Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Święta zgodnie z Feng Shui

Boże Narodzenie z Feng Shui

Czy wiesz, że używając kilku podstawowych zasad Feng Shui (starożytniej wschodniej sztuki aranżacji wnętrz i przestrzeni) do świątecznych dekoracji na Boże Narodzenie, możesz polepszyć Twoje relacje z rodziną, wzmocnić zdrowie i wprowadzić szczęście i pomyślność do swojego domu!

Dekoracje bożonarodzeniowe wg feng shui

Kiedy dekorujesz dom na święta Bożego Narodzenia - pomyśl o kolorach.

Jeśli np. wybrałeś srebrne drzewko, dodaj odpowiednią ilość zielonych ozdób, aby zrównoważyć czerwone bombki i inne elementy dekoracji. Czerwony jest powszechnie stosowanym "świątecznym" kolorem; jest to również bardzo ognisty I energetyczny kolor. Natomiast kolor zielony pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój i równoważy całą tą "rozbrykaną" czerwona energię.

Podczas ubierania choinki zachęć swoją rodzinę, czy przyjaciół by dodali coś od siebie do tych świątecznych ozdób. To pomaga stworzyć Święta naprawdę OD SERCA :)

Kiedy ubierasz choinkę i dzielisz tę jakże przyjemną pracę z innymi, to otwierasz szeroko drzwi dla wszystkich dobrych energii, by przepełniły Twój dom odświętnością i błogosławieństwem na ten niezwykły czas.


Dekorowanie pomieszczeń na Boże Narodzenie, używając zasad Feng Shui

Kiedy przyozdabiasz pokoje w swoim domu, również zwróć szczególną uwagę na kolory.

Wystrzegaj się zbyt dużej ilości czerwonego. Jeśli użyjesz błękitów i niebieskiego, wiedz, że kolor ten stymuluje Cię do przemyśleń zarówno na temat tego świata, jak i do rozważań duchowych. Dlatego jeśli chcesz coś przemyśleć na święta - użyj niebieskiego.

Jeśli potrzebujesz wyciszenia, spokoju i wewnętrznej harmonii - zastosuj zielony.

Purpura jest z kolei powiązana z władzą, bogactwem i fortuną - zatem jeśli chcesz w świąteczne dekoracje wpleść energie obfitości, koniecznie użyj szkarłatu i purpury :)

Biały nie jest polecany na święta wg Feng Shui, jako kolor niewinności i naiwności jednocześnie. Kiedy używasz go przy bożonarodzeniowych aniołkach czy bałwankach, zadbaj by zbalansować go cieplejszymi wibracjami innych kolorów.

Choinka ubrana wg zasad Feng Shui

Idealnie, by wspierać rodzinną bliskość i harmonię, choinka powinna znajdować się w centrum lub w lewej części głównego pokoju w domu.

Anioły i cherubiny to najszczęśliwsze świąteczne symbole, które przynoszą pokój, pomyślność i zgodność do domu, a także przepełniają domowników dobrym nastrojem.

Dodaj bożonarodzeniowe rośliny jako świąteczne dekoracje.

Jemioła np. wpływa na nasz umysł uspokajająco i tonizująco. Niektórzy wierzą, że ma magiczne uzdrawiające właściwości. Ostrokrzew z kolei jest symbolem dobrych życzeń pomyślności dla wszystkich - domowników, gości, przyjaciół - wszystkich, którzy przebywają w domu.

Poinsettia, czyli Wilczomlecz Piękny reprezentuje miłość i pasję.

Na stołach koniecznie poustawiaj świece, ponieważ zapalona świece tworzy wiele ciepłej, dobrej energii i wpływa na nasze pozytywne nastawienie.

Możesz również do świątecznych ozdób dodać element drewna, np. świąteczny wianuszek - to pomaga stworzyć harmonijny rodzinny krąg :) Inne przedmioty, reprezentujące ciepło i ogień takie jak: gwiazdki, światełka czy renifery, również wspierają stworzenie prawdziwie ciepłej, rodzinnej atmosfery.

