Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Świńska grypa czy koniec świata w 2012 roku?

Witaj,

Wygląda na to, że jesień zawitała do nas już na dobre. Dziś jest zimno i mokro, zaś kurtki i szaliki wróciły do łask. W związku z tym rozwiązaliśmy właśnie dwa letnie konkursy - Polska Magiczna (nagrodą były zestawy książek Leszka Matela), oraz 2012 - Czas Nowej Ery (nagrodą było 5 wejściówek na seminarium). Zwycięzców powiadomimy mailowo, zaś niedługo ruszamy z kolejnym konkursem.

Monika Burzyńska zaprasza na Cudowną Medytację - 11 października (niedziela) w Białymstoku: W Cudownej Medytacji odwiedzimy niezwykłe miejsce - Pałac Wyobraźni - tam, w najpiekniejszej z komnat stoi magiczne zwierciadło, które potrafi ukazywać Prawdziwy Obraz Ciebie. Jest już najwyższa pora, by to zwierciadło ukazało Ci całą prawdę o Tobie - a prawda jest taka, że JESTEŚ CUDEM!- nieskończonym, wiecznym, nieśmiertelnym i pięknym... Więcej o tej medytacji tutaj...

Również 11 października w Warszawie będzie miało miejsce sympozjum o wiele mówiącym tytule: "2012 : KONIEC NASZEJ CYWILIZACJI CZY WIELKA TRANSFORMACJA?" z PATRYKIEM GERYLEM jako gościem specjalnym. Wszystkie szczegóły tego spotkania można znaleźć na: www.czasnowejery.pl, zaś wejściówki w cenie 99 zł można jeszcze zamówić, bądź kupić na miejscu przed imprezą.

Wszystkim, których ciekawi, co może (ale zaznaczam, że "może" a nie musi) się wydarzyć 21 grudnia 2012 roku polecam długo oczekiwane wznowienie książek Patryka Geryla (który będzie przemawiał na tym sympozjum) pt: Przesłanie Oriona na rok 2012. Geryl, po dogłębnej analizie dostępnych mu materiałów wysunął śmiałą hipotezę, iż w 2012 roku czeka nas globalny kataklizm - wielki potop. Czy ma rację pewnie dowiemy się dopiero za kilka lat. Ale już dziś warto sięgnąć po tą lekturę. Osobiście wolę wielką transformację na poziomie świadomości (o której nauczają nas Plejadianie) niż potop, ale nie do końca znane są plany wobec naszej planety... a i wiele zależy od nas samych.

Proroctwo Oriona na rok 2012 - Geryl Patrick, Ratinckx Gino

Proroctwo Oriona Geryl Patrick, Ratinckx Gino W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej.


Światowy kataklizm w 2012 roku - Geryl Patrick

TAJEMNICE PRZESZŁOŚCI Geryl Patrick W roku 2012 atmosfera naszej planety stanie w płomieniach. Bieguny magnetyczne zamienią się miejscami i Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku. Podziemne wstrząsy o niespotykanej sile zniszczą miasta...


Plejadianie o 2012 - Barbara Marciniak

Zestaw 4 książek Barbary Marciniak z nieziemskimi przekazami na stworzenie Nowego, Pięknego życia – zarówno osobistego jak i w skali światowej. Książki oferują twórcze rozwiązania do zmiany przekonań, odzyskania własnej mocy oraz...

 

O ile tylko stan zdrowia pozwoli (bo w firmie panuje "epidemia" przeziębienia) to zobaczymy się na tym sympozjum.

Skoro już jesteśmy przy zdrowiu, to tegoroczna jesień i zima może być kluczowa dla przyszłości nas wszystkich. Szatańskie wręcz plany zaszczepienia całej ludzkości niezbadaną i niebezpieczną dla zdrowia szczepionką przed pseudogrypą A1NH1 może mieć bardzo daleko idące skutki. Dlaczego piszę o pseudogrypie A1NH1? Osobiście w nią nie wierzę. Kiedy w maju wybuchła w Meksyku tzw epidemia świńskiej grypy, akurat z Agnieszką byliśmy w jej samym centrum, na wakacjach w Meksyku. Epidemia istniała tylko w mediach (europejskich i amerykańskich). Życie w Meksyku przebiegało normalnie, nawet w punkcie informacji o grypie siedział żołnierz bez maseczki. To co robiły jednak media wtedy i co robią teraz jest próbą zastraszenia całego świata i zmuszenia nas do zaszczepienia się.

Jednak szczepionka ta jest BARDZO niebezpieczna dla zdrowia. Zwiększa szanse na paraliż, uduszenie, śmierć. Niektórzy wręcz mówią, że ma być ona narzędziem do depopulacji ludzkości, bronią biologiczną, a nie lekarstwem i ochroną.

Na całe szczęście na świecie są tysiące zwykłych ludzi ale i lekarzy, którzy widzą jak wielkie zagrożenie dla zdrowia, osobistej wolności i całej planety. W tej kwestii nie można już wierzyć mediom, które działają pod dyktando firm farmaceutycznych i polityków. Gra toczy się o wysoką stawkę - o nasze życie i naszą wolność.

Strona www.grypa666.wordpress.com - to codziennie aktualizowane źródło wiedzy o tym co się dzieje na świecie i w Polsce w kwestii masowych szczepień. Są tam wywiady, filmy wideo, akcje lokalne, newsy z całego świata. Na szczęście coraz więcej pojawia się w prasie, Internecie wywiadów z lekarzami mówiącymi NIE dla tych szczepionek. Zachęcam do regularnej lektury tej strony, jak i rozmawiania z znajomymi, rodziną, kolegami. Powiedzmy głośnym głosem NIE dla masowych i przymuszonych szczepień!

Na www.davidicke.pl - znajduje się min godzinny wywiad video z Jane Burgermeister, austriacką dziennikarką pisząca min. do Nature czy British Medical Journal, która złożyła w austriackiej prokuraturze oraz FBI (w amerykańskiej ambasadzie) zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia oraz min. firmie Baxter, która produkuje szczepionki. Tam też jest więcej filmów i wiadomości o nieludzkich planach wykorzystania szczepionki grypy przeciwko ludzkości.

www.swinskasprawa.pl - nowy serwis integrujący najważniejsze informacje odnośnie świńskiej grypy

To nie grypa jest zagrożeniem. To szczepionka.Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty
Sinclair Ian
Promocja: 15,99zł

prawa jest naprawdę poważna. Jeśli już ktoś będzie chciał się zaszczepić dobrowolnie przeciko A1NH1 (bo być może będą chcieli nas zmusić siłą do tego) to proszę, zapoznajcie się z informacjami dostępnymi w Internecie o niebezpieczeństwach jakie wiążą się z tym. Przekażcie też te informacje swoim bliskim w USA i UK. Stany są krajem, gdzie od wielu lat przygotowywano się do tej akcji i tam może być najtrudniej uciec od zaszczepienia toksyczną szczepionką...

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2