Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

ARTYKUŁ. Zabójcza grypa (świńska) czy szczepionka?

W mediach coraz intensywniej pojawia się temat domniemanej świńskiej grypy, WHO już jakiś czas temu ogłosiła szósty stopień zagrożenia pandemią (nie wprowadzając kwarantanny!!!), natomiast w życiu zwykłego człowieka dni nadal przypominają zwykłe dni z czasów przed świńską grypą (a przynajmniej do czasu ogłoszenia pandemii na Ukrainie) - życie toczy się zwykłym rytmem. O co w tym wszystkim chodzi? Gdzie tak naprawdę jest świńska grypa?

Przyznam, że sama do niedawna żyłam życiem 'zwykłego człowieka', tj własnym życiem, a wszelkie rewelacje o świńskiej grypie traktowałam jako kolejną medialną sensację mającą otoczyć ludzi kolejną warstwą strachu. Tylko nie kontynuowałam swoich rozmyślań, dokąd to wszystko ma nas zaprowadzić? Nie kontynuowałam do dnia, aż trafiłam na materiały austriackiej dziennikarki Jane Burgermeister.

Luty 2009 r. Jane odkrywa w lokalnej gazecie (w głównych mediach cisza!!!), że 36 osób zostało hospitalizowanych po zażyciu szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Firma Baxter (produkująca szczepionki) wysyła zatruty materiał szczepionkowy do 16 laboratoriów w 4 krajach: Czechach, Słowenii, Austrii, Niemczech. W jednym z laboratoriów materiał został przebadany na zwierzętach - wszystkie badane fretki zdechły po wstrzyknięciu szczepionki. W związku z tym, że austriacki minister zdrowia, Alois Stoger, przemilczał sprawę zatrutego materiału szczepionkowego, Jane kierując się uczciwością i odwagą, zakłada sprawę firmie Baxter. W dalszej kolejności, Jane odkrywając iż za niewinną szczepionką kryją się nie tylko interesy finansowe, lecz przede wszystkim plany DEPOPULACJI LUDNOŚCI ZIEMI, składa na ręce FBI oświadczenie kryminalne przeciwko WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), ONZ oraz (a może przede wszystkim, gdyż na ich zlecenie działają rządy oraz powyższe organizacje) kilku najważniejszym przedstawicielom biznesu. Dowiedz się więcej o zarzutach postawionych przez Jane -

SZCZEPIONKA JAKO JEDNO Z NARZĘDZI DO DEPOPULACJI LUDNOŚCI I WPROWADZENIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA - w dużym skrócie:

Według Jane Burgermeister, Davida Icke'a oraz innych badających kto tak naprawdę rządzi naszym światem, sprawa przedstawia się w sposób następujący: w laboratoriach powstaje sztuczny wirus wynikły z połączenia prawdziwej świńskiej grypy oraz ludzkiej grypy. Prace "naukowe" są opłacane i powstały na zlecenia największych na świecie przedstawicieli biznesu, znanych postaci takich jak Rockefellerowie, Rotschildowie, którym bynajmniej nie zależy na dobru ludzkości. Celem jest 'wypuszczenie w świat' wirusa, by wzbudzić przerażenie ludzi - człowiek przerażony i obezwładniony strachem, jest najlepszym celem do manipulacji. Przestraszeni ludzie pójdą z własnej woli na szczepienia, a jeśli nie zgłosi się wystarczająca liczba chętnych zostaną wprowadzone masowe szczepienia w przede wszystkim w USA, UE. Obowiązkowe szczepienia (a dokładniej: oddanie władzy ONZ oraz WHO w poszczególnych krajach członkowskich w momencie ogłoszenia 6 stopnia zagrożenia pandemią o czym mówią Międzynarodowe Regulacje Zdrowotne) zatrutą szczepionką spowodują powolną (a może nie tak wolną) utratę zdrowia, a w dalszej perspektywie i życia! W ciągu najbliższych 10 lat, planowane jest zmniejszenie liczby ludności o 5 mld... Jak mówi Jane Burgermeister szczepienia mogą być okazją do wszczepienia nano-chipa!!! Nikt przecież tak naprawdę nie wie, co znajduje się w szczepionce. Mało tego - w dalszej perspektywie, po wszczepieniu chipa dotychczasowa kontrola stanie się kontrolą absolutną, sięgająca każdego aspektu życia człowieka! W celu 'ochrony' ludzi przed wojnami, chorobami, zaprowadzeniem na świecie pseudopokoju, powstanie tzw. NWO (New World Order). Nowy Porządek Świata będzie oznaczał jeden rząd, jedną armię, jedną gospodarkę, zaledwie garstkę ludzi u władzy oraz ZERO WOLNOŚCI DLA PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO. Jest to wariant rysujący się w najczerniejszych barwach, lecz nie musi tak być!!! Każde zagrożenie/problem jest szansą na rozbudzenie prawdziwego człowieczego potencjału i jego mocy. Im większy problem, tym większy ukryty potencjał. Wygląda na to, że obecna sytuacja może być punktem zwrotnym dla ludzkości, zwłaszcza dla zachodnich społeczeństw, które żyją w największej niewoli umysłowej niż jakakolwiek społeczność na tej Ziemi. Czas obudzić buntowniczego ducha...

...CZAS SIĘ PRZEBUDZIĆ - David Icke

POZIOM STRACHU WYWOŁANEGO SZTUCZNIE STWORZONYM WIRUSEM (czytaj: świńska grypa) ODZWIERCIEDLA STOPIEŃ MANIPULACJI LUDŹMI!!!

Czy wiesz o tym, że:

  • Ludzie na Ukrainie w obawie przed wirusem masowo wykupują leki nie tylko na grypę, lecz i na inne choroby!!!
  • Co roku zwykła, ludzka grypa zbiera żniwo w postaci tysięcy osób. Teraz OSOBY ZMARŁE Z POWODU ZWYKŁEJ GRYPY ZOSTANĄ UZNANE ZA ZMARŁE Z POWODU WIRUSA A/H1N1 !!!!
  • Szczepionka nie została dokładnie przebadana, lecz to nie przeszkadza wprowadzenia programu masowych szczepień w USA oraz UE!!!
  • Mimo przypadków śmiertelnych po zażyciu szczepionki z firmy Baxter oraz Novartis, szczepionka jest sprzedawana rządom poszczególnych krajów UE i USA!!!
  • Dla niemieckiego wojska oraz rządu zostały wykupione mniej szkodliwe szczepionki bez zawartości rtęci oraz innych kontrowersyjnych dodatków!!! Pozostała ludność nie doświadczy tego 'przywileju'!!!
  • Prezydent Obama oświadczył, że nie zaszczepi swoich dzieci, gdyż ryzyko związane ze szczepionką jest zbyt duże!
Jak to słusznie zauważył jeden z czytelników bloga o świńskiej grypie:

"Jedynym lekarstwem jest PRAWDA!"

A tego brakuje w rządzie i w mediach. Pozostaje wsłuchać się w głos rozsądku i serca oraz DZIAŁAĆ poprzez informowanie jak największą liczbę ludzi o niebezpiecznych szczepieniach.

I jeszcze jedno:

Bez względu na to, co się działo, co się dzieje i co jeszcze się wydarzy, najważniejsze jest zachowanie spokoju i nie oddawanie osobistej mocy dla wszechobecnego strachu. Jak trafnie zauważył David Icke, to strach jest przyczyną, dla której aktualnie na świecie panuje wszechobecna manipulacja.



Oto linki do filmików z napisami polskimi:

Strony internetowe absolutnie obowiązkowe:

I jeszcze, aby bliżej poznać wspomniane wcześniej postaci (David Icke, Jane Burgermeister):



Magdalena Mojsik

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2