By nowy rok przyniósł obfitość I pomyślność rodzinie, dodaj do świątecznych ozdób reprezentacje bogactwa i pieniędzy, a mogą to być np czekoladowe monety wiszące na choince, albo pełna miska ciastek czy owoców na stole. Złote i srebrne ornamenty również reprezentują bogactwo i pieniądze, ale także i sławę.

Od dawien dawna wiadomo, że kolory mają głęboki i niezwykle silny wpływ na WSZYSTKIE warstwy naszej świadomości. Dlatego umiejętne operowanie kolorami i symbolami może rzeczywiście niezwykle harmonizująco wpłynąć za równo na nas samych, jak i naszych bliskich.

Zatem, w tym roku przygotuj wystrój swego domu bardziej świadomie :)

Powodzenia!

Monika

Świąteczna promocja
PORTRETU NUMEROLOGICZNEGO
przygotowywanego każdorazowo przez Numerologa Izis
Zamawiając Portret Numerologiczny, drugi - ogólny (o wartości 100 zł), dla wybranej przez Ciebie osoby otrzymujesz gratis !
Przeczytaj pełne zadowolenia opinie osób, którym już przygotowaliśmy taki portret.

Kilka nowości książkowych, które idealnie nadają się na prezenty :)
Anielska wyrocznia - Ambika WautersAnielską wyrocznię ściągnąłem wiele lat temu z USA za jakieś ogromne na tamte czasy pieniądze. Wszyscy znajomi zachwycali się tą talią. Od niedawna dostępna jest ona w całości po polsku i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie 59 złotych . Jest to pięknie wydany zestaw (w pudełku) 36 kart oraz książki w twardej oprawie. To super ekskluzywny pomysł na prezent dla każdego, kto chce skorzystać z przewodnictwa i ochronnej mocy Aniołów na codzień.
Anioły przeznaczenia - Andrzej Piotr ZałęskiANIOŁY PRZEZNACZENIA - Andrzeja Załęskiego - to wyjątkowa książka która pomoże Ci dzięki Aniołom poznać Twoje przeznaczenia. Jest to kontynuacja bestsellerowej ksiażki Andrzeja - Anioły życia. Dzięki tej książce nie tylko głębiej poznasz i zrozumiesz znaczenia jakie Anioły mają w naszym życiu, ale dzięki autorskiej metodzie poznasz SWOJEGO Anioła Przeznaczenia i dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać jego pomoc w życiu.
Potęga twoich emocji - Esther Hicks, Jerry HicksPOTĘGA TWOICH EMOCJI to już 4 część nauk Abrahama autorstwa Esther i Jerry Hicks, mówiąca o roli, jaką emocje pełnią w manifestacji marzeń. Czy wiesz jak ważna rolę emocje odgrywają w Twoim życiu? Teraz naucz się je, wykorzystywać do realizacji pragnień. Zacznij świadomie kreować swoje emocje.Wykorzystaj je jako drogowskaz w swoim życiu.

Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz - Joe VitaleKlucz do Sekretu - Joe Vitale - Tym, którym podobała się książka Moc przyciągania i film The Secret, Joe Vitale sprawił kolejną miłą niespodziankę. Klucz to wyjątkowy poradnik, który pokazuje, jak wprowadzić prawo przyciągania w życie!
To książka idąca o krok dalej niż SEKRET Rhondy Byrne.

 

 Poniżej przesyłam obiecany na początku tej wiadomości kupon rabatowy dający 5% zniżki na jedno zamówienie w naszej galeri CzaryMary.pl. Kupon ten jest ważny tylko do 15 grudnia.

Twój kupon to: HX5PRMXL

Należy go wpisać i aktywować podczas składania zamówienia. Jeśli pojawią się jakieś z tym kłopoty to przygotowałem 2 minutowy film, w którym pokazuję krok po kroku jak to zrobić.

Zycząc dużo radości w tym tygodniu pozdrawiam

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. To już naprawdę ostatni dzwonek na zrobienie zakupów prezentów pod choinkę! Jeśli nie masz pomysłów, to obdaruj bliskich CzaroMarowym Bonem Upominkowym, bądź zajrzyj na naszą stronę z propozycjami prezentów

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2