Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy jesteś Odważną Duszą?

 

Poznaj plan swojej duszy

Być może książka "Odważne dusze" zostanie przez liczne osoby pominięta, kiedy będą przechadzać się między półkami księgarni. Być może kogoś zainteresuje okładka albo tytuł, ale po pobieżnym przejrzeniu treści stwierdzi, że pozycja ta nie zawiera nic interesującego. Na pewno znajdą się jednak i takie osoby, które niczym tytułowe odważne dusze wyruszą wraz z autorem w duchową wędrówkę w głąb siebie. Dla nich wspólna droga na kartach tej książki może przerodzić się w swoiste katharsis i zaowocować niespodziewanymi rezultatami. Dzieje się tak, ponieważ treść tej książki ma niezwykle ludzki i uniwersalny wymiar. Nie ma chyba nikogo, kto po jej przeczytaniu nie poczułby nadziei, zrozumienia i spokoju i tu kryje się właśnie bogactwo "Odważnych dusz".

Każdy z nas szuka odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które w mniejszym lub większym stopniu wiążemy ze sferą duchową. Niezależnie od tego jaki poziom rozwoju duchowego reprezentujemy, podświadomie zakorzenione jest w nas przeświadczenie, że życie ludzkie nie jest jedynie zbiegiem przypadkowych wydarzeń, które wiążąc się ze sobą tworzą splot różnych doświadczeń. Człowiek chciałby widzieć sens we wszystkim tak, żeby dostrzec jakieś prawidłowości i znaleźć oparcie w swym niekiedy chwiejnym życiu. Czasami tak bezwładnie poddajemy się jego falom, że nie zauważamy zewnętrznych sygnałów docierających do nas każdego dnia z otaczającej rzeczywistości. Jesteśmy wystawiani na kolejne próby, niejednokrotnie tak bolesne, że gotowi jesteśmy poddać się bez żadnej walki. Nieważne już jak często zadajemy wtedy banalne pytania w stylu "Dlaczego ja?". Przed lekturą "Odważnych dusz" należy postawić samemu sobie pytanie "A co, jeśli to ja?". A co, jeśli to ja jestem autorem wydarzeń, które mnie z życiu spotkały? A co, jeśli to ja zaaranżowałam poznanie określonych osób i inne "zbiegi okoliczności"?

Z takim pytaniem w głowie rozpoczęłam czytanie książki "Odważne dusze". Muszę przyznać, że wywołało to we mnie mieszane uczucia i z pewnością tak będzie u większości czytelników. Generalnie oddalamy od siebie winę za cokolwiek, co nas spotyka, a już zwłaszcza za nieprzyjemne czy nawet tragiczne doświadczenia. Nic w tym dziwnego. Kto z nas świadomie przyznałby, że spotyka go nieszczęście dlatego, że tak sam "zaplanował" jeszcze przed urodzeniem. Niestety, jeśli poszukujemy sensu wydarzeń tylko na płaszczyźnie ziemskiej, nie zawsze uda się nam rozwikłać wszystkie zagadki. Niekiedy trzeba sięgnąć dalej tam, gdzie człowiek istnieje w innej duchowej i jakże pięknej formie.

Tak często dosięga nas zwątpienie i strach, które są największymi wrogami naszej chęci do życia. Paraliżują nas przed podejmowaniem działań, a nawet przed myśleniem. Co gorsza, strach uniemożliwia człowiekowi poznanie siebie, ponieważ nas zniewala. Przedstawiona w książce koncepcja planowania przedurodzeniowego jest natomiast instrumentem, który ma służyć wejrzeniu w głąb siebie, a w rezultacie odnalezieniu miłości do samego siebie jako wspaniałej wielowymiarowej istoty. Czyż nie ma piękniejszej drogi ku wyzwoleniu spod okowów utrwalonych schematów? "Odważne dusze" dały nam sposobność ku poznaniu historii wielu różnych osób, których życie niejednokrotnie zostało naznaczone ciężkim brzemieniem. Pomimo tego, że są to smutne opowiadania, każde słowo w książce, każda strona jest wielkim przesłaniem miłości oraz drogowskazem, jak mamy pokonywać własne wyzwania.

Opinie czytelników Amazon.com

"Świetna książka do przeczytania, jeśli chcesz poznać znaczenie swego życia. Przeczytałam i poleciłam przyjaciółce, która zadzwoniła do mnie zapłakana mówiąc: "Teraz wiem dlaczego!"

"W trakcie lektury książki byłam zachwycona jej wnikliwością. Dzięki poznaniu różnych życiowych historii każdy z nas może dostrzec mądrość kryjącą się za ludzkimi "tragediami". "Odważne Dusze" umożliwiają spojrzenie za kurtynę życia."

"Ta książka jest wspaniała dzięki szczegółom z jakimi jej bohaterowie opisują swoje wybory przed urodzeniem. Kiedy ją czytasz, poznajesz tych ludzi coraz lepiej, a to przynosi Ci lepsze zrozumienie własnych przedurodzeniowych wyborów."

