Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na cały rok 2012

Myśli stają się rzeczami Uczyń rok 2012 rokiem Nieograniczonych Możliwości!

Mike Dooley to niezwykły nauczyciel, gwiazda z filmu i książki „Sekret”, który pomógł tysiącom ludzi takich jak Ty, aby poczuli się lepsi, szczęśliwsi i bardziej spełnieni. W Nowym Roku po raz pierwszy masz niepowtarzalną szansę, aby poznać Mike’a za pośrednictwem jego książki Myśli stają się rzeczami.

Poznaj przepis na życiowy sukces według Mike'a Dooleya!

Promocja na Nowy Rok - 29,90 -> 26,90!


 

HOROSKOP NA 2012 ROK - od wróżki Any Moonlight


a

BARAN
 
 

Baran Rok 2012 to czas, aby przestać odkładać sprawy na później, gdyż nie rozwiążą się one same, a im szybciej się nimi zajmiesz, tym lepiej, bo wiele z nich uda się pomyślnie załatwić. Nie warto czekać do ostatniej chwili, bo wówczas zasób możliwości znacznie się zmniejszy i będzie coraz trudniej doprowadzić je do końca. Dlatego czas zakasać rękawy i zabrać się do działania. Będzie się zdawać, że czas płynie niewiarygodnie szybko. Powodem tego będzie niezwykła intensywność różnych wydarzeń. Dlatego też konieczne i niezbędne będzie znalezienie chwili wytchnienia. Bez tego można będzie się zagubić. Pojawi się wiele sytuacji, w których przyjdzie Ci nieść pomoc potrzebującym. Warto się pochylić nad kimś, kto ma o wiele trudniejszą sytuację. Pomagać można na milion sposobów, czasem wystarczy zwykła rozmowa. Z takich działań mogą narodzić się nowe, interesujące znajomości. Czas porzucić dotychczasowe schematy myślowe i zacząć iść własną ścieżką. Zbyt intensywne, negatywne myśli mogą stać się rzeczywistością, więc zastanów się, czy naprawdę warto poświęcać na nie swoją energię. Lepiej skupić myśli na rzeczach dobrych, każdego dnia dzieje się coś dobrego, trzeba tylko zacząć to dostrzegać. Działać i jeszcze raz działać. Rady, których udzielasz innym, warto zastosować czasem do siebie, bo często ta druga osoba jest lustrem pewnych sytuacji z naszego życia i pomagając jej, możesz pomóc sobie. Z pewnością ten rok będzie dla Ciebie bardzo intensywny, warto więc zrównoważyć intensywność działań z odpoczynkiem.

 Zobacz Amulety dla Barana

a

BYK
 
 

Byk Czas odciąć się od schematów zarówno duchowych, jak i materialnych. Czas zacząć działać bardziej świadomie i pewnie. To czas, w którym masz okazję do zakończenia porównywania się z innymi. Każdy jest doskonały i ma coś cennego do przekazania innym – również Ty. Porównywanie jest dobre tylko wtedy, gdy staje się lekcją, ale nie można dać mu się pochłonąć. Ten rok to dla Ciebie ogromna szansa na dokładniejsze poznanie samego siebie. Będziesz miał wiele okazji, aby zajrzeć w głąb siebie i poznać odpowiedzi na pytania, które zadajesz sobie od dawna. Zaufaj w końcu swojej Intuicji. To idealny czas na zamknięcie za sobą przeszłości, szczególnie tej, w której masz żal do kogoś lub samego siebie. Pewnych rzeczy nie da się zmienić, tym bardziej nie zmienisz przeszłości. Trzymając się żalu, dajesz się zapędzić w pułapkę, z której bardzo trudno będzie ci wyjść. Zrozum, że to Ty odpowiadasz za większość sytuacji, które dzieją się w Twoim życiu. Znajdź swoją wewnętrzną przestrzeń, znajdź w sobie ciszę, a odnajdziesz w niej siłę do działania. Warto czasem wyrwać się z chaosu otoczenia i pozwolić sobie na kontakt tylko z samym sobą. Poprawi to nie tylko Twój stan ducha, ale również polepszy się wszystko, co będzie się działo wokół Ciebie. Pamiętaj o byciu dojrzałym, oczywiście, nie kwestii wieku, tylko stanu Twojej świadomości. Dojrzałość to świadomość siebie, innych, jak i otoczenia. Będąc bardziej dojrzałym, zaczniesz lepiej funkcjonować na każdej płaszczyźnie życia.

