Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magiczne wieści z 9 października 2007

Jeśli masz kłopot z przeczytaniem tej wiadomości, kliknij na ten link article_info.php?articles_id=15

Witam serdecznie!

W naszej magicznej galerii www.CzaryMary.pl zmianom nie ma końca. Właśnie rozbudowaliśmy sklep o sekcję z artykułami. W związku z tym, ta wiadomość będzie trochę inna, od tego, do czego Państwa przyzwyczailiśmy. Zamiast kierować na jedną stronę ze wszystkimi wiadomościami (tak jak ostatnim razem), dzięki artykułom, będę odsył do konkretnej, ciekawej dla Państwa wiadomości. Mam nadzieję, że ta nowa forma przypadnie Państwu do gustu (więcej na samym końcu maila).

Tak więc w tym tygodniu zaczynamy od
WIELKIEJ PROMOCJI BIŻUTERII TYBETAŃSKIEJ!

Tylko do dnia 13 października (włącznie) ceny całej kolekcji magicznej biżuterii z Tybetu spadają aż o 20%! Kliknij tutaj, aby obejrzeć tą niezwykłą biżuterię. Uwaga! Większość wzorów to unikaty - więc kto pierwszy ten lepszy!

Jeśli chcą Państwo wiedzieć, dlaczego ta - tybetańska - biżuteria jest magiczna - zapraszam do lektury artykułu napisanego przez Monikę, a opublikowanego na stronach prowadzonej przez nią Galerii Tybetańskiej.

Razem z liśćmi z drzew, spadły u nas również ceny min na:

Amulety i talizmany z kolorowych metali - przeceniliśmy 130 wzorów - 4,99 za wisiorek, 8,50 za breloczek do kluczy z znakiem magicznym. Dowiedz się więcej z tego artykułu...

Książki z wydawnictwa Poligraf - nowa cena to 19,90 za takie bestsellerowe tytuły jak Szaman Miejski, Najbogatszy człowiek w Babilonie, czy całą serię o Su Dżok. Tutaj można przeczytać więcej...

Spis wszystkich aktualnych ofert specjalnych, wyprzedaży czy konkursów znajdą od teraz Państwo pod tym linkiem.

 

JAK NA NIEBIE, TAK NA ZIEMI

Ostatnio również zaczęliśmy oferować Państwu astrologiczne analizy bieżącej sytuacji na niebie i możliwego jej wpływu na nasze życie. Roman Fierfas - właściciel holistycznego portalu www.xorceria.pl analizuje dla Państwa najsilniejsze wpływy ciał niebieskich i odnosi je do wpływu na ludzi urodzonych pod konkretnymi znakami zodiaku. Zawsze aktualne informacje astrologiczne znajdą Państwo w dziale ASTROLOGICZNE CZARYMARY!

Zaś HOROSKOP NA PAŹDZIERNIK z Kart Tarota można przeczytać tutaj.

 

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY

Kolejna nowość, to dział WARSZTATY I SZKOLENIA gdzie informujemy Państwa o ciekawych kursach, wykładach, warsztatach. W tym tygodniu zapraszamy min na:

Kurs Dobrego Traktowania Pieniędzy - prowadzony przez naszą Monikę Burzyńską - do wyboru wersja internetowa, lub warsztat w Białymstoku (wkrótce również w Warszawie)

Serię warsztatów eksploracji światów niefizycznych prowadzonych przez wspaniałego Bruce Moen'a, autora serii bardzo interesujących książek. Najnowsza książka Bruce'a - Podróż do Ojca Ciekawości - będzie miała premierę w Polsce w trakcie jego pobytu w naszym kraju. Z Brucem można się będzie spotkać w Warszawie już 6 listopada (wykład w Muzeum Etnograficznym), zaś od 7.XI zacznie się III stopniowy kurs Podróży w światy niefizyczne... Ja mam za sobą stopień I i II (niesamowite przeżycie, jak informacje przyniesione z „tamtej” strony okazują się prawdziwe) i jeśli nic nie stanie mi na drodze, to wreszcie wezmę udział w III stopniu - "Podróż w głąb siebie".
Warsztaty Bruce Moena to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich zainteresowanych eksploracją obszarów niefizycznych, podróży astralnych, OBE, jak również okazja do nauczenia się sposobu na komunikację z zmarłymi bliskimi, przodkami, etc.

Spis wszystkich warsztatów znajdą Państwo pod tym linkiem...

 

SZCZYPTA MAGII

Na NÓW - Rytuał magii miłosnej na przyciągnięcie miłości, lub rozbudzenie namiętności.

Kilka tygodni temu zostałem poproszony przez znajomą o rytuał magii miłosnej na rozbudzenie namiętności w obiekcie jej westchnień. Taki rytuał najlepiej jest robić w czasie nowiu księżyca (a ten jest w czwartek, ok 7 rano), tak aby miłość wzrastała wraz z rosnącym księżycem.

Kopię mego listu z opisem rytuału przeczytają Państwo tutaj. Życzę powodzenia!


Na dziś chyba już wystarczy tych nowości. Chciałbym jednak, na sam koniec, prosić Państwa o wyrażenie swojej opinii odnośnie nowej formy przesyłanych (i prezentowanych na stronie sklepu) wiadomości od nas. Proszę o kliknięcie w ten link i udzielenie odpowiedzi na zadane tam pytania. Zajmie to Państwu dosłownie chwilkę. Dziękuję!

Takie internetowe ankiety, to kolejna nowość, ale ile można :) Gdyby jednak Państwa interesowało, jakie opinie mają osoby o podobnych poglądach - to tutaj jest spis wszystkich głosowań na naszych stronach.


Życząc wszystkiego co najlepsze ciepło pozdrawiam

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Zapraszam jeszcze raz do zapoznania się z ofertą biżuterii z Tybetu. Tylko do 13 października niebywała okazja, aby stać się posiadaczem magicznej biżuterii w magicznie niskiej ceni - Kliknij teraz i wybierz coś dla siebie.


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2