Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na MAJ 2012


1.05.2012 - 31.05.2012 r.BARAN
 

To dobry czas, żeby zacząć skupiać swoją uwagę na sobie samym, jak i na otaczającej Cię rzeczywistości. Mogą pojawią się problemy natury moralnej, dlatego tak ważne jest, abyś brał odpowiedzialność za swoje własne działania, zwłaszcza koncentrując się teraz szczególnie mocno na swoich relacjach z innymi ludźmi. Początkowo możesz dostrzegać wokół siebie wiele ciemności, tak jakby nic nie mogło się zmienić na lepsze. Nie poddawaj się zniechęceniu i pamiętaj, że tylko światło może rozproszyć ciemność. Zacznij tworzyć, a przede wszystkim stań się świadomym twórcą swojej własnej rzeczywistości. Baw się, ponieważ życie to nie tylko obowiązki i problemy. Żyj chwilą, a zobaczysz, jak piękny może być każdy dzień.

Zobacz Amulety dla Barana

 
BYK
 

Znajdź miejsce, w którym poczujesz się całkowicie bezpieczny i zastanów się nad tym, od kogo lub od czego możesz być mocno zależny. Potem przeanalizuj plusy i minusy tej zależności i dokonaj wyboru, co jest dla Ciebie korzystne, a co - szkodliwe. Nie dawaj sobą manipulować, unikaj osób, które chcą Cię od siebie uzależnić. Porzuć swoje lęki i obawy. Zaufaj sobie i sytuacjom, jakie mają miejsce w Twoim życiu. Wszystko prowadzi Cię we właściwym kierunku. Nie walcz z samym sobą. Będziesz miał okazję do podróżowania, również w wymiarze duchowym. Znajdź czas na odpoczynek i odczuwanie swojej wolności.

Zobacz Amulety dla Byka

 
BLIŹNIĘTA
 

To czas, w którym przyjdzie Ci zmagać się ze sprawami rodzinnymi. Wiele nie załatwionych rzeczy ujrzy teraz światło dzienne. Jest to idealny czas na doprowadzenie ich do końca. Pamiętaj, że takie nie załatwione sprawy mogą się za Tobą ciągnąć przez wiele lat i pojawiać się do czasu, aż nie zostaną definitywnie zakończone. Pozwól sobie na chwile samotności i skupienia na sobie. Przeanalizuj swoje dotychczasowe życie. Zastanów się, czego pragniesz i zacznij od realizacji chociaż tych najmniejszych marzeń. Naucz się przyjmować, nie można bowiem cały czas jedynie dawać. Potrzebujesz równowagi. Czas zwolni nieco swoje tempo, dlatego ten miesiąc może Ci się wydawać bardzo długi, ale jest to potrzebne, byś mógł popracować nad zmianami.

Zobacz Amulety dla Bliźniąt

 
RAK
 

To idealny czas do wsłuchania się w swoje wnętrze oraz do poszerzania świadomości i samoświadomości. Pamiętaj o tym, żeby zwracać się do swego wnętrza, gdyż znajdziesz tam odpowiedzi na większość swoich pytań. Nie bierz na siebie zbyt wielu dodatkowych obowiązków. Ich nadmiar może sprawić, że nie dasz rady podołać im wszystkim, a to osłabi Cię psychicznie. Jeśli będziesz kogoś uczył, pamiętaj, że uczenie kogoś polega na wspieraniu go i dawaniu mu  odpowiednich narzędzi do wykonania zadania, nie zaś na wyręczaniu we wszystkim. Pozwól sobie płynąć ze strumieniem życia. Nie zatrzymuj się, nie śpiesz się, niech wszystko dzieje się w swoim własnym tempie. Bądź uważnym obserwatorem. Pozwól, by każdy dzień stał się dla Ciebie przygodą.

Zobacz Amulety dla Raka

 
LEW
 

Masz teraz możliwość wykorzystania w pełni swojej kreatywności. Twoje zdolności tylko czekają, aż zaczniesz ich używać. Czas działać! Zwróć baczną uwagę na to, jak postrzegasz innych ludzi. Pamiętaj, że to, co o nich sądzisz, nie zawsze oznacza, że tak właśnie jest. Często pod maskami kryje się coś zupełnie innego. Coś ulegnie całkowitemu zburzeniu. Nie załamuj się i pamiętaj o tym, że koniec zawsze oznacza początek czegoś nowego. Wykorzystaj swoją kreatywność i działaj. Nie pogrążaj się w szarej codzienności i nie pozwól na to, by zapanowały nad Tobą emocje. Pozostań z czystym i otwartym umysłem, a szybko powrócisz do równowagi i zbudujesz coś nowego i znacznie silniejszego.

Zobacz Amulety dla Lwa

 
PANNA
 

To dla Ciebie czas odrodzenia, w którym możesz uwolnić się od stereotypów i schematów myślenia i działania, pokonać własne ograniczenia. Warto, abyś wsłuchał się w swoją wewnętrzną ciszę, odnalazł w sobie spokój i równowagę. Dzięki temu znajdziesz swoje źródło wewnętrznej mocy. Pojawi się przed Tobą szereg nowych możliwości. Przejrzyj je i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. To dla Ciebie idealny czas na rozkwit. Wszystkie Twoje siły są teraz w pełni gotowości do działania, możesz zatem zacząć realizować swoje marzenia i plany, zarówno te krótko-, jak i długofalowe. Jesteś teraz w twórczym okresie swojego życia.

