aż po duchowość.

  • Czy postrzegamy świat takim, jaki jest naprawdę?
  • Z czego zrobiona jest myśl?
  • Jaki jest związek między naszymi myślami a otaczającym nas światem?
  • Czy jesteśmy uzależnieni od konkretnych emocji?
  • Jak tworzyć swój każdy dzień?

Możesz szukać znanych, skończonych odpowiedzi, przyjmując to, co życie przynosi Ci każdego dnia, możesz też zanurzyć się w oceanie nieskończonych możliwości. Wybór należy do Ciebie.

Zamów "What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?" w sklepie www.CzaryMary.pl

Pobierz za darmo:


O autorach

William ArntzWilliam Arntz - producent, reżyser i scenarzysta, prezes wytwórni Captured Light

W 1995 roku sprzedał swoją firmę i zrobił sobie rok przerwy. Następnie stworzył kolejną firmę zajmującą się oprogramowaniami, która również odniosła ogromny sukces. Po dziewięciu miesiącach także tą firmę sprzedał. Po tym fakcie po raz trzeci zainteresował się połączeniem swoich czterech największych zainteresowań. 1 – paranauka, 2 – duchowość, 3- produkcja filmów, 4- komputery. Kiedy zdał sobie sprawę, że dzięki sukcesowi jego dwóch firm zajmujących się oprogramowaniem udało mu się obejść ten uciążliwy problem awansowania, postanowił (pomimo, że wciąż brakowało mu zdrowego rozsądku) wziąć udział w produkcji filmu naukowego balansującego na krawędzi, czyli What The Bleep Do We Know!? Rok później został jednym z autorów książki na jego podstawie.


Betsy ChasseBetsy Chasse - producentka, reżyser, scenarzystka.

Pracuje jako wolny strzelec, kierownik produkcji oraz producent przy ponad 30 filmach. W 1996 roku, Betsy otworzyła swoją własną firmę produkcyjną, Rampant Feline Films, która wypuściła kilka filmów fabularnych, reklam telewizji kablowej i teledysków. W roku 2006 stworzyła własne wydawnictwo, Elora Media,www.eloramedia.com, które oferuje duchowe, orientalne i motywacyjne książki, nagrania audio i wideo dla dzieci w każdym wieku – wliczając w to dorosłych. Stałą się bardzo poszukiwanym wykładowcą w tematach takich jak duchowość, integracja nauki z duchowością, oraz rola marketingu w demografii kulturowo kreatywnej.


Mark VicenteMark Vicente - reżyser, reżyser zdjęciowy

Film What the bleep do we know jest jego najnowszym projektem, a jego sukces jest naprawdę godny podziwu. Spełniło się też marzenie Mark'a o stworzeniu dzieła, które porusza i inspiruje. Obecnie Mark pracuje nad kilkoma jeszcze projektami skierowanymi na badania nad tajemniczymi, refleksyjnymi oraz niezwykłymi zjawiskami. Przygotowuje on zdjęcia do filmu Bednig Time wysokobudżetowy thriller, który porusza kwestie jasnowidzenia, reinkarnacji i podróży w czasie i oczywiście zdrową dawkę nauki z pogranicza.

Recenzje

Niezwykła książka. Zupełnie nowe spojrzenie na mariaż rozumu i ducha - tak silne, że nasze dotychczasowe, niewzruszone zdawałoby się, fundamenty wiary i myśli obracają się w gruzy. Każdy, kto poszukuje odpowiedzi na podstawowe pytania w stylu: "Po co?", "Dlaczego?" i "Czy On istnieje?", powinien ją koniecznie przeczytać.

WOJCIECH KOŚCIELNIAK, AKTOR, REŻYSER TEATRALNY, FILMOWY I TELEWIZYJNY; BYŁ DYREKTOREM FESTIWALU PIOSENKI AKTORSKIEJ WE WROCŁAWIU ORAZ TEATRUM MUZYCZNEGO CAPITOL,
autor dziesiątek realizacji muzycznych, telewizyjnych i teatralnych, reżyser słynnego "Kombinatu - Ostatniego Koncertu Republiki".
What the BLEEP Do We Know!? traktuje o fizyce kwantowej, duchowości i sensie życia... Pełen jest łamigłówek i zagadek – oraz wypowiedzi, jakie nieczęsto słyszy się z ust naukowców i pracowników akademickich. W ambitny sposób próbuje odpowiedzieć na takie egzystencjalne pytania jak: Czym jest Bóg? Czym są emocje? Czym jest dusza? A nade wszystko: czemu tu jesteśmy?"