 Zobacz Amulety dla Byka

 

a

BLIŹNIĘTA
 
 

Bliźnięta Trzy razy odwaga. Jej właśnie będziesz szczególnie potrzebować w ciągu tego roku. Będziesz potrzebować odwagi do bycia sobą, do podejmowania własnych decyzji i do brania za nie odpowiedzialności. Odwagi do stawiania pierwszych kroków, a także – do bycia szczerym, również z samym sobą. Przyda się również większa uważność. Pozwoli Ci ona dostrzec rzeczy, które mogą się wydarzyć, a jednocześnie pomoże Ci uchronić siebie i dokonać właściwych wyborów. Czeka Cię sporo podróży i często będziesz zmieniał miejsce pobytu, dlatego też powinieneś zaopatrzyć się w zestaw rzeczy, które mogą Ci się przydać w każdej sytuacji. Uważnie obserwuj też ludzi w swoim otoczeniu, pojawi się kilka osób, które będą chciały dorobić się Twoim kosztem, nie pozwól im na to. Uda się załatwić kilka ważnych spraw. Zyskasz jasność w wielu sytuacjach, co pozwoli Ci dopiąć je na ostatni guzik i przejść do kolejnego etapu. Nie poddawaj się przeciwnościom, traktuj je raczej jako sprawdziany Twoich umiejętności i lekcje, z których możesz wynieść wiele cennych nauk.
Nie zapominaj o zabawie, każdemu czasem przydaje się odrobina rozrywki. Bądź stanowczy we wszystkich swoich postanowieniach.

 Zobacz Amulety dla Blizniat

 

a

RAK
 
 

Rak Trudne wybory i kompromisy stale będą się przeplatać. Ważne jest to, żebyś umiał znaleźć najlepszą z możliwych dróg. Na kompromisy należy zwrócić szczególną uwagę, niektórzy mogą bowiem chcieć osiągać cele Twoim kosztem. Nie ryzykuj bez potrzeby i słuchaj Intuicji, a wyjdziesz cało z niejednej opresji. Uważaj na wszelkiego rodzaju uzależnienia, żeby nie stały się całym Twoim życiem. Nie daj się wpędzić w nic, co skłaniało by Cię do rzeczy mogących Ci w jakikolwiek sposób zaszkodzić. Bądź sobą w każdej sytuacji i zacznij żyć w pełni świadomie. Odetnij się od negatywnych ludzi. Nie zaprowadzą Cię oni w bezpieczne miejsca i dobre sytuacje. Trzymaj się pozytywnych ludzi i sytuacji, a zaczniesz iść właściwą ścieżką do realizacji marzeń i celów. Obudź w sobie naturę buntownika odrywając się od schematów myślenia i działania. Nie daj sobą manipulować – uwolnij siebie. Jesteś silny i wyjątkowy, masz ogromne szanse na odnoszenie sukcesów. Nie zaprzepaść tej okazji. Pamiętaj, że tylko Ty możesz wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje, dlatego niech nie będą one echem przeszłości i tym, co mówili Ci inni, ale niech wynikają z Twoich własnych doświadczeń. Sam wiesz, czego najbardziej potrzebujesz i sam znasz swoje cele i marzenia. Czas zacząć je realizować. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi.

