Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Wiedza ochrania, ignoracja zagraża

Witam

Od tygodnia zastanawiam się jak mogę zachęcić Cię do lektury książki, do której ja nie mogłem się przekonać przez 5 lat. Zwiastuni Świtu autorstwa Barabary Marciniak to książka, o której wiele słyszałem, jednak nie byłem w stanie przyjąć jej przekazu bez silnego oporu. Nie było chyba większego niż ja sceptyka i Monika, zafascynowana wiedzą przekazaną przez Plejadian, miała ze mną ciężko, bo negowałem wszystko to, czym chciała się ze mną podzielić. Z czasem jednak, wraz z swoją wewnętrzną ewolucją poczułem (i zrozumiałem), że może jednak coś w tym jest... i tak ze sceptyka i wyśmiewcy stałem się wydawcą Plejadian.

Choć z wieloma przedstawionymi w Zwiastunach i kolejnych książkach Barbary Marciniak poglądami trudno jest się od razu zgodzić (zwłaszcza, że nie istnieje praktycznie żaden empiryczny sposób na potwierdzenie prawdziwości tego przekazu), to nikt chyba nie zaprzeczy, że żyjemy w wyjątkowych czasach. W 2012 roku skończy się kalendarz Majów, współczesna fizyka potwierdza mistyczną wiedzę Wschodu, być może dziś będzie dzień Pierwszego Kontaktu (o czym pisałem tydzień temu), świat się zmienia z zastraszającą wręcz prędkością... Łatwo jest się w tym wszystkim zgubić, a jeszcze łatwiej wykorzystać to zagubienie do zmanipulowania i zniewolenia ludzkością.

W tym niezwykłym czasie, kiedy to coraz mniej rzeczy wydaje się być pewnych, coraz bardziej można poczuć wagę następujących słów:

WIEDZA OCHRANIA, IGNORANCJA ZAGRAŻA.

Bardzo istotne jest zatem, byś był jak najlepiej poinformowany o tym, co się obecnie tak naprawdę dzieje na świecie.

Są tacy, którzy zrobią wszystko, abyś nigdy nie poznał prawdy o świecie w którym żyjesz, jego historii i planach wobec ludzkości. Dzięki przekazom z Plejad możesz zajrzeć za kurtynę tajemnicy..

Lektura tej książki zmieni sposób, w jaki patrzysz na świat, gdyż Plejadianie mówią o tym, że nasz świat nie jest taki, jakim się nam wydaje. Jesteśmy, jako ludzkość, utrzymywani w stanie iluzji i separacji, tak, abyśmy nigdy nie dotarli do wiedzy, wiedzy, która może nas wyzwolić i uwolnić pełen potencjał, jaki daje bycie człowiekiem.

Wiele duchowych i ezoterycznych tradycji mówi o wyjątkowości przesilenia zimowego w 2012 roku, kiedy to ma dojść do wielkiej Transformacji Świadomości. Plejadianie są tutaj aby nam w tym pomóc, przygotować nas na ten moment. W książkach Barbary Marciniak znajdziemy wiedzę, jak najlepiej wykorzystać czas który nam pozostał do tego wydarzenia (tylko 3 lata) aby uwolnić pełen ludzki potencjał, który każdy z nas ma tam gdzieś w środku. Celem Zwiastunów Świtu jest to, byś poszerzył swoją własną definicję rzeczywistości i uwolnił swój pełen potencjał, jako doskonałej istoty ludzkiej, którą przecież jesteś. CzegoTobie i sobie życzę. Miłej lektury.

 

Manuel Schoch odszedł
Zawiadamiamy, iż Manuel Schoch - szwajcarski mistyk, twórca terapii czasem, autor 3 książek, który miesiąc temu gościł w Polsce, opuścił ten wymiar 10 października o godz. 11:11 podczas długiej i głębokiej medytacji na prowadzonym przez siebie kursie w Szwajcarii. Mauel, w trakcie medytacji, opuścił swoje ciało i już do niego nie powrócł...


Absolutna nowość!
RUNY POTĘGI PRZYRODY!

Talia kart futharku klasycznego powstała we współpracy polsko-rosyjskiej. Jest to poręczna (6x9 cm) talia 25 runicznych kart z instrukcją szczegółowo omawiającą widniejące na kartach symbole - zwierzę, roślinę, drzewo, minerał, planetę i żywioł, które mogą służyć zarówno do wróżenia, jak i medytacji czy głębszego poznania run, dzięki bogatej symbolice. Polecam ją dla każdego, kto chce pogłębić swoją znajomość run.

NOWE PIĘKNE TALIZMANY

 

Ho'oponopono - Morrnah Simeony
Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i folozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Jest to proces pozwalający na oczyszczenie naszego umysłu, ze wszystkiego co powoduje stres, problemy w relacjach i prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu. Dosłownie "resetując" nasz wewnętrzny komputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu.
SOPOT 25-26 październik 2008
WROCŁAW 6-7 grudnia 2008

Więcej informacji o kursie tutaj

 

Kurs duchowych ustawień hellingerowskich
Planowane rozpoczęcie 1 cyklu szkolenia - 14-16 listopada 2008 r. 

Warsztaty duchowych ustawień  systemowych metodą Berta Hellingera
18-19 października 2008, 29-30 listopada 2008
Boduszewo koło Poznania
Więcej informacji o kursie i warsztacie tutaj

 

Muzyka synchronizująca półkule mózgowe - Hemi-Sync - dużo taniej.

Zachęcam do skorzystania z okazji zakupu oryginalnych nagrań z muzyką i dźwiękami Hemi-Sync w cenie 46,90 zamiast 65,00!. Dźwięki Hemi-Sync ukryte w tle pięknej muzyki wpływają na nasz mózg i synchronizując półkule wywołują określony stan: relaksu, medytacji, podwyższonej kreatywności czy skupienia. Ilość płyt w tej cenie mocno ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy, gdyż dolar już poszedł mocno do góry, więc takie ceny już się raczej nie powtórzą. Cała oferta promocyjna tutaj

Na samym końcu zapraszam do zapoznania się z horoskopem na ten tydzień, oraz do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie.

Na tym dziś już kończę, pozdrawiam serdecznie i wracam do wypatrywania UFO na niebie :D bo dziś przecież niby jest TEN dzień. :)

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2