CATHLEEN FALSANI - Chicago Sun-Times
W sposób pełen pasji, mądrości i dowcipu autorzy przedstawiają możliwości, na jakie natrafiamy, gdy zaczynamy sobie zadawać pytania w rodzaju: "Kim jesteśmy?", "Dlaczego tu jesteśmy?", Co dzieli i łączy umysł i mózg, ciało i duszę?", "Jaka jest natura miłości?" i "Co jest rzeczywiste?" Przypomina to nocne dyskusje w sypialni w akademiku, tyle że uczestnikami tych dyskusji nie są studenci o zapuchniętych oczach, lecz ludzie, którzy poświęcli całe swe życie takim właśnie pytaniom... To głęboko duchowe dzieło, którego autorzy wychodzą z założenia, iż większość z nas pragnie przebudzić się z podobnej do snu rzeczywistości tej konsumpcyjnej kultury... ośmiela się twierdzić, że ludzie to istoty inteligentne i pełne ciekawości, a nie tępe i kompletnie cyniczne."

TOM MAURSTAD - The Dallas Morning News
Prezentuje teorię, iż stwarzamy naszą własną rzeczywistość, sprawujemy nad nią najwyższą kontrolę i mamy przyjąć za nią pełną odpowiedzialność... Nazwanie tego filmu oraz książki "jedynymi w swoim rodzaju" jest zbytnią powściągliwością.

THE HOLLYWOOD REPORTER
Przedstawia poważne argumenty na rzecz tezy, iż fizyka kwantowa wpłynie na naszą przyszłość w stopniu obecnie dla nas niewyobrażalnym... W obiecujący sposób ukazuje rewelacje teorii kwantowej, tak szokujące dla naszej intuicji, i podpowiada, że przyszłość ludzkości może stanowić nowy, światły paradygmat... Całość tego przesłania robi niezwykle mocne wrażenie."

WILLIAM ARNOLD - Seattle Post-Intelligencer
Poważne dociekania, przesycone tajemnicami fizyki kwantowej, biologii molekularnej i ich głębszymi implikacjami, a poświęcone kwestiom: kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, czemu mielibyśmy przejmować się naszą podróżą, oraz jaką pomoc w jej trakcie moglibyśmy zyskać, zaglądając po drodze do "działu" podwyższonej świadomości.

BILL GALLO - Denver Westword
Nie waha się pochwalić swoim IQ... wstrząsa fundamentami naszej percepcji.

BILL MULLER - The Arizona Republic
Założenie, że to my – a nie oddzielony od nas, osądzający Bóg – tworzymy naszą rzeczywistość, robi największe wrażenie... Nawet ortodoksyjni chrześcijanie przysłali maile z pochwałami.

ROBIN EVANS - San Jose Merkury News
Zapomnij o tym, co – jak uważasz – wiesz o sobie, i o otaczającym cię świecie. Uczenie się fizyki kwantowej nigdy jeszcze nie było taką frajdą.

CHARLES TATUM - eFilm.critic.com

 

Zamów "What the bleep do we know!? Co my tak naprawdę wiemy!?" w sklepie www.CzaryMary.pl

 

 

Propozycje prezentów

I znów jak co roku zbliża się wielkimi krokami gorączka przedświąteczna. Stajemy przed dylematem jaki prezent na święta kupić babci, mamie, bratu czy swojej ukochanej. Kolorowo migoczące, przyozdobione wielkimi kokardami prezenty na gwiazdkę przypominają nam o upływającym czasie. Co kupić? Co nowego, godnego polecenia pojawiło się na rynku? Oto propozycje, które choć w pewnym stopniu powinny przybliżyć panującą modę wśród prezentów i pozwolą wybrać prezent na Gwiazdkę.

Propozycje Prezentów
Dla niej
Prezent dla niej
Prezent dla Dziewczyny
Prezent dla niej
Prezent dla Seniorki
Propozycje Prezentów
Prezent dla Niego
Prezent dla Niego
Prezent dla Chłopaka
Prezent dla Niego
Prezent dla Seniora

 

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

 

 

 


Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!