 Zobacz Amulety dla Raka

 

a

LEW
 
 

Lew Ten rok będzie dla Ciebie szczególny, jakbyś otworzył wielki worek z prezentami. Zaczną się spełniać Twoje marzenia, jedne po drugim, te mniejsze i te większe. Z realizacją celów też będzie dobrze, uda Ci się osiągnąć wiele, a to przyniesie Ci jeszcze więcej dobrego. Korzystaj z darów Wszechświata i zacznij żyć pełnią życia. Twoja twórczość, kreatywność, lotność umysłu i inne cechy, pomogą Ci w każdej sytuacji. Będziesz mieć wenę do tworzenia, a to, co stworzysz przyniesie Ci mnóstwo korzyści. Masz szansę dotrzeć do swojego Źródła. Tam uzyskasz wiele odpowiedzi i wszelkie moce oraz odnajdziesz pełnię szczęścia – w sobie samym. Możesz mieć potrzebę izolacji i odpoczynku, wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz, niech stanie się Twoją inspiracją, a znacznie powiększysz swoje zyski. Rozkwit, rozwój – taki będzie cały rok. Czeka Cię wiele pracy, ale nie takiej, która męczy i denerwuje, ale takiej, która przynosi rozwój, pieniądze i wiele innych przydatnych do życia rzeczy. Nie będziesz musiał oszczędzać, nikt nic Ci nie zabierze. Możesz czuć się bezpiecznie, co oczywiście nie oznacza, że masz porzucić uważność. Pozostań skoncentrowany, żyj pełnią życia i bądź w pełni świadomy, a każdy Twój krok będzie coraz łatwiejszy i lżejszy. Bądź również wdzięczny za okazywaną Ci pomoc – zrób coś dla innych.

 Zobacz Amulety dla Lwa

 

a

PANNA
 
 

Panna Czas zrobić porządek ze swoją przeszłością. Podjąłeś wiele działań, które okazały się złe nie tylko dla Ciebie. Teraz przyjdzie czas rozliczenia się z tymi, którzy zostali skrzywdzeni. Na początek czas wybaczyć sobie, zrozumieć popełnione błędy i wyciągnąć lekcję. Pamiętaj, że to, co złe i to, co dobre, wraca do nas trzykrotnie wzmocnione. Wszechświat naprawdę spełnia nasze życzenia, dlatego uważaj o co prosisz, zarówno dla siebie, jak i innych. Czas zamknąć wrota przeszłości i rozpocząć zupełnie nowy rozdział. Otrzymujesz czystą kartę i od Ciebie zależy, co się na niej znajdzie, jaka będzie i co przyniesie. Przed Tobą sporo pracy, ale tak to już jest. Nie izoluj się, a jeśli już musisz, to wykorzystaj ten czas na zmianę. Zacznij myśleć pozytywnie, przestań użalać się nad sobą i zacznij od nowa. Jesteś gotowy do wielkich czynów, ale najpierw wykorzystaj tę gotowość w mniejszych sprawach. Nie masz nic do stracenia, a zyski, jakie wyniesiesz, będą Ci służyć przez lata. Zacznij być sobą i nie myśl, że inni wezmą za Ciebie odpowiedzialność, tylko Ty możesz to zrobić. Ten czas rozliczenia i zbierania plonów przeszłości może być gorzki, ale pamiętaj, po takim czasie zawsze wstaje słońce i robi się ciepło. Czas ruszyć dalej, zaczynając od małych kroków.

 Zobacz Amulety dla Panny

 

a

WAGA
 
 

Waga Będziesz potrzebować harmonii. Pamiętaj, że waga rzadko kiedy bywa nieruchoma i równa, często coś ją przeważa. Teraz skoncentruj się na utrzymaniu równowagi. Pojawi się wiele trudnych spraw i jeśli pozwolisz na dysharmonię zupełnie stracisz kontrolę. Bądź cierpliwy, nie trać czasu na niepotrzebne sprawy, popracuj nad własną wolą. Zacznij odkrywać w sobie pokłady różnych umiejętności, a zobaczysz, że każdy dzień będzie stopniowo stawał się coraz lepszy. Zacznij traktować życie jak wielką przygodę, której jesteś zarówno reżyserem, jak i bohaterem. Wyreżyseruj i odegraj wszystko tak, jak tego pragniesz. Bądź sobą, pozostań uważnym obserwatorem i baw się, nie czyniąc nikomu krzywdy, a poprawa z każdym dniem będzie coraz bardziej znacząca. Nie poddawaj się przeciwnościom i nie przebywaj wśród negatywnych osób, unikaj również negatywnych sytuacji i wszystkiego, co może przysporzyć Ci kłopotów, a będziesz miał coraz więcej możliwości. Będziesz miał okazję do realizacji swoich planów i marzeń. Przyłóż się więc do działania i zacznij żyć, tak jak chcesz. Pamiętaj, że każdy dzień to nowe wyzwanie, nowa misja, nowe możliwości, korzystaj z tego i baw się.

