Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaproś piękne Anioły do swojego życia

Witamy gorąco w chłodne dni. Jesień, oprócz chłodnych poranków i kłębiastych chmur na niebie, przyniosła do naszego działu NOWOŚCI parę niezwykłych i pięknych produktów. Oto i one...

... są przyjemne w dotyku, niektóre większych rozmiarów, inne mniejszych. Kuszą swym wyglądem, wykonaniem, bogactwem barw i symboli. A co najważniejsze - potrafią być świetnymi doradcami i źródłem mądrości. Potrafią być blisko zawsze wtedy, gdy nie ma innych ludzi wokół... Mowa o kartach ezoterycznych, które ostatnio do nas przybyły.

 

KARTY DOREEN VIRTUE

Ta niezwykle sympatyczna i ciepła kobieta jest znana polskiemu czytelnikowi głównie dzięki książkom o Aniołach oraz Dzieciach Nowej Ery. Jeszcze więcej zwolenników przyniosły jej przepiękne karty Przesłania Aniołów. Od niedawna do grona równie pięknych i wartościowych kart można zaliczyć następujące:

 

Mistrzowie duchowi

Każdy z nas zapewne chociaż raz odczuł jak wspaniałe może być przewodnictwo osoby, która ma bogatsze doświadczenie oraz wiedzę i bez wyrzutów sumienia można ją nazwać MISTRZEM. Dr Doreen stworzyła talię kart skupiającą tych bardziej i mniej znanych mistrzów, którzy zawsze mają dla nas czas oraz służą radą, wsparciem i pomocą.


Magiczne syreny i delfiny

Tym razem swą pomocą dłoń wyciągają istoty niemalże baśniowe - syreny i delfiny. Karty zostały stworzone, by pomóc w materializacji celów i marzeń.


Przewodnictwo Bogiń

Tak... Boginie... już samo to słowo kusi i przyciąga. A cóż mają do zaoferowania Boginie? Oprócz aury tajemniczości, która ich otacza, niosą ze sobą potęgę kobiecej mądrości oraz moc. W talii "Przewodnictwo Bogiń" karty zdobią takie boginie jak Kuan Yin, Lakszmi, Brigid, Izydę i Atenę, jak również Boginie celtyckie, Majów, egipskie, greckie, hinduskie oraz pochodzące z innych religii.

 

TAROTY DWA

Dwa nowe a dokładniej "Tarot Mityczny" oraz "Tarot pozłacany".


Tarot Mityczny

Wydany po raz pierwszy w 1989 roku, odniósł międzynarodowy sukces. Ilustracje na kartach przedstawiają bogów i boginie, bohaterów greckich mitów - znane archetypowe postaci, których losy znakomicie odzwierciedlają istniejące w naszym życiu wzorce i zachodzące w nim zmiany.


Pozłacany Tarot

Pozłacany Tarot zachęca do zbadania tego zaczarowanego świata, gdzie odwieczne symbole i archetypy znajdują swe ucieleśnienie w postaciach jasnowłosych dziewic, odważnych rycerzy i obdarzonych mądrością mistyków.

 

HEMI-SYNC® Technologia na miarę Czasów NOWEJ ERY

Z równie wielką radością, co i dumą, ogłaszamy, że wśród perełek z działu NOWOŚCI znalazły się nowe nagrania Hemi-Sync® (ang. Hemispheric Synchronisation - synchronizacja półkul). Hemi-Sync® zostały stworzone przez sympatycznego i niestrudzonego badacza przestrzeni ludzkiego umysłu - Roberta Monroe'a Hemi-Sync® synchronizuje półkule mózgowe, a następnie wprowadza umysł na pożądaną częstotliwość, aby móc rozpocząć pracę z danym 'programem'. Nagrania zostały stworzone na najróżniejsze człowiecze potrzeby zaczynając od głębokiego relaksu i medytacji, idąc przez zwiększenia skuteczności uczenia się, kończąc na ułatwieniu doświadczeń w OOBE oraz pomocy przy powrocie do zdrowia po przebytej chorobie!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi Hemi-Sync'ami jak również z ich pełną ofertą.

 

Między kartami Doreen Virtue a Tarotami

ANIELSCY OPIEKUNOWIE


Opiekuńcze karty

Karty stworzone przez Cheryl Richardson. Cheryl Richardson - najlepiej sprzedająca się pisarka New York Timesa, autorka bestselerów Zacznij żyć własnym życiem (Take Time for Your life) oraz Życiowe przemiany (Life makeovers), daje nam 49 praktycznych rad, jak zatroszczyć się o siebie. Każda z nich ma formę karty inspirującej nas do podjęcia szczególnego zadania. Wykonanie tego zadania w pewien sposób przyczyni się do poprawy jakości naszego życia.


Anielskie klucze

Zgrabne i malutkie. 'Anielskie klucze' otwierające drzwi do ludzkich serc. Karty prowadzą Cię do prawdziwego kontaktu z kochającym światem Aniołów.

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

 


Pozdrawiamy serdecznie,

Magdalena Mojsik, wraz z załogą Czarymary.pl

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2