Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czaromarowe Newsy z 18 lipca 2009

Witam serdecznie, z tej strony Łukasz Kierus z CzaryMary.pl

W środę 15 lipca miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w CzaryMary.pl: o godzinie 11:10 zostało złożone zamówienie numer 50.000! Gdy 5,5 roku temu stworzyłem Magiczny Sklep Ezoteryczny (archiwalna strona sklepu z lutego 2004) nie zakładałem nawet, że coś takiego jest możliwe. Jednak dzięki Państwu wzrastamy każdego dnia. Dziękuję w imieniu swoim i całej ekipiy CzaryMary.pl!

Pomimo tego, iż wakacje w pełni, cały czas coś się dzieje. Darmowe warsztaty z jogi  tao w Warszawie, magiczne kamienie przyciągające miłość, absolutna nowość – amulety z brązu, nagranie pomagające w realizacji celów, to tylko kilka rzeczy, o których chciałbym dziś napisać.

Magiczne Kamienie Miłości
Wakacje, dla wielu, to czas poszukiwania miłości. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu choć raz wakacyjnej miłości. Dla wielu zaś par wspólny wyjazd to często jedyna szansa na rozbudzenie emocji przygaszonych codzienną bieganiną. Dlatego, aby wesprzeć przejawienie miłości przygotowaliśmy specjalne  Magiczne Kamienie Miłości i to w dwu wersjach:

  1. Dla osób samotnych pragnących przyciągnąć do swojego życia satysfakcjonujący związek, oraz
  2. Dla par/osób chcących poprawić jakość relacji w związku, oraz rozbudzić namiętność i uczucie

Kamień Miłości to kwarc różowy wzmocniony magicznymi znakami – można go nosić w kieszeni czy torebce, włożyć pod poduszkę, marzyć o upragnionym związku ściskając go w dłoni. Zastosowań jest wiele. Dodatkowo zachęcam do lektury (a raczej przerobienia) jedynego w swoim rodzaju poradnika pod wszystko mówiącym tytułem „Przyciągnij miłość” autorstwa Agnieszki Przybysz.
Agnieszka jest również autorem bardzo ciekawego nagrania pt. „Siegnij Gwiazd – praktykuj Sekret” poświęconej bardzo istotnej kwestii – tworzeniu i realizacji celów. Jest to doskonałe uzupełnienie do książki i filmu Sekret

Darmowe warsztaty w Warszawie
Mój przyjaciel Roman organizuje w Warszawie krótki cykl otwartych spotkań oraz bezpłatne treningi grupowe z zakresu:

  • taoistycznej alchemii wewnętrznej
  • jogi taoistycznej
  • pracy z mantrami, głosem, oddechem i uzdrawiającymi dźwiękami
  • medytacyjnych i energetycznych praktyk taoistycznych

Pierwsze zajęcia już w poniedziałek 20 lipca. Więcej informacji o tej ciekawej inicjatywie tutaj

Tybetańskie Pierścienie
W tym tygodniu rozszerzyliśmy naszą ofertę unikalnej biżuterii tybetańskiej o sporą kolekcję srebrnych pierścieni zdobionych pięknymi kamieniami półszlachetnymi. Mamy obecnie ponad 30 rodzajów pierścieni, wybranych przez Monikę Burzyńską, która ma dobre „oko”  do wyszukiwania pięknych wzorów

Absolutna nowość – magiczny brąz
Z wielką przyjemnością, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadzamy  przepięknie wyglądające amulety z brązu (stop miedzi z innymi metalami) jako alternatywę dla ciągle drożejącego srebra. Wspólnie z Marcinem Burgerem z galerii SOTIS przygotowaliśmy pilotażowo 13 wzorów amuletów w brązie. Wyglądają fantastycznie, a do tego kosztują mniej niż połowę ceny tego samego wzoru ze srebra! Jeśli się Państwu spodobają, to systematycznie będziemy rozszerzać ofertę biżuterii z brązu. Oto kilka wzorów, które mnie osobiście przyciągają:

Marcin wykonuje również piękną i unikalną biżuterię artystyczną, której całą dostępną kolekcję prezentujemy tutaj. Są to jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne małe dzieła sztuki.

KONKURS Polska Magiczna
Przypominam, że wśród wszystkich osób, które do 31 września zakupią fantastyczny przewodnik po niezwykłych miejscach mocy w Polsce autorstwa Leszka Mateli rozlosujemy zestawy jego książek. Wystarczy kupić ten pięknie wydany i ilustrowany przewodnik w   CzaryMary.pl , aby automatycznie wziąć udział w losowaniu nagród.

Niesamowity Dr Vitale
Kilka dni temu Magda pisała do Państwa o najnowszej książce Joe Vitale – Zero Ograniczeń. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, iż wydawca nie przewidział jakim zainteresowaniem będzie się cieszyła ta pozycja i jej nakład skończył się po kilku dniach sprzedaży. Chyba niezbyt wnikliwie czytali tę książkę :-). Książkę można ciągle zamawiać, ale z wysyłką będziemy musieli poczekać do końca lipca – aż zrobią dodruk. Jestem dopiero w połowie jej lektury, ale muszę przyznać, że przedstawiony w niej koncept, choć może być z początku trudny do przyjęcia, to jednak jest kluczem do sytuacji, w której wszystko jest możliwe (tytułowe Zero Ograniczeń). Jest to bardzo kusząca myśl.

Tym pozytywnym akcentem chciałbym się pożegnać, życząc Państwu samych fantastycznych doświadczeń w nadchodzącym tygodniu.

Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Kierus
Twórca CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2