Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na Grudzień 2008


Horoskop na Grudzień (1.12 – 31.12.2008r..)

 

BARAN
Może się zdarzyć, że zbuntujesz się przeciw pewnym schematom postępowania w Twoim życiu. Da Ci to siłę i zmotywuje do działania. Będziesz miał okazję nauczyć się przyjmowania darów Wszechświata. Nie można bowiem tylko dawać, to oczywiście bardzo ważne i szlachetne, ale trzeba również umieć przyjmować. Pojawi się także szansa na to, żebyś uzdrowił siebie, jak i swoje relacje z otoczeniem. Wykorzystując zatem wszystko, co się pojawi masz ogromną szansę zyskać wiele potrzebnych Ci w tej chwili rzeczy i wiele się nauczyć.
BYK
To będzie dla Ciebie spokojny czas. Możesz wykorzystać go na odpoczynek, na co tylko chcesz. Wykorzystaj go mądrze a przyniesie Ci to wiele korzyści. Będziesz mieć czas na zabawę, nastaną bowiem dni pełne radości. Jesteś również gotów do podjęcie niezwykle ważnych decyzji i wykonania istotnych działań. Twoja życiowa i duchowa mądrość przyniesie zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim obfitość w pełnym tego słowa znaczeniu. Masz również szansę stać się dla kogoś nauczycielem.
BLI¬NIĘTA
Nadchodzi teraz czas na bycie wśród ludzi, na uczestniczenie wraz z innymi w ich życiu i we wspólnym tworzeniu dzieła. Uda Ci się również znaleźć brakujący element pewnej układanki, co pozwoli Ci raz na zawsze zakończyć pewne sprawy. Będzie to również czas niezwykle intensywny. Pozwoli Ci to zmobilizować wszelkie Twoje siły. Warto znaleźć sobie chwilę czasu na odpoczynek, by do swoich działań podejść w pełni. Pamiętaj, to jak będzie wyglądało Twoje życie w przyszłości zależy od decyzji, jakie podejmiesz tu i teraz.
RAK
Może się zdarzyć, że będziesz się zmagał z poczuciem winy. Warto się w tym przypadku zastanowić, czy nie nosisz na swoich barkach cudzego ciężaru. Pamiętaj człowiek może być odpowiedzialny jedynie sam za siebie. Pomoc innym to szlachetny gest, ale nie wolno zapominać, że to osoba, którą wspierasz podejmuje decyzje, za które sama ponosi odpowiedzialność. Będziesz mieć w sobie odwagę i wielką siłę, aby zrealizować swoje cele. Odwaga i siła jest w Tobie wystarczy ją tylko wydobyć.
LEW
Czeka Cię podjęcie decyzji. Jeśli początkowo zobaczysz tylko dwa wyjścia, z których tak naprawdę żadne nie będzie Cię satysfakcjonowało, przyjrzyj się dokładniej. Posłuchaj głosu swojej intuicji, znajdziesz wówczas trzecie wyjście, które stanie się dla Ciebie najlepszą drogą. Będziesz mieć okazję do pełnego i pozytywnego doświadczenia własnej egzystencji. Masz czas, by zając się swoim wnętrzem. Być może ktoś będzie próbował zastosować na Tobie polityczną manipulację, wówczas wykorzystaj swoje umiejętności tak, by wyjść z tej sytuacji z zyskiem równym zyskowi tej osoby. Pamiętaj polityka to twarda gra.
PANNA
Otworzy się przed tobą horyzont wielu możliwości. Twoja intuicja podpowie Ci, którą z możliwości warto teraz wykorzystać. Będziesz miał okazję do uczestniczenia wraz z innymi w tworzeniu pięknego dzieła. Czeka Cię również niezwykła przygoda, w którą możesz wejść z ufnością dziecka. Nie zapominaj jednak o uważności, obserwuj uważnie ale dyskretnie wszystko, co będzie się działo i wyciągnij z tego ja najwięcej lekcji dla siebie. Możesz również pomóc komuś, kto się zwróci do Ciebie o pomoc. Nie pomagaj na siłę.
