Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dlaczego jesteś niezwykły

 

Dlaczego jesteś niezwykły?

W momencie, gdy piszę tę wiadomość, z nieba smętnie sączą się strumienie deszczu, ciężkie chmury wiszą na niebie, jakby chciały obwieścić "już nastała jesień", a ciśnienie atmosferyczne doprowadziło do spowolnionych reakcji na bodźce zewnętrzne znaczną część społeczeństwa. Być może dla niektórych jest to nieco depresyjny czas. Jednak bez względu na to, czy pogoda odbiła się na Państwa samopoczuciu, czy też strumień radości (lub chociaż nieznacznego zadowolenia z życia) płynie w żyłach w swym zwykłym rytmie (lub w szalonym tempie :)), bez względu na pogodę, strefę klimatyczną, warunki ekonomiczne, ilość reklam w telewizji, zasobność portfela, pozycję społeczną, wiek oraz ilość zmarszczek na twarzy (uff, lista może być długa) - bez względu na to

ZAWSZE WARTO PAMIĘTAĆ, ŻE JESTEŚ NIEZWYKŁYM CZŁOWIEKIEMI to nie ze względu na swoje dokonania - nie trzeba być kolejnym Kopernikiem, który przedstawia rewolucyjne poglądy. Nie trzeba mieć odwagi Osho, miłosierdzia wielkiego jak u Matki Teresy czy mądrości Dalajlamy. O ile wzięłoby się pod dobrą lupę każdego człowieka, można by było wiele odkryć. Tak wiem, dziś już samo istnienie nie wystarcza, trzeba zrobić COŚ, by być dla innych KIMŚ. Ale kim tak naprawdę będziesz, jeśli sam w sobie nie dostrzeżesz Piękna, Mądrości, Talentów?

Zastanów się, jak mógłby wyglądać nasz świat, gdyby każdy sam siebie cenił i szanował?

Czy nadal byłyby wojny, cierpienie, przemoc, nietolerancja? Twoje szczęście mogłoby uzdrowić ten kawałeczek świata, w którym na co dzień się obracasz. Tak, wiem, pewnie powiesz, że lubię sobie pomarzyć (a lubię, polecam :)), ale rzeczywistość jest i będzie inna. Zawsze w takich momentach przychodzi mi na myśl John Lenon i słowa z nieśmiertelnego utworu 'Imagine':

You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one
I hope some day you'll join us
And the world will live as one


(możesz stwierdzić, że jestem marzycielem, lecz nie jestem jedyny/mam nadzieję, że dołączysz do nas/a świat stanie się jednością)

A dlaczego jesteś niezwykły? A choćby dlatego:

  • możliwości Twojego umysłu obejmują m.in. telepatię, telekinezę, postrzeganie świata energii, channeling, OOBE
  • Twoje ciało fizyczne to zaledwie maleńka cząstka Twojej PRAWDZIWEJ ISTOTY
  • KAŻDY z nas ma jakiś talent - malowanie, zdolność prowadzenia ludzi, smykałkę do biznesu, lepienie garnków z gliny, naturalną zdolność pomagania innym, odczytywanie ludzkich emocji i "bolączek" z podświadomości, dar tworzenia boskiej muzyki... można wyliczać i wyliczać...
  • potrafisz KOCHAĆ
  • możesz przeżyć ogrom cierpienia, upaść, stracić wiarę w życie i... odzyskać ją stając się BOHATEREM ŻYCIA - to jest dopiero dokonanie!
  • masz zdolność wpływu na swoje życie i życie innych ludzi
  • masz niezwykły organ w swoim ciele - serce, które niestrudzenie bije przez całe życie...
  • komóreczki ciała stale ODRADZAJĄ SIĘ, co sprawia, że co kilka lat, mamy "nowe ciało"
  • ponoć... ciało wytwarza tyle ciepła, że w ciągu 30 minut można zagotować 2 litry wody - ileż ciepła w każdym z nas :))

 

 

A oto propozycje kilku książek - pomocnych dłoni, przypominających o tym, że jesteś kimś więcej niż tylko trybikiem w obezwładniającym systemie świata zachodniego:


Magnetyzm Serca

Każdy człowiek generuje moc i siłę, która jest przyczyną wszystkiego, co się dzieje w naszym życiu. Siła ta generuje wszystkie zdarzenia, zarówno te dobre, jak i złe. Sprawdź co możesz zrobić, aby w Twym życiu manifestowało się jedynie Szczęście i Powodzenie.


Życie w przestrzeni serca

przepis na wstąpienie do miejsca, w którym połączeni jesteśmy ze wszystkim co istnieje, miejsca w którym istnieje prawdziwa Miłość i kontakt z naszym stwórcą.


Ścieżka mocy

tytuł mówi już sam za siebie... :)

Ścieżka Mocy - tom IV nauk Plejadian, to zdaniem amerykańskich czytelników -najlepsza książka Barbary Marciniak.Książke czyta się naprawdę świetnie. Oferuje ona niezwykle skuteczne metody na zmianę ograniczających nas przekonań i poglądów - wszystkie do zastosowania od zaraz.


Huna - Starożytny Hawajski SEKRET

najnowsza książka światowego autorytetu w dziedzinie Huny - Serge'a Kahili King'a. Mądrość zamknięta w siedmiu zasadach HUNY wyznacza szlak do poznania całkiem nowych sposobów na realizację swych pragnień i marzeń. Karty tej książki odkrywają potęgę wiary i osobistej mocy, którą każdy z nas dysponuje.

 

ROCZNA SZKOŁA HUNY

Dla wszystkich zainteresowanych Huną i osobistym rozwojem zapraszamy do Rocznej Szkoły Huny Piotra Jaczewskiego. Piotr z pasją i zainteresowaniem prowadzi szkołę huny od ponad 6 lat, więcej informacji znajdziesz klikając TU. Piotr był tłumaczem Serge'a podczas jego ostatniej wizyty w Polsce - zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkania: /blog/2009/10/08/relacja-ze-spotkania-z-serge-kahili-kingiem/

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2