Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Anioły są wśród nas

 

W objęciach Archaniołów

Zapraszam Państwa do niecodziennego świata. Do świata metafizycznego, delikatnego, lecz jednocześnie promieniejącego olbrzymią duchową mocą. Jest to świat mieniący się barwami miłości, radości, braterstwa. I choć przed chwilą wymienione trzy piękne słowa zdają się brzmieć co najmniej orientalnie (wszak codzienny, "zwykły" widok naszego zachodniego świata przedstawia się zupełnie inaczej), to jednak jest to podstawa, by szczęście i pokój zaistniały na Ziemi.

Niestety oprócz braterstwa i miłości, nie zawsze mamy też okazję, by na co dzień doświadczać człowieczego dotyku przepełnionego czułością i prawdziwą serdecznością. Jednak tam, gdzie świat fizyczny "niedomaga", z pomocą przychodzi świat metafizyczny. Cząstką tego świata są aniołowie i archaniołowie. 

 

Karty Archanielskie

Jest to jedna z naszych nowości. Niesamowicie pięknych i subtelnych nowości. Kart archanielskich można używać, gdy ogarniają nas wątpliwości dotyczące jakiegokolwiek aspektu życia. Można również każdego dnia wyciągać kartę będącą przesłaniem na dany dzień. Można ich używać także wtedy, gdy potrzebujemy archanielskiego objęcia i przyjaznego trzepotu skrzydeł.

Karty archanielskie - dr Doreen Virtue

Przepięknie wydane - idealnie nadają się na prezent "od serca" - dla innych lub samego siebie :)

Powyższa talia jest autorstwa dr Doreen Virtue - anielskiej specjalistki, pośrednika między światem ziemskim a anielskim i archanielskim. Doreen od kilkunastu lat współpracuje ze niewidzialną anielską załogą, po to, by pomóc innym w zmaganiach z cierpieniem i zagubieniem.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy również podziękować wszystkim tym, którzy stali się posiadaczami poprzedniej talii Doreen Virtue, "Przesłania aniołów". Wiemy, że ta talia jest warta Państwa zainteresowania. Dziękujemy za dotychczasowe zakupy "Przesłania aniołów". Jednocześnie informuję, iż nakład tej talii jest chwilowo na wyczerpaniu - wydawnictwo planuje dodruk pod koniec września.

 

Dotyk Serca jest jak dotyk anioła...

Powiadają, że Bóg pomaga nam tu na Ziemi, wysyłając nam swoje cudowne Anioły w przebraniu zwykłych ludzi.

Małgorzata Przygońska bez wątpienia należy właśnie do ich grona, i tak jak prawdziwy anioł, poświęciła się niesieniu pomocy ludzkim duszom. Całe życie zawodowe pracowała z ludźmi, którzy z różnych względów potrzebowali pomocy, wsparcia, okazania miłości i akceptacji. Niedawno ukazało się wznowienie, bardzo dobrze przyjętej przez czytelników, jej pierwszej książki "Dotyk Serca".

Dotyk Serca. Droga do poznania siebie - Małgorzata Przygońska

Poszukiwanie Prawdziwej Miłości zawsze prowadzi na ścieżkę do własnego wnętrza...

Właśnie tam głęboko w środku bije jej niewyczerpalne źródło. I wystarczy, że jeden jedyny raz uda się Tobie odnaleźć do niego drogę, a już zawsze będziesz mógł swoje życie wypełnić tym najpotężniejszym, uzdrawiającym uczuciem.

Przeczytaj darmowy fragment książki "Dotyk Serca"


Wybrane opinie czytelników:

"Książka pięknie napisana… i kiedy ją czytasz, myślisz, że jest o Tobie. Warto ją mieć zawsze przy sobie."

 

"Cudowna książka! Głęboka i prawdziwa, chwytająca za serce. Pełna miłości i prawdziwego ciepła. Przypomina o wszystkim, co w zasadzie wiemy, ale o czym zapomnieliśmy idąc po krętych drogach życia. Polecam każdemu, kto szuka miłości w swoim życiu, kto pragnie zrozumieć siebie i poprawić swoje życie. To balsam dla duszy."
 

"Przepiękna książka. Otwiera serce i pobudza szczerość wobec siebie samego. Ukazuje nowy sposób patrzenia na świat i rzeczywistość."
 

"Ma zaledwie 160 stron, a mądrości tyle, że nie mogłam uwierzyć. Znalazłam tu wiele odpowiedzi na pytania, który nurtowały mnie od dawna. I postanowiłam wytrwać w postanowieniach o zmianie mojego życia! Przeczytajcie koniecznie!"


Kliknij tutaj aby przeczytać wszystkie opinie

Kliknij tutaj aby kupić książkę "Dotyk Serca"

 

 Poznaj książki dr Doreen Virtue

Jak usłyszeć swoje Anioły - Virtue Doreen

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ma na imię twój anioł stróż, w czym może pomóc Ci twój przewodnik duchowy, jak się czują w niebie twoi bliscy zmarli albo ukochane zwierzę, które odeszło - ta książka jest dla Ciebie!

 


Anielska medycyna. Jak uzdrowić ciało i umysł z pomocą aniołów - Doreen Virtue

Anielska medycyna - daje nam wskazówki w jaki sposób uzyskać pomoc aniołów przy uzdrawianiu. Autorka przekazuje nam wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem - zarówno własnym, jak i tysięcy ludzi, którzy spotkali się z nią na warsztatach lub przeczytali jej książki.


Dzieci Indygo - opieka i wsparcie - Doreen Virtue

Dzieci Indygo to młodzi ekscentrycy, którzy tworzą własne reguły i żyją tak, jak dyktuje im serce i rozum, mają silną wolę, poczucie humoru, twórczą wyobraźnię. Są to "stare dusze" dojrzałe by zapoczątkować rewolucję duchową świata.


Lecz to nie wszystkie tytuły! Kliknij TU, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2