Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

WYMIANA GENÓW GENIUSZA warsztat prowadzi Tom de Winter

 

WYMIANA GENÓW GENIUSZA

 

warsztat prowadzi Tom de Winter

10-11 października k/Warszawy

 

W czasie warsztatów Wymiana Genów Geniusza, nauczymy się jak obserwować i komunikować się na głębszym poziomie, przy użyciu czakr znajdujących się w ciele, zwłaszcza czakry drugiej i czakry serca. Naszym celem będzie odkrycie wyjątkowości i geniuszu naszych energii i przekazanie ich całym ciałem, wszystkimi zmysłami.


Nauczymy się tego w dwóch etapach. Najpierw będziemy obserwować własne ciała na trzech poziomach: głowy, serca i brzucha. Dopiero, kiedy włączymy w obserwacje pięć zmysłów, nasza percepcja się pogłębi i rozciągnie aż do serca i brzucha. W czasie drugiego etapu, będziemy ćwiczyć otwieranie serca i brzucha na energię i wyjątkowość innych osób.

 

Kiedy nauczymy się obserwować i otwierać na głębszych poziomach, będziemy mogli kontrolować i przekazywać energię w sposób bardziej świadomy oraz przyjmować wyjątkową energię innych, na wszystkich poziomach. W ten sposób możemy inspirować się nawzajem i przekazywać swój geniusz innym oraz otrzymywać geniusz innych istot ludzkich.

 

Specjalna cena dla przyjaciół CzaryMary.pl -> na hasło "CZARYMARY" - 40 zł ZNIŻKI! - czyli: zamiast 590, tylko 550 złotych
(hasło proszę podać podczas zgłaszania się na warsztat)
 

Opłata: 590 zł

 

Pełna informacja:

 

 

 

INFORMACJE I ZAPISY:

Agnieszka Jurko,

tel: 501 625 528

agnieszka@agnieszkajurko.pl

www.merkaba.pl, www.agnieszkajurko.pl
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2