WAGA
Masz szansę odkryć w samym sobie wiele wartościowych i przepięknych cech. Pozwoli Ci to poczuć pierwotną niewinność i radość życia, pozbawioną dorosłych schematów postępowania. Objawi Ci się również nowa wizja, nowy sposób na życie. Słuchając intuicji dowiesz się, czy owa wizja ma szansę rozkwitnąć w Twoim życiu i czy przyniesie pożądane rezultaty. Masz szansę stać się Mistrzem. Nie zapominaj jednak o tym, że bycie Mistrzem to przede wszystkim odpowiedzialność za swoje działania. Bycie Mistrzem to pokora wobec życia swojego i innych.
SKORPION
Życie odsłoni przed Tobą wiele prawd. Opadnie bowiem zasłona iluzji tworzonych przez lata w każdym pokoleniu. Otrzymasz ogromną i niezwykłą wiedzę. Od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz. Możesz pozwolić sobie na to, by iść wraz z wydarzeniami, nie blokować niczego, po prostu żyć pełnią życia. Pamiętaj, że każdy jest odpowiedzialny sam za siebie, za wybory, których dokonuje. Nie ma również rzeczy niemożliwych.
STRZELEC
Czeka Cię podróż. Może być ona duchowa, może być również czysto fizyczna. Bez względu na to, jaka ona będzie miej oczy i uszy szeroko otwarte. Nastaw wszystkie swoje zmysły na obserwację. Może się również zdarzyć, że czeka Cię zerwanie z jakimś nałogiem, lub uzależnieniem od kogoś. To, w jaki sposób przebiegnie proces zrywania z tym uzależnieniem, czy nałogiem zależy od Ciebie. Znajdź zatem czas by się wzmocnić, posłuchaj głosu intuicji a pokonasz wszelkie trudności. W życiu nic nie dzieje się przypadkowo.
KOZIOROŻEC
Możesz żyć tu i teraz, chwytać każdą chwilę swojego życia i cieszyć się nią. Wszystko, co dzieje się na naszej drodze ma nam coś do przekazania. Masz teraz ogromną szansę/możliwość brać z życia najlepsze i pozytywne dla Ciebie lekcje. Zyskasz również pełną świadomość pewnych rzeczy, co zdecydowanie wpłynie na Twoje obecne życie i na decyzje, które podejmiesz w niedalekiej przyszłości. Czeka Cię wielka wewnętrzna przemiana.
WODNIK
Możesz pozwolić sobie płynąć wraz z wydarzeniami, jakie będą miały miejsce. Nie musisz się zatem zatrzymywać, warto jednak pozostać uważnym zarówno na samego siebie, jak i na otoczenie. Masz również szansę poznać kogoś, kogo pokochasz i kto pokocha Ciebie. Pamiętaj o tym, że zbyt mocna kontrola jest tak naprawdę brakiem kontroli. Nie staraj się więc na siłę niczego kontrolować, bo nie przyniesie to ani Tobie ani innym nic dobrego. Po prostu bądź uważny i staraj się trzeźwo oceniać sytuację.
RYBY
Możesz pozwolić sobie oddać się totalnie wydarzeniom, które nadejdą. Zaufaj przede wszystkim samemu sobie, swojej intuicji, bo to ona pomaga Ci przez cały czas, jeśli jej słuchasz, iść we właściwą i najlepszą dla Ciebie stronę. Czeka Cię troszkę pracy nad własnymi emocjami, przede wszystkim warto, byś nauczył się konstruktywnie wyładowywać zalegające i kipiące emocje. Ich wybuch bowiem może okazać się niszczący zarówno dla Ciebie, jak i Twojego otoczenia. Pamiętaj, że w każdej sytuacji można znaleźć światło wskazujące właściwe wyjście.

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2