Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zacznij wiosenne porządki w swym życiu już teraz

Witaj,

Na końcu tej wiadomości znajdziesz kupon rabatkowy.

 

Dziś jest kolejny, piękny dzień marca, wraz z każdym promieniem słońca, coraz wyraźniejszym śpiewem ptaków czuć coraz szybciej zbliżającą się wiosnę. Wiosna jest tą niesamowitą porą roku, gdy z chęcią i zapałem wprowadzamy zmiany w naszym życiu. Aby tchnąć powiew świeżości, najlepiej porobić porządki z tym, co stare. My proponujemy zacząć od oczyszczania przestrzeni wokół nas - aury oraz domu.

Od dawien dawna wykorzystywano w tym celu właściwości białej szałwii. Ostatnio w naszym sklepie pojawiły się niezwykle poręczne kadzidła z owej niezwykłej rośliny.

 

images/salviakadz1.jpg

Kadzidło z szałwi

Jest to ciekawa propozycja dla tych wszystkich, którzy oczyszczali lub będą oczyszczać pomieszczenia, siebie lub innych ludzi za pomocą białej szałwii. Kadzidło jest niezwykle poręczne - za bardzo się nie kruszy i nie sypie. Nie ma konieczności spalania całego kadzidła od razu - szałwiowej 'pałeczki' można spokojnie użyć do kilku zabiegów oczyszczających. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to dokładne dogaszenie kadzidła - z zewnątrz może wyglądać jak zgaszone, natomiast ze środka może unosić się jeszcze delikatny dymek... Najlepiej zgasić kadzidło pod wodą, a następnie odłożyć do całkowitego wysuszenia.


Kadzidło można kupić pojedyńczo lub w zestawie 7 sztuk


Zadziwiająca moc umysłu

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie moce w Tobie drzemią? Czy słyszałeś tezę, że wykorzystujemy moc naszego mózgu w zaledwie kilku procentach (mniej optymistyczna wersja mówi, że nawet poniżej 1%...)? Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad parapsychologicznymi zjawiskami, trudnymi do wyjaśnienia naukowo? Czy zdarzyło Ci się spotkać osoby które na hasło 'zjawiska paranormalne' mówiły zdecydowane 'To niemożliwe!'?


http://sensus.pl/okladki/125x163/zamocu.jpg

Zadziwiająca moc umysłu - Jaime T. Licauco

Jeśli choć jedna odpowiedź na powyższe pytania brzmi 'TAK', to poniższa książka ma szansę stanąć na półce w domowej biblioteczce książek Ważnych i Najważniejszych. Dlaczego? Jej zawartość wszystko wyjaśnia...


Szczęśliwe związki

Ona i on, on i ona - dwa odległe światy, a jednak nie mogą bez siebie istnieć. Temat związków damsko-męskich będzie powracał chyba tak długo, jak długo będzie istniał świat. W naszym sklepie pojawiły się ostatnio interesujące i wartościowe książki, dla tych wszystkich, którzy już są w związkach partnerskich, lecz... czują, iż nie są one jeszcze w pełni satysfakcjonujące. Oto nasze propozycje książek mądrych i wartościowych - poznaj sekrety tych, którzy cieszą się szczęśliwym związkiem.

 

I żyli długo i szczęśliwie - Cattaneo Arturo
I żyli długo i szczęśliwie. Czyli jak zbudować szczęśliwe i trwałe małżeństwo?

Książka będąca swego rodzaju poradnikiem dla narzeczonych i młodych małżonków, powstała przy współpracy małżeństwa, rodziców siedmiorga dzieci. Opracowali oni rozdział XI, dotyczącycy życia małżeńskiego i wychowywania dzieci.
Tajemnice szczęśliwie żonatych mężczyzn. Zdobądź na zawsze serce żony - Scott Haltzman, Theresa Foy DiGeronimo
Tajemnice szczęśliwie żonatych mężczyzn. Zdobądź na zawsze serce żony.

Geniusz tej książki polega na tym, że zadaje niepoprawne politycznie pytania na temat ról mężczyzn i kobiet w domu  zapomnianym froncie walk w wojnie płci.
New York Times
Tajemnice szczęśliwie zamężnych kobiet. Zdobądź na zawsze serce męża - Scott Haltzman M. D., Theresa Foy DiGeronimo
Tajemnice szczęśliwie zamężnych kobiet. Zdobądź na zawsze serce męża

Każdej kobiecie przyda się zrozumienie tego, jak wydobyć z mężczyzny to, co w nim najlepsze. Znów się zepsułeś i wiem, co zrobię sięgnę po niezawodną instrukcję obsługi męża!


W tym tygodniu mamy dla Ciebie coś naprawdę rewelacyjnego. Możesz już za chwilę zamówić DARMOWY Horoskop Tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku. Horoskop jest przygotowywany przez Ana Moonlight i wysyłany pod Twój adres e-mail w każdy poniedziałek. Z pewnością przyniesie Ci on wiele radości i stanie się drogowskazem na nadchodzące tygodnie.

Zamów swój Horoskop Tygodniowy

Anioły towarzyszą nam w rozwoju od niepamiętnych czasów. Ludzkość w swojej zapomnianej historii była inspirowana przez wiele gatunków istot z wyższych wymiarów. Mamy na to dowody w postaci antycznych cywilizacji, wierzeń religijnych, coraz liczniejszych przekazów i doświadczeń zwykłych ludzi. Teraz gdy świat, jaki znamy, stoi na krawędzi zagłady - jest niezwykle ważne; kogo posłuchamy i komu zaufamy?
Serdecznie zapraszamy na:

ZLOT ANIOŁóW

inspiracje z wyższych wymiarów

4-5 kwietnia 2009 Dom Kultury "ŚWIT" w Warszawie

więcej informacji możesz znaleźć w naszych CzaroMarowych Wydarzeniach

Każdy spotkał anioła - nie każdy o tym wie...KOSMICZNE PODRóŻE - Moje doświadczenia poza ciałem z Robertem A. Monroe - Rosalind McKnightA na prawie koniec wiadomości prawie że z ostatniej chwili - dla wszystkich fanów Roberta Monroe oraz miłośników podróży poza ciałem - OBE. Otóż niedawno został wznowiony nakład trylogii będącej fascynującym zapisem wypraw owego podróżnika w niefizyczne obszary naszego świata i wszechświata. Zobacz książki Roberta Monroe. Jako uzupełnienie lektury polecam "KOSMICZNE PODRóŻE - Moje doświadczenia poza ciałem z Robertem A. Monroe". Zawarta w tej książce wiedza pomoże stać się świadomym natury swych wewnętrznych energii do takiego stopnia, że otworzą się na nieograniczone poziomy swego własnego wszechświata. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich tych, którzy pragną rozwoju, szukają nowych inspiracji i bram do wyższych jaźni.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, życzymy wszystkim Paniom:

Samych przyjaznych ludzi wokół
dużo serdeczności i Piękna
odwagi, by śnić marzenia nieziemskie,
cierpliwości, mocy i szczęśliwych zbiegów okoliczności do ich spełnienia
A przede wszystkim...:
Miłości i Szczęścia

Natomiast dla wszystkich z Państwa przygotowaliśmy upominek

KUPON RABATKOWY NA ZAKUPY

Kod kuponu:

DKOB1326

Kupon ma wartość 5% i należy go wpisać w odpowiednie pole podczas składania zamówienia (strona wyboru płatności). Kupon jest ważny do 16 marca 2009 włącznie

Pozdrawiamy serdecznie,

Magdalena Mojsik wraz z całym zespołem CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2