Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Konstelacje rodzinne według metody systemowej Berta Hellingera

Konstelacje rodzinne według metody systemowej Berta Hellingera

Wrocław  19-20 wrzesień 2009

Prowadzenie: Anna Grenik


 

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z WARSZTATÓW ANNY

 

Metoda Berta Hellingera nie jest nową teorią, koncepcją psychologiczną. Jest to Nowa Filozofia – oparta na – fenomenologii (filozoficznej metodzie poznania). To zbiór obserwacji, doświadczeń wielu ludzi, z wielu kierunków filozoficznych i psychologicznych.

Łączy je jedno – jest to TO CO DZIAŁA. Co można sprawdzić w każdej chwili. Doświadczając, nie musimy opisywać tego słowami, nie musimy spierać się o to kto ma rację. Wystarczy poczuć. Ujawnia się nam „tu i teraz” prawda. Prawda nie jest czymś niezmiennym. Tak jak wszystko zmienia się co chwilę, a metoda pozwala „doświadczyć” jej.

Obserwacje i doświadczenia zebrane przez Berta Hellingera ukazują nam inny, odmienny od obiegowego, uzgodnionego świat. Świat Duszy. Stosując metodę, możemy sami zaobserwować, że są siły, które wiążą nas z rodziną, firmą, narodem, społeczeństwem, przyjaciółmi. Dla tych więzi, z miłości, życzliwości, gotowi jesteśmy poświęcić wiele, a czasem nawet życie.

To co wydaje nam się naturalnym nawykiem, przyzwyczajeniem, rytuałem, okazuje się nieświadomą chęcią „przynależności”. Tej więzi pilnuje nasz sumienie.

Każdy system (np. rodzinny) ma swoje zasady. Podstawowe to dwie:

  • każdy ma prawo przynależeć do systemu, nikogo nie wolno wykluczyć
  • w ramach systemu każdy ma swoje miejsce. Dobre tylko dla niego. Gdy tego miejsca ktoś nie zna, albo ktoś zajmuje nie swoje miejsce, zaczynają się problemy.

W systemie musi panować ład i harmonia, oparta na wzajemnym szacunku i miłości. Brak porządku, harmonii, to problemy rodzinne, służbowe, czy międzynarodowe.

Autor: Sławomir Ostrowski. Tekst pochodzi ze strony:  http://www.wiedzaozyciu.eu/index.php

 

Miejsce warsztatów:

Plac Muzealny 13 a (przedszkole „Bajlandia”)

W godzinach: 10.00-18.00

Inwestycja: indywidualne ustawienie 300 zł, aktywny obserwator 180 zł (studenci 120 zł).

Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu jest wpłata 150 zł zaliczki (ustawienie indywidualne), 100 zł (aktywny obserwator), ilość miejsc na kursie jest ograniczona,o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Kwota bezzwrotnej zaliczki wynosi odpowiednio: 100 zł (ustawienie indywidualne), 50 zł (aktywny obserwator). Oznacza to, że w przypadku rezygnacji z kursu po 12 maja’09 zwrócimy Państwu wpłatę z potrąceniem tej kwoty.

Zgłoszenia przyjmujemy w miarę wolnych miejsc, na podstawie kolejności zgłoszeń oraz wpłat. 
 
Wpłat prosimy dokonywać na konto:
MANAWA   28 1440 1156 0000 0000 0535 8469 w Banku Nordea Polska S.A.,
 

tytuł wpłaty: imię i nazwisko, Konstelacja Rodzinne Wrocław 19-20.09, ustawienie indywIdualny/obserwator (prosimy o wybranie jednej z opcji).

 
WIĘCEJ INFO/ZAPISY:

 

http://www.manawa.com.pl/szkolenia-manawy/konst-rodz/akt-term-hellinger

 

www.manawa.com.pl

 

tel. 0 695 090 571

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2