Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nowa wizja na ostrzach Urana i Jowisza

Czas trwania: 24.08 do 11.11

Szczyt: 9.10, godz. 20:00

 

Uran, Pan iluminacji, nagłych wglądów i zmian życiowych stoi od dłuższego już czasu w znaku końca -  Ryb. Zsyła inspiracje co do kończenia i rozwiązywania istotnych, życiowych kwestii. Wskazuje po castanediańsku na najlepszego nauczyciela i najwierniejszego towarzysza życia człowieka.

 

Każde obejrzeć się przez lewe ramię i bez lęku spojrzeć się na Kostuchę. Każdy zaś wgląd w naturę końca jeszcze silniej wiąże z tym, co żywe, pełne miłości i tętniące energią. Poprzez wgląd w ostateczność jeszcze głębiej czujemy, jak wartościowa jest każda chwila tu-i-teraz.

 

Jowisz, gwiezdny sędzia i dobroczynny patron jest od niecałego roku u siebie, w znaku religijnego i poszukującego samopoznania Strzelca. Dodaje do uranicznych iluminacji bardzo potrzebnego, rozróżniającego wglądu. Pomaga oddzielić wizje wspierające rozwój od tych, które wypływają i roztapiają się w nicości depresyjnych głębi podświadomości.

 

Łatwo jest zatopić się w bezkresie nieznanego i zniknąć w nim. Trudniej jest świadomie weń wejść, by wyjść silniejszym i mądrzejszym o życiowe lekcje. Łatwo jest spędzić lata na medytacji czy psychoanalizie. Trudniej jest na bezdrożach ścieżek wewnętrznych trafić na skarb mądrości - świadomość złotego środka we wszystkim.

 

Gwiazdy nie przyniosą nikomu gotowych odpowiedzi. Postawią bardzo ważne pytania - tak nieuniknione, jak koan Zen. Prostujące rozleniwione plecy uderzenie kija przyniosą Mars i Saturn, stające tego samego dnia w harmonijnym układzie. Obydwa nawołują do porządku i dbałości o sprawy proste, przyziemne jak rąbanie drewna i mycie podłogi.

 

Nie przeszkodzi w tej surowości Wenus. Nie tak dawno pełna amorów i rozkochana w królewskim przepychu znaku Lwa, w poniedziałek nabrała skromności oraz umiłowania rzeczy prostych i zdrowych, wchodząc do znaku Panny.

 

Najtrzeźwiej w tej oświeconej atmosferze odnajdą się Ryby i Panny. Dla jednych i dla drugich połączenie patosu głębokich wglądów z prostotą codziennych starań będą tyleż oświecające, co trzeźwiące i gruntujące. Dla tych pierwszych korzystne będzie zainteresowanie się swoim zdrowiem, tak łatwo poświęcanym dla dobra innych spraw i ludzi. Dla tych drugich ważne może się nagle stać rozważenie zmian w organizacji swojej pracy, która - o dziwo - nie musi przypominać obozów.

 

Byki i Koziorożce zaczną się zastanawiać, czy można coś dobrze sprzedać lub zorganizować w tłumie nagle-oświeconych i biegnących do okolicznych buddyjskich sangh. Raki zaoferują wikt i opierunek, zaś Skorpiony wyciągną komórki i zadzwonią do najbardziej zaufanych źródeł informacji, by sprawdzić czy cały ten ciąg pozornie przypadkowych zdarzeń nie jest jedną wielką prowokacją Pewnego Radia, bądź spiskiem iluminatów.

 

Potwierdzenia swoich podejrzeń mogą się spodziewać zarówno od doskonale zorientowanych na wszystkie tematy Strzelców, jak i posiadających rozległe kontakty Bliźniąt. Reszta znaków z radością zgodzi się z przedmówcami, za wyjątkiem oczywiście Wodników, swoim uporem potwierdzającym słuszność zaprzeczanej teorii.

 

Poszukiwania nowej wizji trwać mogą jeszcze miesiąc, jednakże najważniejsze owoce z drzewa wiedzy poznamy do czwartkowego nowiu.

Roman Fierfas
www.xorcerer.com
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2