Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wiedza prosto z Hawajów dostępna i Tobie

Hawaje - gorące i kuszące - przynajmniej dla ludzi ze świata zachodniego. Oprócz niezwykłego piękna Natury, które zdaje się być rajem dla turystów, posiadają coś jeszcze, pewną Tajemnicę, która przyciąga.... - tą Tajemnicą jest stareńka wiedza Hawajczyków. Wiedza dotycząca zdrowia, życia, człowieka oraz Ziemi. Owa wiedza jest zwana 'huną'.

Huna - do tej pory starannie przechowywana przez osoby "wtajemniczone", dziś coraz bardziej rozpowszechniona. Filozofia hawajska jest znana zachodniemu czytelnikowi głównie dzięki dwóm autorom: Max Freedoom Long oraz Serge Kahili King

Lada dzień ukaże się najnowsza książka Serge Kahhili King "Sztuka uzdrawiania według kahunów"


Sztuka uzdrawiania według kahunów jest cennym źródłem wiedzy teoretycznej na temat filozofii huny - starożytnej wiedzy hawajskiej oraz informacji na temat burzliwej historii Polinezji. Dowiesz się jak z niej jak wiele osiągnięć, które zwykliśmy uznawać za zdobycze naszej cywilizacji, było znanych na Wyspach Hawajskich wiele wieków temu!!!

Serge Kahili King, oraz dwoje jego przyjaciół: Marrnah Nalamaku Simeona i Abraham Kawaii (propagator masażu Lomi Lomi), byli pierwszymi, którzy odważyli się otwarcie pisać o wiedzy huny (przez wiele lat było to prawnie zakazane) i dzięki nim wyszła ona z ukrycia.

Książce towarzyszy przesłanie Serge'a:

Huna jest tajemnicą, którą należy odkryć; kahuni są jej stróżami a nie strażnikami. Pragnę podzielić się z wami wezwaniem starohawajskich wyroczni, tak oto rozbrzmiewających kiedyś poprzez mury świątyń:

Niech to, co nieznane, stanie się znane!Serge Kahili King - Hawajski kahuna, szaman afrykański, autorytet naukowy świata Zachodu. Magister zarządzania międzynarodowego, doktor psychologii, należy do prestiżowego stowarzyszenia Phi Beta Kappa, od wielu lat prowadzi intensywne badania na polu bioenergetyki, fizyki i technik socjologicznych. Nagrodzony medalem zasługi przez prezydenta Senegalu za wybitne zasługi dla ludności Afryki. Założyciel Aloha International. Od wielu lat naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą. Swoją wiedzę i doświadczenie z ogromnym powodzeniem stosuje w życiu osobistym, od 47 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Glorią, z którą mają trzech synów.

POZNAJ INNE KSIĄŻKI SERGE KAHILI KING ORAZ MAX'A F. LONG'A

REWELACYJNA wiadomość dla wszystkich MIŁOŚNIKÓW SERGE KAHILI KING oraz osób PRAGNĄCYCH POZNAĆ TAJEMNICE HUNY Serge Kahili King w Polsce!!!

Warsztaty Serge'a Kahili Kinga

   
 
 
 
SERGE KAHILI KING ODWIEDZI POLSKĘ
 
Z OKAZJI PROMOCJI SWOICH KSIĄŻEK
 
SZTUKA UZDRAWIANIA WEDŁUG KAHUNÓW  oraz HUNA
 
 
POPROWADZI RÓWNIEŻ:
 
warsztat dwugodzinny, piątek, 25 wrzesień 2009 Warszawa
 

Ćwiczenia energetyzujące

 

Wszyscy wiemy, jak ważne jest wzmacnianie, rozszerzanie, harmonizowanie czy równoważenie własnej energii. Ten mini warsztat wtajemniczy Cię w naturę energii osobistej oraz zaprezentuje ćwiczenia, ktore może robić każdy pracując ze swoją energią w ciągu dnia. 

 
 &
 
warsztat dwudniowy, sobota-niedziela, 26-27  wrzesień 2009 Warszawa:
 

Szamańskie śnienie

Stwarzanie życia na odwrót. Warsztat, który obejmuje ekscytujące obszary praktyk szamańskich prezentując jednocześnie praktyczne zastosowanie w celu osiągnięcia zdrowia, szczęścia i sukcesu.


Znaki - jak interpretować swoje otoczenie
Myślokształty - jak wpływać na swoje otoczenie
Grokking - Jak jednoczyć się ze swoim otoczeniem
Podróże - Jak tworzyć pozytywne zmiany za pomocą wewnętrznych przygód/ podróży.
 
Inwestycja 1100 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE

 

 

CzaroMarowe Promocje

Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy na warsztaty. Na koniec mamy jeszcze dla Państwa informację o dwóch promocjach w naszym sklepie:

Czaromarowe koszulki w cenie 19,99 zł - miękkie w dotyku, idealne na lato, z głębią tajemniczego lustra zdobiącego przód koszulki...

Kadzidła z szałwii w cenie 9,90 zł - rewelacyjna promocja na ostatnie sztuki kadzideł!

 

 

 

 

Życząc pięknego tygodnia pozdrawiamy serdecznie,

Magdalena Mojsik i zespół CzaryMary.pl


P.S. We wrześniu 2009 roku nakładem Wydawnictwa ILLUMINATIO ukaże się najnowsza książka Serge Kinga pt. HUNA: Starożytne hawajskie sekrety współczesnego życia - będąca podsumowaniem 30 lat praktyki huny w świecie współczesnym..

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2