Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Roczna Szkoła Huny 2009/2010 - Warszawa

W tej edycji Rocznej Szkoły Huny czekają cię niesamowite przemiany, jak zwykle tak zwykle nauczysz się stosować w praktyce idee huny w kluczowych obszarach życia wewnętrznego(emocje i przekonania, integracja wewnętrzna, duchowość) duchowość zewnętrznego(dostatek, związki, zdrowie). Ten warsztat najczęściej zwraca się w ciągu jednego roku!

Podczas 5 spotkań weekendowych wykształcisz szamańską perspektywę, nauczysz się pracować ze sobą i innymi ludźmi, poznasz tajniki hipnozy i skutecznej komunikacji, pracy z energią snami, duchami oraz wpływania na przyszłość swoją i innych. Nauczysz się stawiać sobie ambitne cele i twórczo reagować na życiowe wyzwania!

Dodatkowo bezpłatnie będziesz mógł wziąć udział w wybranym przez siebie terminie w szkoleniu Magiczna Pewność Siebie. Czyli czeka Cię sześć weekendów zmiany, zabawy i rozwoju w doborowym towarzystwie.

Koszt 3500zł.

Start: 24-25 października. Spotkania będą raz w miesiącu, terminy
uzgadniamy na pierwszym spotkaniu.

Prowadzenie i zapisy:

Piotr Jaczewski tel. 602803705
spiacy_niedzwiedz@go2.pl

O prowadzącym:
Piotr Jaczewski, trener rozwoju osobistego, coach coraz bardziej prowokatywny, od 14 lat studiuje hunę w teorii i praktyce, od 6 lat prowadzi szkołę huny, uczy tej filozofii i technik na niej bazujących. Autor ponad 100 artykułów (www.huna.net.pl) i kilku książek "Huna - Na tropie tajemnicy" "Uzdrawiające moce w twoim życiu" "Jasnowidzenie" "Aura -Klucz do sukcesu" Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj: http://www.goldenline.pl/piotr-jaczewski2

„Piotr sprawił że poszłam do przodu. Posiada ogromną wiedzę-i co istotne-umie przekazać ją dalej. Jest empatycznym,wspaniałym nauczycielem roczna szkoła huny to był wspaniały czas,który przyniósł w moim życiu baaardzo pozytywne zmiany :>”
Ewa Hornich (były/obecny klient)

 

„Polecam gorąco Piotra. Już kilka razy prowadził gościnnie zajęcia, które organizowałam. I mam nadzieję, że zrobi to ponownie :) Jest życzliwy, kompetentny, zawsze dobrze przygotowany i zaraża entuzjazmem :)”

Ewa Damentka (były/obecny współpracownik)

 

”Byłam uczestnikiem pierwszej rocznej szkoły huny w latach 2004/2005. Zajęcia wspominam bardzo miło i czekam na kursy/wykłady/spotkania, które zgrają się z moim pobytem w Polsce. Piotr jest bardzo kompetentnym i wymagającym trenerem, jednak nie traktuje wszystkiego z żelazną powagą, co niejednokrotnie rozładowywało atmosferę. Jego zajęcia były różnorodne, dynamiczne, teoria przeplatała się z praktyką. Zawsze dostawaliśmy „zadanie domowe”, które zazwyczaj dawały niespodziewane rezultaty. Z ludzi, którzy wcale się nie znali, stworzyliśmy grupę dobrych znajomych. Z Piotrem utrzymuję kontakt cały czas i mimo, że kurs zakończył się kilka lat temu, zawsze mogę liczyć na to, że znajdzie dla mnie czas, żeby odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania lub naprowadzić na właściwy trop.

Polecam szkołę huny każdemu, kto pragnie się rozwijać, poznać swoje możliwości, uniwersalne 7 zasad huny i to, jak je stosować na co dzień. Nie dowiesz się tam wszystkiego, ale dowiesz się, jak korzystać z tych wszystkich dobrodziejstw, które huna ma do zaoferowania.”

Katarzyna Marszalec (były/obecny klient)

 

”Na zajęciach z "Magicznej Pewności Siebie" otrzymałem wiele znakomitych narzędzi,kilka przetestowaliśsmy wspólnie i wiem że działają:). Piotr jest świetnym trenerem,zabawny i prowokatywny:). Serdecznie Polecam!”

Adam Konieczny (były/obecny klient)

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2