Zobacz Amulety dla Panny

 
WAGA
 

Ten miesiąc jest dla Ciebie czasem dzielenia się z innymi. Pamiętaj, że dzielić się można na różne sposoby, nie zawsze chodzi o pieniądze czy poradę, czasami wystarczy wysłuchać drugiego człowieka. Będziesz miał wiele okazji do udzielania wsparcia. Chwila izolacji również Ci się przyda, ponieważ sam masz kilka kwestii do przepracowania. Dojrzałeś już do podjęcia ważnej decyzji w swoim życiu. To dla Ciebie dobry moment na uzdrawianie zarówno fizyczne i duchowe, jak i na poprawę relacji z innymi ludźmi. Masz możliwość zbuntowania się przeciwko otaczającym Cię schematom i uwolnienia się z ich ograniczeń.

Zobacz Amulety dla Wagi

 
SKORPION
 

Będziesz miał okazję uwolnienia się od porównań. Każdy człowiek jest inny, każda sytuacja, bez względu na swoje podobieństwo do innych, jest odmienna. Powinieneś o tym pamiętać, zanim wydasz osąd lub udzielisz komuś porady. Nadchodzi zmiana. Pamiętaj, że zmiana jest jedyną pewną rzeczą w życiu. Nie obawiaj się jej, po prostu obserwuj to, co przyniesie. Przyda Ci się więcej cierpliwości, wszystko bowiem ma swój czas i miejsce. Staniesz również przed podjęciem trudnej decyzji. Zdaj się na swoją Intuicję, a dokonasz właściwego wyboru. Bądź kreatywny i nie poddawaj się przeciwnościom. Masz w sobie siłę do realizowania własnych marzeń i pragnień.

Zobacz Amulety dla Skorpiona

 
STRZELEC
 

To może być dla Ciebie dość trudny miesiąc. Ważne, żebyś był gotowy na wszystko, był uzbrojony w cierpliwość i wykorzystywał w działaniu całą swoją wiedzę i duchową siłę. Znajdź miejsce i czas na odpoczynek. Potrzebujesz go, bo sytuacje stresujące, które będą się pojawiać, mogą Cię wyczerpać nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Takie wyczerpanie może mieć szkodliwy wpływ na Twój stan zdrowia. Wystrzegaj się kompromisów i szczególnie uważnie przyglądaj się wszelkim dokumentom. Unikaj ludzi, którzy próbują naciskać na to, żebyś szybko podjął ważne decyzje. Daj sobie czas na dokładną analizę sytuacji, a w razie konieczności skontaktuj się z ekspertem. Nie podpisuj niczego, zanim dokładnie tego nie sprawdzisz, bo możesz mieć przez to poważne problemy z prawem.

Zobacz Amulety dla Strzelca

 
KOZIOROŻEC
 

Zacznij uważnie obserwować to, co dzieje się wokół Ciebie. Opuść zasłonę iluzji sprzed swoich oczu, a zobaczysz ile prawdy jest przed Tobą ukrywane, a ile z niej sam do siebie nie dopuszczasz. Zmniejsz nieco swoją kontrolę -  próba kontrolowania wszystkiego na siłę może się dla Ciebie skończyć utratą panowania nad najważniejszymi kwestiami Twojego życia. Wsłuchuj się w swój wewnętrzny głos. Zacznij otwierać się na swoje uczucia i emocje i głęboko je odczuwać, a zobaczysz, jak bardzo Cię to wzmocni. Siła, którą zyskasz, pomoże Ci w realizacji planów i osiąganiu wyznaczonych celów. Staraj się doceniać każdą chwilę swojego życia, a zaczniesz postrzegać swoją codzienność w znacznie lepszym świetle.

Zobacz Amulety dla Koziorożca

 
WODNIK
 

Zyskasz głębszą świadomość i samoświadomość. Pamiętaj, aby dzielić się z innymi swoim wewnętrznym bogactwem. Jesteś gotowy do podjęcia ważnej życiowej decyzji. Czeka Cię intensywność zdarzeń, znajdź więc czas na odpoczynek i regenerację sił. Przyda Ci się również odwaga, aby stawić czoła przeciwnościom, które zaczną się pojawiać. Pamiętaj, że nic w życiu nie dzieje się bez powodu, wszystko do czegoś prowadzi i wszystko może Cię nauczyć czegoś niezwykle ważnego. Zacznij wyciągać wnioski z wydarzeń, jakie mają miejsce w Twoim życiu. Nie poddawaj się przeciwnościom i poczuciu osamotnienia czy bezradności, masz dość sił na podjęcie właściwych działań.

Zobacz Amulety dla Wodnika

 
RYBY
 

Poddaj się chwilom słodkiego lenistwa, ale pamiętaj o swoich priorytetach. Będziesz miał wsparcie i prowadzenie podczas załatwiania ważnych spraw. Bądź uważny i skupiony podczas wszystkich działań. Nie odkładaj na później podjęcia ważnych decyzji, gdyż potem możesz nie mieć już tak odpowiednich warunków. Wszytko ma swój czas i miejsce. Spojrzysz na swoje życie inaczej niż dotychczas, a to z kolei podsunie Ci kilka nowych rozwiązań. Skorzystaj z nich i zacznij sukcesywnie wprowadzać zmiany w swoim życiu. Nie musisz zmieniać wszystkiego na raz, rób to spokojnie, element po elemencie, a pozwoli Ci to uniknąć stresów i sama przemiana będzie bardziej efektywna.

Zobacz Amulety dla Ryb

 

Horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight

Pozdrawiamy,

Załoga CzaryMary.pl

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2