Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Podróże z refleksją w najróżniejsze strony świata

Wędrujemy do interesujących krajów, na spotkanie innych kultur i narodów aby zachwycić się odmiennością, otworzyć się, zastanowić się nad życiem i światem. Chcemy podróżować w rytmie, który daje czas na refleksję, aby wrócić bogatszym o nowe przeżycia i przemyślenia. Z naszego osobistego doświadczenia wynika, że taka wyprawa może stanowić punkt zwrotny w życiu, otwierając nowe perspektywy, poszerzając horyzonty, przypominając marzenia i zapomniane w toku codziennego życia emocje.

Nasze wyjazdy zorganizowaliśmy w następujący sposób: Podróżujemy w niewielkich grupach (do 12 osób), zwiedzając zarówno bardziej odwiedzane "cuda" danego kraju jak i nieznane, ale jakże ciekawe miejsca. Aby posmakować przygody będziemy jeździli konno po górskich wertepach, zawitamy do starych plemion które zachowały swoją odrębność, wybierzemy się w rejs do sanktuarium morza .. Gdy przyjdzie czas na refleksję, usiadziemy wieczorem na dachu domu by podzielić się wrażeniami i oglądać panoramę indyjskiego miasta, będziemy wsłuchiwać się w śpiewy tybetańskich mnichów, a może właśnie będziemy kończyć medytację w buddyjskim klasztorze.

Przyjeliśmy również określone Zasady dla naszych wyjazdów - lubimy zwierzęta gdy są żywe :), więc posiłki podczas wyjazdów są wegetariańskie. Dbamy o nasze zdrowie, dlatego podczas naszych wyjazdów nie palimy papierosów i nie pijemy alkoholu. Wyjazdy trwają od 21 do 30 dni. W Cenie wyjazdu uwzględniliśmy przelot, wyżywienie, zakwaterowanie, przejazdy, ubezpieczenie, koszty opieki podczas podrozy i wszystko to co potrzebne podczas takiej wyprawy.

Domyślamy się, że wiele z ludzi czytających teraz te słowa myśli: "Hmm, to nie teraz, może kiedy indziej, nie dostanę urlopu itd., " - ale chcemy zdradzić Wam pewien sekret, który dobrze znamy, bo my również wyjeżdżaliśmy po raz pierwszy w daleka wyprawę - dobry moment jest wtedy kiedy wy zdecydujecie, właśnie teraz kiedy czujecie zapomnianą tęsknotę, gdy zastanawiacie się nad zmianą i czymś nowym i niezwykłym w Waszym życiu. Po co zwlekać aż efekt cieplarniany lub zmiany polityczne uniemożliwią swobodne podróżowanie po całym świecie? Korzystajmy z wolności i możliwości które mamy - przygoda czeka !!

 

NAJBLIŻSZY WYJAZD - EGIPT - Od 4 kwietnia do 24 kwietnia 2009 r.

Szczegółowe informacje i zapisy - www.travels2001.com

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2