Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Co się wydarzy w 2012?

21 grudzień 2012 – oto data owiana tajemnicą. Żadna data w ostatnich latach nie wzbudzała tak wiele sensacji, prognoz, emocji i strachu co 21 grudzień 2012. Według wielu przepowiedni będzie to koniec świata, według innych przekazów - czas narodzin NOWEGO ŚWIATA. Świata porozumienia i radosnego, duchowego wzrostu. Lecz...

Co tak naprawdę wydarzy się w 2012 roku?

Przyszłość z góry nie jest przesądzona. Nasze JUTRO tworzy się wraz z każdą emocją, myślą oraz decyzją podjętą w DANEJ chwili przez każdego z nas. Na wydarzenia z 2012 mają wpływ AKTUALNIE PODEJMOWANE decyzje. Zarówno te, które zapadają u szczytów władzy jak i te, które są podejmowane w życiu każdego z nas – każdego człowieka z 6 miliardowej populacji planety Ziemia – zastanów się przez chwilę – czy nie jest to olbrzymia potęga?

Sympozjum o 2012

Wiele wątpliwości na temat tej tajemniczej daty może rozwiać zbliżające się sympozjum o 2012 z gościnnym udziałem Patricka Geryla. Patrick jest belgijskim astrofizykiem, niestrudzenie badającym możliwe losy Ziemi po 21 grudnia 2012. Swoje idee opisał w następujących książkach: „Proroctwo Oriona”, „Światowy kataklizm w 2012 roku” (książki są niestety aktualnie niedostępne).

Data i miejsce spotkania: 11 październik, Warszawa.
Program imprezy i pozostałe szczegółowe informacje znajdą Państwo klikając w ten link: www.CzasNowejEry.pl

Zaproszenia na sympozjum

Jesteśmy w posiadaniu 5 wejściówek na powyższe sympozjum. Oczywiście zostały one przeznaczone dla Państwa. W związku z tym, że mamy tylko 5 wejściówek, a chętnych jest zdecydowanie więcej, zostaną one rozlosowane wśród osób, które wyrażą na to chęć. Szczegóły znajdą Państwo klikając w ten link: www.CzaryMary.pl/konkurs-2012/

Wydarzenia aktualnie zachodzące na świecie są OLBRZYMIĄ szansą dla ludzkości na GLOBALNĄ PRZEMIANĘ ŚWIADOMOŚCI i wszystkiego co się z tym wiąże, a więc świata pokoju, porozumienia, harmonii i wzrostu. I choć dla sceptyków może brzmieć to orientalnie, to w porównaniu z tym wydaje się jeszcze bardziej „orientalne” podejście (praktykowane przez wielu ludzi ze świata zachodniego) charakteryzujące się wygodnym siedzeniem przed telewizorem i okraszaniem wszelkich postępowych działań hasłem „To niemożliwe!”.

Jeśli pragniesz lepszych losów dla świata i/lub chciałbyś ujrzeć swe życie w jaśniejszych barwach...... to proponujemy lekturę, będącą absolutnym bestsellerem w naszym sklepie – mowa o serii 4 książek Barbary Marciniak. „Zwiastuni świtu”, „Ziemia zwiastunów świtu”, „Świetlana rodzina” oraz „Ścieżka mocy” to tytuły, które przygotowują do zbliżającego się wielkimi krokami 2012. Bez upiększeń ukazują świat cierpienia, którzy ludzie sami sobie stworzyli oraz możliwość wyjścia w stronę Jasności i pokoju na naszej planecie. To również znakomite przewodniki po tajnikach rozwoju osobistego.

Zwiastuni Świtu
Ziemia Zwiastunów Świtu
Świetlana Rodzina
Ścieżka Mocy

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2