 Zobacz Amulety dla Wagi

 

a

SKORPION
 
 

Skorpion To rok, w którym będziesz mógł nabrać więcej zaufania, zarówno do samego siebie, jak i innych, a także do sytuacji, jakie będą miały miejsce w Twoim życiu. Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkiem. Każda chwila czegoś może Cię nauczyć i tylko od Ciebie zależy, jak dużo z niej wyniesiesz. Żyj chwilą i bądź świadomy. Życie składa się tylko z chwil. Zajdzie w Tobie głęboka przemiana, która pomoże Ci pokonać własne blokady i spojrzeć na życie bardziej przychylnie bez względu na sytuację. Nie wahaj się przy podejmowaniu decyzji, staraj się korzystać z Intuicji w każdej sytuacji, to pomoże Ci uniknąć wielu trudności i nieporozumień. Baw się, bo życie nie składa się tylko z obowiązków. Trzeba też dać upust nadmiarowi energii. Zacznij więcej robić dla siebie, Tobie też należy się od życia coś, ba, nawet dużo. Ciesz się chwilą obecną, nie zatracaj się w przeszłości ani w sytuacjach, które jeszcze się nie wydarzyły. Projektuj swoje życie na bieżąco, tak jak tego pragniesz. Uwalniaj się od schematów, pozostań sobą i rób wszystko, co przybliży Cię do spełnienia marzeń. Nie ma na co czekać, czas działać i to intensywnie.

Zobacz Amulety dla Skorpiona

 

a

STRZELEC
 
 

Strzelec Odniesiesz w tym roku nie jeden sukces. Nie poddawaj się przeciwnościom i unikaj sytuacji, które mogą być dla Ciebie destrukcyjne. Jesteś na właściwej drodze. To czas realizacji marzeń i spełniania życzeń, jeśli tylko sobie na to pozwolisz. Nie martw się tak bardzo o dzień jutrzejszy – jeszcze nie nadszedł. Nie zajmuj się przeszłością – już przeminęła. Czas na życie tu i teraz. Chwytaj chwile. Będziesz miał wiele okazji do konstruktywnych działań i współpracy. Jeśli w Twojej głowie pojawi się pomysł na realizację jakiegoś przedsięwzięcia, jeśli tylko poczujesz bodziec do działania, to działaj. Nie ma czasu. Skoncentruj się tylko na sprawach istotnych, nie staraj się kontrolować niczego na siłę, bo może się okazać, że całkowicie utracisz kontrolę. Otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość. Wykorzystaj ją dobrze i pozwól, aby sprawy toczyły się własnym rytmem – niech się dzieje. Pamiętaj o byciu sobą i o ważności każdej chwili życia. Wszystko ułoży się dobrze. Niektóre sprawy będą wymagały więcej czasu, a inne mniej, jednak bez względu na to, ile dokładnie będziesz go potrzebować, pozostań cierpliwy i uważny – działaj.

 Zobacz Amulety dla Strzelca

 

a

KOZIOROŻEC
 
 

