Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zabójcza grypa (świńska) czy szczepionka?

Witam Państwa,

Dzisiejszy mailing jest poświęcony zwróceniu uwagi na przewijający się z coraz większą intensywnością temat świńskiej grypy i szczepień. Choć tak naprawdę świńska grypa jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej, góry, którą jest globalna KONTROLA ŻYCIA CZŁOWIEKA na każdym poziomie. Przerażające, ale prawdziwe. W związku z tym, że mailing jako taki jest krótką formą wypowiedzi i prezentacji danego tematu, w jego treści znajdą Państwo linki do artykułów, stron oraz filmików tak ważnych postaci jak David Icke czy Jane Burgermeister.

Zapraszam też do zapoznania się z pełnym tekstem zbierającym krótkie, najważniejsze informacje dotyczące domniemanej świńskiej grypy oraz tym, co za nią tak naprawdę stoi.


Na wstępie zacznę, że NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ - ten, kto pozna PRAWDĘ i prawdziwe oblicze tzw. świńskiej grypy, będzie o wiele bardziej wolny niż ten, kto z powodu strachu stanie się posłusznym obywatelem działającym pod wpływem rządu i mediów. A stanie się naprawdę silny, jeśli zorganizuje się w grupę/grupy podobnie myślących. Nie ma się czego bać, lecz również czas najwyższy wyrwać się z letargu i uświadomić kilka faktów, lecz na wstępie:

POZIOM STRACHU WYWOŁANEGO SZTUCZNIE STWORZONYM WIRUSEM (czytaj: świńska grypa) ODZWIERCIEDLA STOPIEŃ MANIPULACJI LUDŹMI!!!
  1. Wirus "medialnej" świńskiej grypy został stworzony w laboratoriach - medialna świńska grypa jest połączeniem prawdziwej świńskiej grypy oraz grypy ludzkiej.
  2. Została wyprodukowana szczepionka, której oficjalnym działaniem jest ochrona przeciwko świńskiej grypie, nieoficjalnym, PRAWDZIWYM DZIAŁANIEM SZCZEPIONKI JEST OSŁABIENIE UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO lub zakażenie sztucznie wyprodukowanym wirusem!!! Szczepionka nie została dokładnie przebadana, mało tego, po zażyciu jednej z odmian szczepionek były przypadki śmiertelne!!!
  3. Celem jest wzbudzenie strachu, "karmienie ludzi" fałszywymi informacjami, a następnie ogłoszenie pandemii, by siłą zmusić jak największą liczbę ludzi do zaszczepienia się zatrutą szczepionką. W ostateczności - ludzie będą coraz słabsi, coraz bardziej zależni od koncernów farmaceutycznych i coraz bardziej manipulowani.
  4. Sztucznie stworzony wirus, zatruta szczepionka, obowiązkowe szczepienia dla 'dobra' ludzkości mają na celu eliminację części ludności. Tu już nie chodzi o pieniądze, o miliardy dolarów, które wypłyną z rządów UE i USA na zakup szczepionek - choć pieniądze są niewątpliwie ważnym elementem dla wielu 'pionków w grze' (jak choćby producenci szczepionek). Tu chodzi o całkowitą kontrolę nad ludzkim życiem oraz całkowitą władzę nad światem - wprowadzenie Nowego Porządku Świata. Kto go będzie wprowadzał (o ile oczywiście się uda)? Ci, którzy już dziś dzierżą władzę w swych rękach i wpływają na losy świata - najbogatsze rody tego świata oraz działające na ich zlecenie organizacje typu ONZ, WHO, niektórzy przedstawiciele rządów poszczególnych państw.

 

CZAS NAJWYŻSZY SIĘ PRZEBUDZIĆ...

Nie tylko "z okazji" świńskiej grypy, lecz w związku z tym, że manipulacja i kontrola zaszła tak dalece, że nie sposób już nie reagować. David Icke, "Czas się przebudzić"

A oto postaci, które rzucają światło na oblicze świńskiej grypy oraz aktualnej kontroli nad światem:

JANE BURGERMEISTER - austriacka dziennikarka, po dokładnym zbadaniu sprawy szczepionek, złożyła na ręce FBI oświadczenie kryminalne przeciwko WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), ONZ oraz (a może przede wszystkim, gdyż na ich zlecenie działają rządy oraz powyższe organizacje) kilku najważniejszym przedstawicielom biznesu. Oskarżenie dotyczy bioterroryzmu i próby dokonania ludobójstwa. Dowiedz się więcej o zarzutach postawionych przez Jane.

Blisko godzinny wywiad przybliżający postać Jane Burgermeister oraz jej historię ze "świńską sprawą"

Oficjalna strona internetowa Jane, na której można śledzić najświeższe informacje w sprawie świńskiej grypy, wiele tłumaczeń jej tekstów znajdą Państwo na stronach: www.swinskasprawa.pl oraz www.grypa666.wordpress.com

 

DAVID ICKE

Od blisko 20 lat tematem Nowego Porządku Świata i kontroli na świecie zajmuje się David Icke. Oto jeden z najważniejszych artykułów, które trzeba przeczytać, jeśli chcemy poznać prawdziwe oblicze świńskiej grypy.


PIERWSZA KSIĄŻKA
DAVIDA ICKE'A W POLSCE


"Wolność. Przewodnik do wolności dla robotów" - David Icke

Ostatnio do naszego sklepu zawitała nowo wydana na rynku polskim książka Davida Icke'a. Tytuł tej książki mówi sam za siebie. David Icke dowodzi w tej barwnie i przystępnie napisanej książce, że pomimo dotyczącej większości z nas sytuacji współczesnego niewolnika, KAŻDY może się jednak od tego uwolnić i być WOLNYM.


"Szczepienia - niebezpieczne ukrywane fakty" - Ian Sinclair

Plejada znanych lekarzy opowiada się przeciwko szczepionkom. Książka napisana przystępnym językiem - dla każdego, kto pragnie poznać prawdziwe oblicze szczepionek.

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

 


Pozdrawiamy serdecznie,

Magdalena Mojsik, wraz z załogą Czarymary.pl

 

 

PROGRAM PARTNERSKI

Autorów i właścicieli witryn internetowych zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Programie Partnerskim. Wystarczy założyć konto partnerskie w naszym sklepie i poprzez stronę zgłosić chęć udziału w PP. Po tej prostej czynności można zacząć zarabiać na polecaniu nas innym. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej informacji o naszym Programie Partnerskim.

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2