Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaproś Anioły do swego życia - na czas kryzysu BEZCENNE

Witam serdecznie, w dniu dzisiejszym z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić talię kart Przesłania Aniołów - Każdego Dnia Inne autorstwa dr Doreen Virtue.

To jedna z najpiękniejszych talii, jakie mieliśmy okazję oglądać. Przepiękna grafika, pozłacane brzegi kart, solidne opakowanie ochronne. Każda karta niesie ze sobą przesłanie, zapisane w kilku zdaniach pod anielskim wizerunkiem. W dołączonym do talii podręczniku znalazły się wskazówki do korzystania z niej i ogólne opisy znaczenia każdej karty.

Dlaczego właśnie karty anielskie?

Anioły będą służyć Ci radą, otoczą ochroną, dodadzą siły i odwagi. Wskażą właściwy kierunek, jeśli tylko zawierzysz ich przewodnictwu i poprosisz je o pomoc. Czekają na to wezwanie, zgodnie z zasadą naszej wolnej woli, i dopiero na naszą prośbę zaczynają działać w naszym imieniu.

Zaproś więc Anioły do uczestnictwa w Twoim życiu, gdyż one darzą Cię bezwarunkową miłością i akceptacją. Chcą, żebyś słyszał ich głos i wskazówki, a dzięki kartom ich przesłania możesz odbierać każdego dnia, zawsze, kiedy będziesz tego potrzebował. Pomogą Ci wyraźniej odczuwać anielską obecność i będą przypominać, że nigdy nie jesteś sam.

Zobacz przykładowe karty z tej naprawdę pięknej tatlii anielskiej.
I kup je od razu w CzaryMary.pl w specjalnej cenie!
Zobacz też pozostałe książki autorstwa dr Doreen Virtue

OTWÓRZ OCZY

WWW: Czy się przebudzimy
- to jedna z niewielu książek dostępnych po polsku, która próbuje odpowiedzieć na pytania czym jest świat w którym obecnie żyjemy. Ostatnie badania dotyczące faktycznego przebiegu zdarzeń 11 września 2001 roku potwierdziły przypuszczenia wielu ludzi, że na świecie dzieje się więcej, niż to, o czym informują nas politycy i media. Coraz częściej jesteśmy konfrontowani z wiadomościami, które nie tylko zasłaniają prawdę, lecz również sieją strach przed "wojną z terroryzmem", "globalnym ociepleniem" a teraz "globalnym kryzysem", którego rozwiązaniem jest tylko Nowy Porządek Światowy (New World Order). W miejsce nowego nieba i nowej ziemi związanej z energetyczną ewolucją naszej planety około 2012 roku, przeciwne jej siły zamierzają wprowadzić nowy światowy porządek, w którym ludzie mają zostać niewolnikami. Myślenie katastroficzne? Teorie spiskowe? Fantastyka naukowa? Szokujące fakty ukazują ukryte za kulisami światowych wydarzeń mechanizmy, którym możemy się przeciwstawić, odwołując się do poznania, wiedzy i miłości. Ujawniająca szereg tajemnic i dobrze udokumentowana książka, w której przedstawiono również pozytywne i praktyczne wskazówki na ten czas przemian.

Czy Barak Obama Zbawi Świat? Wszystkich ciekawych tego, kim tak naprawdę jest nowy Prezydent USA, zapraszam do obejrzenia właśnie przetłumaczonego na polski (dosłownie w 3 dni po premierze) filmu Alexa Jones OBAMA DECEPTION – Wielkie Oszustwo. Fakty, które pokazuje Alex, dla większości ludzi zupełnie nieznane, ukazują smutną prawdę, że Nowy Porządek Światowy jest wprowadzany na naszych oczach i za naszym przyzwoleniem. To o czym pisze Marcel Messing w WWW: Czy się przebudzimy, czy mówili Plejadianie w Zwiastunach Świtu właśnie staję się rzeczywistością.... Film z polskimi napisami można obejrzeć tu. Polecam, choć jestem świadomy tego, że niektórzy powiedzą „totalna bzdura”, inni, „że głupota”, a ktoś inny może się przestraszyć. Wydaje mi się jednak, że w obliczu zmian przed którymi stoimy dobrze wiedzieć, co knują „Ciemne Koszulki” (jak pieszczotliwie nazywają Plejadianie siły ciemności czy zła). Tak, abyśmy mogli ŚWIADOMIE wybrać to, w jakim świecie chcemy żyć.