Koziorożec Czas porzucić ciężar, który od wielu lat nosisz na swoich barkach. Czas zakończyć sprawy, które minęły, a które podtrzymujesz przy życiu poprzez stałe myślenie o nich. Daj sobie odpocząć, zaufaj swojej Intuicji. Nie musisz wszystkiego tak mocno kontrolować. Nic się nie stanie, jeśli raz na jakiś czas zrobisz sobie przerwę. Doprowadzi to przede wszystkim do tego, że będziesz miał coraz więcej sił i chęci do życia. Zostaw przede wszystkim sprawy, które nie dotyczą Cię bezpośrednio. Na razie potrzebujesz czasu na własne przemyślenia i działania. Po prostu zacznij żyć tak, jak tego chcesz. Będziesz miał pomoc i wsparcie w każdej sytuacji. Jeśli będziesz otwarty na samego siebie i otoczenie, skorzystasz ze wsparcia i zaczniesz iść najwłaściwszą drogą. Nie broń się przed własnym szczęściem, które w dodatku tylko Ty jesteś w stanie sobie dać i zbliżyć się do niego poprzez działania. To dla Ciebie idealny moment na zajęcie się sobą. Otwórz oczy na samego siebie, a zobaczysz, że wszystko zacznie układać się jak najlepiej. Sam zaczniesz czuć się coraz lepiej fizycznie i psychicznie. Wyznacz sobie jasny cel i zacznij robić wszystko, co możliwe, aby go zrealizować. Kluczem jest działanie, a nie myślenie o działaniu. Jeśli to zrozumiesz i zaczniesz działać, wszystko się ułoży.
Ten rok jest dla Ciebie najlepszym do tego czasem.

 Zobacz Amulety dla Koziorożca

 

wodnik

WODNIK
 
 

Wodnik W tym roku coś w Twoim życiu może całkowicie się rozpaść. Ten rozpad od długiego czasu był nieunikniony. Będzie to dla Ciebie bardzo korzystna sytuacja. Pomoże Ci to zacząć budować od nowa, a to, co zbudujesz, będzie lepsze od poprzedniego.Koniecznie znajdź czas dla siebie. Przemęczenie w niczym Ci nie pomoże, może jedynie zaszkodzić.Pozwól, aby sytuacje wokół Ciebie mogły się wydarzać, nie blokuj ich. Zacznij od samego siebie. Będziesz potrzebować dużo energii do działania.Warto, żebyś osiągną większą harmonię i spokój. Stań się obserwatorem swojej rzeczywistości. Pomoże Ci to zauważyć trudności zanim się pojawią lub też uda Ci się zobaczyć różne rozwiązania. Pojawi się przed Tobą wiele różnych możliwości, skorzystaj z nich, a zobaczysz, że będzie coraz lepiej.To będzie również dla Ciebie czas rozwiązywania problemów w relacjach z innymi. Pamiętaj, żeby nie walczyć z ludźmi, traktuj ich jak lustro, w którym możesz zobaczyć samego siebie, swoje wady i zalety. Zacznij korzystać z tego, co niesie Ci życie.Po burzliwych sytuacjach zaczniesz odbudowę, a ona przyniesie Ci pełnię obfitości, co pozwoli Ci na pełny relaks. Nie noś w sobie poczucia winy, tylko staraj się zrobić wszystko, żeby naprawić błędy i nauczyć się na nich jak najwięcej.

Zobacz Amulety dla Wodnika

 

a

RYBY
 
 

Ryby Nadchodzą zmiany. Bez względu na ich finał, będą dobre dla Ciebie na dłuższą metę. Zdejmij z oczu zasłonę iluzji, zacznij patrzeć na świat takim, jakim jest naprawdę. Będziesz miał wiele okazji do głębokiego przeżywania emocji i uczuć. Bądź empatyczny, ale nie bierz na siebie problemów innych i nie uzależniaj się od nich. Pojawi się wiele stresujących sytuacji, dlatego warto, abyś dążył do jak największego spokoju, bardzo Ci się przyda. Dostaniesz wiadomość, na którą czekasz od bardzo dawna, dzięki czemu wyjaśni się wiele spraw. Będziesz uzdrawiał się stopniowo zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jednak, aby do tego doszło, musisz nad sobą popracować, uwolnić się od schematów, które otaczają Cię od zawsze. Nikt nie przeżyje za Ciebie życia i nie weźmie za nie odpowiedzialności. Popracuj też nad emocjami i uczuciami. Nie gromadź ich w sobie, odpuszczaj zwłaszcza te, które są dla Ciebie trudne i nie sprawiają Ci radości. Zacznij otaczać się ciekawymi ludźmi, pięknymi rzeczami i wszystkim, co wyzwala w Tobie prawdziwą, dziecięcą, szczerą radość. To ułatwi Ci wszelkie sprawy i znacznie zwiększy pewność siebie, a co za tym idzie, poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz Amulety dla Ryb

 horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2