Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Jak zostać bohaterem swego życia

Witaj

Wiem jak możesz mieć dużo na głowie przed Świętami.
Przedświąteczne porządki, zakupki - w takim zagonieniu często puszczają nerwy. Każdy z nas nieco inaczej reaguje w takich sytuacjach stresowych. Jednak tak naprawdę sprowadza się to tylko do jednego wyboru - wejść w rolę bohatera, czy ofiary. Pod tym linkiem przesyłam Ci bardzo ciekawy tekst (w formacie pdf) , który pomoże Ci lepiej zrozumieć to zjawisko, bo kiedy jesteśmy w pełni świadomi pewnych rzeczy, to o wiele łatwiej jest pokierować swoim życiem (czyli zachowaniem), kiedy los wystawia nas na próbę.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do lektury dalszej części tego listu,
Monika Burzyńska

Jeśli wiadomość jest nieczytelna - zobacz ją online tutaj

Alchemia istnienia

Pragniemy zaprosić Cię do poznaniua wyjątkowego JOGICZNEGO kalendarza na 2009 rok, niosącego piękno, mądrość i miłość. W kalendarzu tym znajdziesz urzekające polskie krajobrazy, cytaty wielkich myślicieli, fazy księżyca, międzynarodowe święta religijne i świeckie oraz polską i angielską wersję językową tekstów.

Kalendarz ten został w pełni zrealizowany i wydrukowany  w Polsce.

10% zysków tego kalendarza zostanie przeznaczone przez wydawcę na wspieranie dobrostanu domów dziecka, ashramów i środowiska naturalnego.

Dodatkowo polecamy piękne ręcznie robione świece z świętymi symbolami OM i YinYang. Od Łukasza i Patrycji  (którzy stworzyli ten kalendarz) otrzymaliśmy w prezencie taką świecę. Jest wielka, piękna i cudownie pachnie na cały pokój. Są aż 4 rodzaje do wyboru, a że każda robiona jest ręcznie, więc nie ma dwóch takich samych!

TERAPIA GERSONA - czyli skuteczne leczenie RAKA i innych przewlekłych chorób.

Nie wiem czy wiesz, ale skuteczne lekarstwo na raka już dawno zostało wymyślone, 80 lat temu. Jednak ciągle (i skutecznie) się nam wmawia, że rak to choroba śmiertelna, że najlepszym sposobem na zdrowie jest wydawanie fortun na leki i drogie leczenie...  Dr Gerson pokazał swoją praktyką lekarską, że jest inny sposób.  Terapia doktora Gersona to wybitnie skuteczna, naturalna, niespecyficzna terapia antynowotworowa, nakierowana na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby. Terapia ta znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem.

 Właśnie została wydana po raz pierwszy w Polsce książka - Terapia Doktora Gersona, do której lektury zachęcam wszystkich, dla których zdrowie jest najważniejsze. Książka napisana jest w taki sposób, iż może służyć jako podręcznik do samodzielnego prowadzenia terapii tym, którym trudno znaleźć lekarza przeszkolonego w Terapii Gersona.

Na stronie książki  jest również 1,5 godzinny film "Cud Terapii Gersona" który wyjaśnia o co w niej chodzi. Zapraszamy do jego obejrzenia.  Niedługo napiszemy więcej o tym cudownym sposobie na zdrowe życie, zwłaszcza, że gdzieś na Węgrzech otworzyła się Klinika Gersona (pierwsza w Europie, dotychczas  trzeba było jechać aż do Meksyku). Jak tylko dowiemy się więcej - od razu damy znak.

 

Życząc spokojnych świątecznych przygotowań pozdrawiam

Łukasz Kierus

P.S. Zapraszam do odmienienia swego pulpitu świątecznymi tapetami przygotowanym przez Monikę - znajdziesz je na naszej świątecznej stronie www.boze-narodzenie.ezoteria.pl (jest tam również kilka ciekawych tekstów o świętach)

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2