Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Dlaczego jesteś dla nas tak ważny?

Wtorek, 30 Czerwca 2009

 

Dlaczego jesteś dla nas tak ważny?

NA KOŃCU TEJ WIADOMOŚCI ZNAJDZIESZ UPOMINEK - KUPON RABATKOWY NA ZAKUPY

Dziś na wstępie chciałabym zacząć inaczej niż zwykle. Choć w naszym sklepie jak zwykle pojawiły się ciekawe nowości, choć w dalszej kolejności opowiem o kilku ciekawych książkach, to jednak dziś chciałabym napisać, dlaczego jesteś dla nas tak ważny. Bez Ciebie nasz sklep najprawdopodobniej by nie istniał. To Twoje życiowe poszukiwania, chęć poznania ezoteryki lub po prostu ciekawość "innego" świata, sprawiają, że nasz sklep nie tylko istnieje, ale i rozkwita. Mimo że dla niektórych zakupy okazują się nie w pełni udane, to jednak jesteśmy dumni, że zdecydowana większość naszych klientów jest naprawdę zadowolona i chętnie do nas wraca.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze jesteśmy idealni i najlepsi, lecz to sprawia, że staramy się jeszcze bardziej. Jesteśmy wdzięczni, że z nami jesteś.

 

Jesteś cząstką naszego świata

W związku z tym, że robisz zakupy w naszym sklepie lub odwiedzasz nasze strony (z różnymi ezoterycznymi tematami), to choć przez moment jesteś cząstką naszego świata. Dlatego tym bardziej zależy nam na Twoim osobistym sukcesie - spełnieniu w życiu. Zależy nam, abyś odnalazł Harmonię w tym odrobinę zwariowanym świecie, abyś odnalazł swoją Drogę i poprzez swoje życie był przykładem człowieka naprawdę szczęśliwego i spełnionego. Abyś poznał nasz wspaniały, choć jeszcze cierpiący świat, nieskończony i wielki Wszechświat, a jeśli i tego będzie mało, to kolejne wszechświaty... ;) Aby i dzięki Tobie żywą stała się wizja świata porozumienia i przyjaźni - świata, który już teraz istnieje w ludzkich sercach, lecz potrzebuje odważnych czynów "zwykłych" ludzi, by się w pełni urzeczywistnić.

My również jesteśmy zafascynowani "niecodziennym", "innym" światem, który czasem jest zwany ezoteryką. Ezoteryka to temat - rzeka i mimo że jesteśmy nią zafascynowani, to jednak nie jesteśmy ekspertami we wszystkich jej dziedzinach, tak więc wybaczcie, jeśli nie udzielimy Wam wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania. Trzeba również przyznać, że nie cały zespół przejawia równe chęci w odkrywaniu ezoteryki... - informatycy odznaczają się na tym polu najmniejszą aktywnością ;)

Mówiąc w skrócie... po prostu bardzo chcieliśmy powiedzieć, że


jesteśmy niezwykle wdzięczni, że z nami jesteś.

Dziękujemy Ci, że byłeś z nami do tej pory, dziękujemy Ci, jeśli zdecydowałeś się odwiedzać nas w przyszłości. Dziękujemy Ci, że jesteś.

Między innymi z tej okazji przesyłamy drobny upominek - kupon rabatkowy na zakupy :)


Kod rabatkowy ważny jest do 10 lipca 2009 i dotyczy całej naszej oferty. Aby zrealizować kupon, należy wpisać jego kod w odpowiednie pole podczas składania zamówienia. Kupon obniża wartość zamówienia o 5 %.

TWÓJ KOD KUPONU RABATKOWEGO TO: CM688THX


 

Zostałeś stworzony do czegoś więcej

Poniżej przygotowałam propozycje kilku książek - książek pięknych, dających nadzieję, "wznoszących do gwiazd", przypominających, że zostałeś stworzony do czegoś więcej niż chodzenia do pracy i zarabiania pieniędzy. Poniższe książki mogą pomóc przypomnieć, że jesteś niezwykłą, piękną istotą posiadającą moc tworzenia własnej rzeczywistości. Pozwolą przypomnieć Ci o Twoim potencjale i marzeniach, które już być może przykryła warstwa obaw i lęków...:

 

 

Ścieżka Mocy - mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie

Ścieżka mocy - niekwestionowany tytuł z dziedziny poznawania pełni duchowo-ludzkiego potencjału. Idealna książka na czas "tuż przed 2012" oraz tuż po tej tajemniczej dacie... czytaj więcej

 

Nowa świadomość duchowej mocy

Już sam tytuł mówi wiele za siebie. Również i ta książka jest zapisem przekazów channelingowych. Łagodne, serdeczne, ciepłe, pełne miłości wskazówki na to by... poprzez fizyczną stronę swojej istoty, dotrzeć do tego, co niefizyczne. To, co najważniejsze ubrane w proste słowa. Po prostu Nowa Świadomość Duchowej Mocy - nic dodać, nic ująć... czytaj więcej

 

Życie w przestrzeni serca - jak wkroczyć do świętej przestrzeni serca

Autor tej książki to dopiero ma serce! Pojemne jak ocean w swym pragnieniu służby dla ludzkości... Otwarte serce to brama do szczęśliwego życia. Otwarte serce to również brama do innych wymiarów. Czasem dotarcie do świętej przestrzeni serce bywa łatwe, czasem trzeba uwolnić pokłady cierpienia z przeszłości. Lecz więcej z radością w sercu wyjaśni Drunvalo Melchizedek... czytaj więcej

 

Twój klucz do nieba

Do naszego wspólnego Nieba na Ziemi. Ideał daleki do zrealizowania? Być może... jeśli ludzie nadal będą zwlekać i odkładać szczęście na "Jutro". Ponieważ poprzez Twoje osobiste szczęście Ziemia staje się coraz bogatsza i piękniejsza i coraz bliżej jej do Nieba... czytaj więcej

 

Życie jako święty kontrakt

Życie, jakiego obecnie doświadczamy, wybraliśmy dla siebie sami. Zrobiliśmy to już dawno temu, jeszcze przed narodzeniem. Nasza dusza zawarła wówczas swoisty kontrakt, szczególne przymierze, które określało warunki, w jakich przyjdzie nam żyć, sytuacje, które będziemy musieli przeżyć.Ta książka może zapoczątkować wielką duchową przemianę i wskazać prawdziwy cel naszej drogi... czytaj więcej

 

 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Magdalena Mojsik z caluteńkim zespołem CzaryMary.pl

P.S. Zapraszam Cię serdecznie do naszego Salonu Wróżb i Magii. Znajduje się tam nasza pełna oferta profesjonalnych wróżb. Kliknij tutaj aby zobaczyć nasz Salon Wróżb i Magii.

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2