Z ostatniej chwili:

Dziś do Polski przyjechała Rosmarie Weibel, która jest dyplomowaną trenerką Qigong, Tao Jogi, bioenergoterapeutką i coach’em, instruktorką-seniorem metody Universal Tao Mistrza Mantak Chia oraz Statycznego Qigong Mistrza Zhi Chang-Li. Wraca do Polski, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem 35 lat praktyki Qigong.

Od 18-tego do 22-giego marca 2009 będzie uczyć najsilniejszych praktyk taoistycznych “Sześć Uzdrawiających Dźwięków” oraz “Wewnętrznego Uśmiechu“ oraz po raz pierwszy w Polsce kurs taoistycznego masażu narządów wewnętrznych CHI NEI TSANG. Więcej informacji o jej warsztatach i technikach które będzie uczyła w ten weekend w Warszawie tutaj.


Zaproszenie na warsztaty:

CUD WOLNOŚCI - Warszawa

28 - 29 marca 2009r - prowadzi Małgorzata Przygońska

Czyli jak rozpoznać w sobie uzależnienia, wzorce rodzinne, pokoleniowe i jak z nich wyjść.
To trening dla tych wszystkich, którzy chcą poczuć wiatr w skrzydłach, lekkość bytu i bezmiar przestrzeni poprzez uwolnienie się od koszmaru przeszłości.
Więcej informacji i zapisy na tej stronie


CUD ŚWIADOMYCH ZWIĄZKóW - Warszawa

4 - 5 kwietnia 2009r - prowadzi Małgorzata Przygońska

Warsztat przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn poszukujących partnera/partnerki oraz dla tych, którzy pragną udoskonalić lub zakończyć z miłością istniejący związek.
W trakcie zajęć wzrośnie Twoja świadomość i zrozumienie wcześnieszych relacji (np. dlaczego nie udawały się i były podobne do siebie). Podczas warsztatu pomożemy także zmienić Twoje negatywne przekonania, które miały bezpośredni wpływ na dotychczasowe związki. A po warsztacie poczujesz, że uwolniłaś/uwolniłeś się od przeszłości i że z otwartym sercem rozpoczynasz nowe życie, pełne miłości i satysfakcjonujących relacji.
Więcej informacji i zapisy tutaj

Warsztaty Vedic Art I i II stopnia
z zapewnioną profesjonalną opieką dla dzieci od 4 - 9 lat w terminach
od 20 do 27 czerwca 2009r oraz od 9 do 16 sierpnia 2009r
prowadzi Jacek Poteralski

To kurs dla tych, którzy chcą spotkać się ze swoją nieograniczonością, wewnętrznym potencjałem i odnaleźć zapomnianą drogę do Źródła
Vedic Art. - poprzez tworzenie i samopoznanie siebie odkrywa nasze bezgraniczne możliwości i prowadzi do rozwoju duchowego, którego nową technologią jest praca z otwartym sercem.
Vedic Art - To sztuka przebudzenia i spotkania z sobą samym w intymnej, niczym nieograniczonej ekspresji twórczej i wyrażaniem samego siebie, to dotarcie do własnego wnętrza i przypomnienie sobie kim się jest.
Więcej informacji i zapisy na tej stronie

Na dziś to już wszystko, co przygotowaliśmy dla Państwa. Chciałem napisać jeszcze o innych ciekawych nowościach (wszystkie nowo dodane produkty można znależć na naszej stronie z nowościami), jednak jestem zmuszony odłożyć to do następnego razu.

Pozdrawiamy serdecznie
Łukasz Kierus, Renata i cały nasz zespół
www.CzaryMary.pl
Profesjonalny Sklep Ezoteryczny

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2