Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj niezwykłych uzdrowicieli z bliska i daleka

Witam serdecznie,

Uzdrawianie niekonwencjonalne - to sformułowanie brzmi jak balsam dla uszu wszystkich zwolenników niecodziennego leczenia oraz wzbudza ogrom oburzenia i chęci jego ośmieszenia wśród jego przeciwników. O ile pierwsza grupa czerpie z korzyści i bogactw oferowanych przez szeroko pojętą medycynę alternatywną, to przedstawiciele "opozycji" zawzięcie trwają w cierpieniu, gdy zawodzą powszechnie znane formy uzdrawiania ciała i ducha.

Jeszcze bardziej orientalnie (lub niedorzecznie - w zależności od otwartości umysłu) może zabrzmieć "uzdrawianie z pomocą istot niefizycznych" lub, po prostu, Kosmitów. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę Adrian Dvir, autor książki "X3 Uzdrowiciele z bliska i z daleka". Mimo ogromnych obaw, zdecydował się na odważny krok opisania swoich doświadczeń...

 

"X3 Uzdrowiciele z bliska i z daleka"
to zapis osobistych doświadczeń osoby, dla której dane było doświadczyć niezwykłych spotkań z istotami niefizycznymi oraz, dzięki ich pomocy, uzdrawiać ludzi.

 

Adrian Dvir - inżynier mechanik oraz magister nauk ścisłych - osoba o wybitnie racjonalnym umyśle od pewnego czasu doświadcza kontaktu z hmm... jak by to ująć... z duchami. Początkowo spontanicznie i bezwiednie nawiązuje kontakt ze zmarłymi krewnymi, następnie ze zmarłymi ludźmi, z którymi nie wiązały go żadne relacje. Ciekawość doznawanych zjawisk przezwycięża lęk i podejrzenie samego siebie o utratę zmysłów. Adrian, wiedziony chęcią wyjaśnienia niecodziennych zjawisk, trafia na znanych i cenionych w Izraelu uzdrowicieli, którzy pomagają mu rozwijać jego dar. Z biegiem czasu nawiązuje coraz szersze kontakty z najróżniejszymi niefizycznymi istotami oraz Kosmitami zainteresowanymi uzdrawianiem ludzi. Z czasem, w bliskim sąsiedztwie jego domu, powstaje Klinika Alternatywnej Medycyny Aliantów.

 

Na całym świecie istnieje ponad 500 Klinik Alternatywnej Medycyny Aliantów, z czego ponad 50 w Izraelu i ponad 460 w USA.

To jedna z niewielu książek tak odważnie poruszających temat Kosmitów i uzdrawiania.

Książka po raz pierwszy ukazała się w Izraelu w 1998 roku. "Od tamtej pory Adrian Dvir wystąpił w licznych telewizyjnych talk-showach i wywiadach radiowych, stając się tematem pierwszych stron artykułów w wiodących gazetach i magazynach. Jego wykłady i prezentacje sesji leczniczych fascynowały zgromadzoną publiczność; zarówno tych, którzy mu wierzyli, jak i sceptyków."

Książka doczekała się czwartego wydania w języku hebrajskim, drugiego w języku angielskim. Została wydana również w języku rumuńskim i oczywiście w języku polskim.

 

 

"Kosmiczne podróże"

Jedną z osób, które doświadczyły mocy "niefizycznych uzdrawiaczy" jest Rosalind McKnight, przyjaciółka Roberta Monroe'a oraz jedyna osoba, która tak wiele wniosła do jego eksperymentów i odkryć. O jej doświadczeniach w spotkaniach "niefizycznych" i odkrywaniu niezgłębionych przestrzeni Ziemi i Życia mogą Państwo przeczytać w "Kosmicznych podróżach".

 

"Medytacja kolorami"

Jest to propozycja dla wszystkich, którzy stwierdzą "Kosmici? To już przesada", dla wszystkich zwolenników medytacji prowadzonej lub po prostu dla wszystkich miłośników Agnieszki Przybysz. Ten krążek, mimo iż jeszcze nie jest "złotą płytą ezoteryczną" (wszak ukazał się całkiem niedawno), to już zyskał swoich zwolenników. "Medytacja kolorami" ma na celu uwolnienie z blokad, stresów, ograniczeń, abyś mógł doświadczyć jeszcze więcej Szczęścia, Zdrowia i wszelakiej pomyślności.

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

Aktualne Warszaty Ezoteryczne (z promocjami dla naszych przyjaciół)

 

 

 


Z serdecznymi pozdrowieniami,

Magdalena Mojsik z zespołem CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2