Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy znasz Odpowiedź na Sekret?

Dzień dobry,

Dziś mam dla Ciebie informację o ciekawej nowości wydawniczej - Odpowiedzi na Sekret Rhondy Byrne, zaproszenie na dwa warsztaty (jeden prowadzony przez Monikę Burzyńską) oraz jeśli brakuje Tobie mruczącego przyjaciela ogrzewajacego nogi w chłodne zimowe wieczory, to na końcu jest informacja, jak można temu zaradzić :)

Odpowiedź na Sekret - czyli jak wykorzystać Prawo Przyciągania do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Odpowiedź - Jeff Assaraf, Murray Smith W swojej wizjonerskiej pracy wielokrotnie nagradzany autor książek notowanych na liście bestsellerów New York Times, John Assaraf i guru biznesu Murray Smith napisali na nowo książkę, która rewolucjonizuje zasady przedsiębiorczości XXI wieku. Dwaj odnoszący wielkie sukcesy przedsiębiorcy połączyli siły i zawarli swoje wyjątkowe umiejętności i techniki w rewolucyjnym przewodniku, który umożliwia odniesienie sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu.

Korzystając z wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz badań z zakresu fizyki kwantowej, autorzy pokazują jak można zaprogramować swój umysł na sukces i mieć życie, o jakim się marzy. Ucząc czytelników sposobu wykorzystania nowo odkrytych „niezwykłych" zmysłów dla osiągnięcia sukcesu w biznesie, autorzy pokazują swoje marzenia, zwyczaje, myśli i działania jakie legły u podstaw zbudowania przez nich i rozwinięcia osiemnastu przedsiębiorstw, które generują multimilionowe dochody.

Jeśli chcesz aby rozwój Twojej firmy i życie osobiste nabrały tempa - przeczytaj Odpowiedź! Współautor bestsellerowego Sekretu pokaże Ci najkrótszą drogę do osiągnięcia bogactwa

Przeczytaj i sprezentuj najlepszemu przyjacielowi! Jeśli nie jest on przedsiębiorcą, to doskonałym prezentem dla niego będzie "Ostatni wykład" Randy Pauscha.

Zaproszenia na warsztaty

Kurs dobrego traktowania pieniędzy :)
prowadzi Monika Burzyńska

Każdy z nas chciałby żyć szczęśliwym życiem pełnym obfitości i dostatku. Jest to jak najbardziej naturalne i zdrowe pragnienie wypływające z serca naszej natury. Głęboka i prawdziwa mądrość, która w nas jest, mówi nam, że tylko w ten sposób będziemy mogli

ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA, rozwijać swój potencjał i osiągać coraz śmielsze cele. Zapraszam Cię na warsztaty:

Kurs dobrego traktowania pieniędzy :)

Z kursu "Dobrego traktowania pieniędzy" dowiesz się:

  • co to jest świadomość bogactwa i świadomość biedy,
  • jak dobrze traktować pieniądze, aby coraz bardziej i bardziej chciały przebywać w Twoim towarzystwie,
  • dowiesz się, co takiego wciąż powstrzymuje Cię, by zostać bardzo bogatym,
  • nauczysz się technik pracy z umysłem i emocjami, aby stały się Twoim narzędziem do kreowania obfitości,
  • poznasz praktyczne metody osiągania swoich finansowych celów.

Opole: 22 - 23 listopada 2008 (to już ten weekend!)
zapisy: 0601 735 678 , e-mail : miastoaniolow@op.pl

Białystok 24 - 25 stycznia 2009
zapisy: 0801 011 078, 085 7424686 e-mail : sklep@czarymary.pl


Więcej informacji na stronie: article_info.php?articles_id=162

Vedic Art - każdy może zostać artystą swojego życia

Vedic Art.

nowa metoda otwierania się na kreatywność poprzez malowanie

prowadzi Jacek Poteralski

To kurs dla tych, którzy chcą spotkać się ze swoją nieograniczonością, wewnętrznym potencjałem i odnaleźć zapomnianą drogę do źródła.
Jest drogą do oświecenia poprzez tworzenie i samopoznanie siebie.
Odkrywa nasze bezgraniczne możliwości i prowadzi do rozwoju duchowego, którego nową technologią jest praca z otwartym sercem.
To sztuka przebudzenia i spotkania z sobą samym w intymnej, niczym nieograniczonej ekspresji twórczej i wyrażaniem samego siebie, to dotarcie do własnego wnętrza i przypomnienie sobie kim się jest.

Miejsce: Białystok
1 etap/ 29.11. 2008r godz. 17- 21 i 30.11.2008r godz. 10 - 18 ta (Zasada 1-8)
2 etap/ 06.12. 2008r godz. 17- 21 i 07.12.2008r godz. 10 -18 ta (Zasada 9-17)

0801 011 078, 085 7424686 e-mail : sklep@czarymary.pl


Więcej informacji na stronie: article_info.php?articles_id=161

 

Przygarnij kociaka (lub psiaka)

KubaCzy myszkowałeś już w serwisie kotkowo.pl?

Kotkowo.pl to wspólna inicjatywa "pozytywnie zakoconych" ludzi z Białegostoku i okolic. Ludzi, którzy poświęcając swój czas i energię, bezinteresownie dbają o poprawę losu kotów wolno żyjących.

W ostatnim roku - dzięki ciężkiej pracy naszych wolontariuszy - odmieniliśmy życie około 400 mruczkom, które zamieszkały w nowych domach. Wspólnie z białostockim oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce prowadzimy akcję "Nie rozmnażaj, nie porzucaj", w ramach której wysterylizowaliśmy około 150 kotek mieszkających w różnych zakątkach naszego miasta. Prowadzimy domy tymczasowe, czyli odpowiednik ludzkich rodzin zastępczych, w których chore i zaniedbane zwierzaki wracają do zdrowia.

Jeżeli myślisz o tym, aby przygarnąć kotka lub chcesz po prostu poczytać o naszej działalności - zapraszamy na kotkowo.pl (białostockie kotki szukają domów w całej Polsce)

Jeden z kotków z Kotkowo.pl zamieszkał z Moniką. To śliczny rudzielec Kuba (to ten na zdjęciu), który już od 1,5 miesiąca cieszy sie nowym domem - jego ostatnie zdjęcia: http://kotkowo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid=36

Ostatnio w kotkowie pojawiły się również psiaki szukające domu...

 

Mrucząco pozdrawiam życząc udanego tygodnia (a właśnie, jak zwykle zapraszam do lektury horoskopu na ten tydzień)

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2