Wszystkie osoby, które występują w "Odważnych duszach" zdecydowały się opowiedzieć o swoich doświadczeniach autorowi, który następnie stworzył piękną opowieść o potędze ludzkiej wiary i miłości. Za pośrednictwem Roberta Schwartza poznajemy sylwetki zwykłych ludzi, którzy dzięki swej wewnętrznej odwadze i sile stworzyły niezwykłe życiorysy. Z pewnością do każdego będzie przemawiać wyraźniej inna historia. W końcu sami codziennie zmagamy się z wieloma wyzwaniami i poszukujemy odpowiedzi, dlaczego dzieje się tak a nie inaczej. Książka zawiera opisy wielu doświadczeń, jakie mogą dotknąć każdego z nas. Począwszy od ciężkich wypadków (Christina, Jason), przez uzależnienia (Sharon, Pat) aż po stratę bliskich ukochanych ( Valerie). Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wymienione zdarzenia wydają się być strasznymi tragediami, które na zawsze odmieniają los człowieka i jego bliskich, już po przeczytaniu pierwszych historii dostrzegamy głębszy wymiar wszystkich ludzkich doświadczeń.

Dzięki "Odważnym duszom" patrzymy na nie przez pryzmat zrozumienia, które jest tak bardzo ważne w procesie uwolnienia się od winy za swoje życie. Każdy bohater książki prezentował postawę ciekawości i otwartości wobec tego, co przyniosą sesje z mediami channelingowymi. Oczywiście ludzie ci nie byli również pozbawieni obaw. Nade wszystko zwyciężyła jednak chęć poznania przyczyn, dla których powzięli tak trudne zadania życiowe.

PRZECZYTAJ DALSZĄ CZĘŚĆ ARTYKUŁU NA WWW.CZARYMARY.PLAutor: Agnieszka Stankiewicz agnieszka@illuminatio.pl
www.OdwazneDusze.pl
Odważne Dusze - Robert Schwartz

 

Poznaj Ho'oponopono

Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Proces pozwalający na oczyszczenie naszego umysłu ze wszystkiego, co powoduje stres, problemy w relacjach, prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu. "Resetując" nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu.

Zapraszamy już 7-8 listopada na ostatni w 2009 roku warsztat Ho'oponopono w Warszawie.

UWAGA! Lista uczestników jest już zamknięta, jednak na hasło "CZARYMARY" jest jeszcze kilka miejsc! Prosimy o podanie hasła "CZARYMARY" i bardzo szybką rezerwację miejsca w tym warsztacie - wszystkie informacje są tutaj.

Dla wszystkich zaś zainteresowanych tym bardzo ciekawym i prostym sposobem na oczyszczenie swojego życia, relacji, związków z negatywnym wpływów, emocji i osiągnięcie pełni możliwości polecam lekturę fantastycznej książki ZERO OGRANICZEŃ autorstwa Joe Vitale, która wyjaśnia czym jest Ho'oponopono i jak stosować je na co dzień.

 

 

Rok 2013

25 października 2013 roku w Warszawie odbędzie się ciekawe spotkanie poświęcone wizji świata po 2012. Wizji, na którą każdy z nas ma wpływ.

Rok 2013 będzie całodzienną konferencją poświęconą wizjom rozwoju naszej cywilizacji w Nowej Erze, której początek umownie się przyjmuje jako rok 2012. Umowność ta dotyczy zarówno daty 2012 jak i 2013. Mamy świadomość, że przełom 2012 już się dokonuje i z pewnością nie zakończy się za 3 lata, lecz będzie to proces wieloletni. Niemniej odwołanie się do roku 2013 ma na celu definitywne odcięcie się od tabloidalnych i apokaliptycznych skojarzeń, które ciągną się za datą 2012. Interesuje nas ciąg dalszy...

Więcej o konferencji ROK 2013 znajdą Państwo na stronie www.schodamidonieba.com

Na forum serwisu Plejadianie.pl zamieściłem ciekawy tekst Andrzeja Bagiera wprowadzający w temat konferencji pt "Projektowanie Nowego Świata". Zapraszam do lektury i dyskusji

 

CzaryMary w gronie laureatów rankingu sklepów internetowych 2009 Money.pl i tygodnika Wprost

Z wielką radością pragniemy donieść, iż sklep CzaryMary.pl zajął wysokie 9 miejsce w najnowszym rankingu tygodnika Wprost i portalu Money.pl w kategorii sklepy specjalistyczne i erotyczne. Ze swej strony zrobimy wszystko, żeby za rok być jeszcze wyżej!

CzaryMary.pl został również wyróżniony w raporcie "e-commerce 2009" w kategorii największych księgarni internetowych. Z dumą mogę powiedzieć, iż jesteśmy jedynym sklepem ezoterycznym, który pojawił się w obu ważnych rankingach sklepów internetowych!

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

 


Pozdrawiamy serdecznie,

Łukasz Kierus i Agnieszka Stankiewicz, wraz z załogą Czarymary.pl

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2