Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magiczne Wiadomości z 19 października

Witam serdecznie, Łukasz z CzaryMary.pl z tej strony.

Dziś jednak nie będę się rozpisywał, gdyż dopadło mnie przeziębienie, a i tak większość z nas żyje niedzielnymi wyborami.

No właśnie, większość - jak wynika z ankiety o wyborach w naszym sklepie okazuje się, że ponad 30% z nas nie weźmie, lub nie wie, czy weźmie udział w niedzielnych wyborach. Jeśli należą Państwo do tej grupy, to zachęcam choćby do odwiedzenia strony http://www.21pazdziernika.pl - bo to ważne, aby każdy z nas miał prawo do zadecydowania, w jakim kraju chce żyć, jakie płacić podatki i na co one mają być wydawane... Do zobaczenia przy urnach wyborczych 21 października! Za to dla wszystkich, dla których dobro Polski jest ważne, zachęcam do obejrzenia 2 minutowego filmu: IV RP Reaktywacja: http://pl.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0

WEEKENDOWE PROMOCJE!

Od teraz, w każdy weekend (start w piątek ok 12.00, koniec w poniedziałek godz. 12.00) organizować będziemy promocje na wybrane grupy produktów. W tym tygodniu są to:

KADZIDEŁKA TYBETAŃSKIE - ponad 150 rodzajów - cały asortyment 15% TANIEJ!

KARTY TAROTA - ponad 200 rodzajów - cały asortyment też 15% TANIEJ!

A co w następny weekend? To się jeszcze okaże :)


UWAGA! ROZDAJEMY NAGRODY
- a dokładniej płytę DVD z dwoma bardzo ciekawymi filmami (my widzieliśmy je kilkakrotnie) do odtwarzania w komputerze i stacjonarnym odtwarzaczu. Aby dostać tą płytę wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 88 zł (z kosztami wysyłki) i przy finalizacji zamówienia zaznaczyć opcję: TAK, chcę ZA DARMO otrzymać 2 filmy na DVD.......

Mamy jeszcze ok 80 filmów do rozdania! Kto pierwszy ten lepszy!

CIEKAWE NOWOŚCI!

Właśnie otrzymaliśmy kolejną przesyłkę z Tybetu, tak więc nasza oferta biżuterii tybetańskiej rozszerzyła się o kilka nowych, pięknych wzorów - zachęcam do zapoznania się z całą ofertą.

ELEMENTY RYTUAŁU - Powietrze, woda, ogień i ziemia w wiccańskim kręgu - Deborah Lipp - to pierwsza w Polsce, prawdziwa książka traktująca o WICCA - napisana przez prawdziwą Arcykapłankę. Na stronie z opisem książki znajdą Państwo również obszerne fragmenty dwóch pierwszych rozdziałów.
To pierwsza z serii książek o WICCA wydana przez nowo powstałe wydawnictwo Caridwen - następne 2 książki o Wicca ukażą się w ciągu najbliższych tygodni - o czym na pewno poinformujemy.

EGIPSKI KRZYŻ ANKH - to wyjątkowy krzyż, dostępny tylko u nas. Jest to najstarsza wersja krzyża ANKH datowana jest na ponad 5000 lat przed powstaniem piramid - najprawdopodobniej stworzony został przez potomków Atlantów. Od kilku dni zdobi on moją i Moniki pierś - wygląda na prawdę super, a o jego działaniu przeczytają Państwo na jego stronie!

W naszej ofercie znajdą też Państwo dwie inne nowości - Egipskie Oko Horusa z Kobrą, oraz Uskrzydlonego Skarabeusza - to dwie repliki biżuterii, które przywieźliśmy z naszej zeszłorocznej wycieczki do Egiptu.

Zachęcam również do zajrzenia do naszego działu z Warsztatami i Kursami - znajduje się tam kilka nowych propozycji dla Państwa.

Zapraszam też do lektury naszego CzaroMarowego bloga, gdzie praktycznie codziennie pojawiają się ciekawe posty.

Życząc mądrej decyzji przy urnie wyborczej, oraz udanego weekendu serdecznie pozdrawia,

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Proszę pamiętać o naszych weekendowych promocjach, oraz o tym, że każdy zakup na kwotę powyżej 88 zł to możliwość otrzymania ZA DARMO płyty DVD z dwoma, bardzo ważnymi i ciekawymi filmami - tylko na www.CzaryMary.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2