Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaroMarowy Horoskop Tygodniowy BACKUP


1.03.2009 - 8.03.2009 r.BARAN
  Pojawi się nowa wizja, nowy pomysł na życie. Możesz go wykorzystać. Postaraj się w pozornie szarej rzeczywistości znaleźć rzeczy, które wcale nie są zwykłe. Czasem od tych małych rzeczy zależy bardzo wiele.
 
BYK
  Czeka Cię praca nad emocjami. Pamiętaj, że tłumienie emocji może doprowadzić do przykrego w skutkach wybuchu. Przyda Ci się więcej pokory i cierpliwości, wszystko ma swój czas i miejsce.
 
BLIŹNIĘTA
  Pewna sprawa z przeszłości znów da o sobie znać. To świetny moment, by ją raz na zawsze zakończyć. Pozwól sobie żyć chwilą obecną, od niej to bowiem zależy t, co stanie się później.
 
RAK
  Może przydać Ci się nieco izolacji. To czas, w którym będziesz mógł pobyć sam ze sobą i przemyśleć gruntownie pewne sprawy. Przyda Ci się również czas odpoczynku, przemęczenie może doprowadzić bowiem do wyczerpania.
 
LEW
  To dla Ciebie idealny czas na to, by zintegrować swoje wewnętrzne siły, energię męską i żeńską, tak, by znalazły się na jednym poziomie. Dojrzałeś do podjęcia pewnych decyzji. Posłuchaj głosu Intuicji.
 
PANNA
  Masz teraz możliwość wykorzystania w swoim życiu porad, których udzielasz innym. Warto, byś zwrócił się do swojego wnętrza i wsłuchał w siebie, znajdziesz tam odpowiedzi na dręczące Cię pytania.
 
WAGA
  Jesteś gotowy do podjęcia pewnych istotnych dla Ciebie decyzji. Postaraj się oczyścić swój umysł z panującego tam chaosu myśli. To pozwoli Ci uzyskać jasność i klarowność w odniesieniu do wielu spraw.
 
SKORPION
  Nie odkładaj niczego na później, bo może się okazać, że później nie będzie już tak dobrej okazji. Zwróć uwagę na to, czy nie ma blisko Ciebie kogoś, kto próbuje Tobą manipulować. Unikaj kompromisów.
 
STRZELEC
  Masz szansę spełnienia jednego ze swoich marzeń. To dla Ciebie również czas rozkwitu w pełnym tego słowa znaczeniu. Możesz zatem rozwinąć skrzydła i unieść się tak wysoko, jak chcesz.
 
KOZIOROŻEC
  Cię przełom. W Twoim życiu zacznie się nowy etap. Staniesz przed szansą rozpoczęcia wszystkiego od nowa, z nowymi siłami. Pozostań uważny.
 
WODNIK
  Czeka Cię chwilowe zwolnienie tempa. Nigdzie nie musisz się więc spieszyć, możesz więc odpocząć i zregenerować siły. Warto wsłuchać się w głos Intuicji. Wykorzystaj dany Ci czas najlepiej, jak potrafisz.
 
RYBY
  To dla Ciebie czas zabawy i świętowania. Możesz poddać się zatem przeżywaniu radości i innym pozytywnym emocjom. Będziesz miał dużo odwagi i sił, by zrealizować swoje plany i załatwić pewne sprawy.

 

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

Pozdrawiamy,

Załoga CzaryMary.pl

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2