Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ho'oponopono - Morrnah Simeony Warszawa, Kraków 2009

PACIFICA SEMINARS

 

 

  

Zaprasza na kurs

 

Ho'oponopono Morrnah Simeony
starożytny proces hawajskich kahunów

Prowadzi Anna Kligert (uczennica i tłumaczka Morrnah Nalamaku Simeony)

Warszawa 7-8 luty 2009


Kraków 4-5 kwiecień 2009

Czym jest Ho'oponopono? Jest to metoda naprawiania błędu i tworzenia równowagi.
Otwiera ona możliwość każdemu, kto jest zainteresowany, uzdrowienia wszystkich problematycznych sytuacji, stresujących związków, poprzez oczyszczenie, wyzwolenie, przemianę i zrozumienie związku pomiędzy człowiekiem i każdym atomem w każdej formie Stworzenia. Wszystko pozostaje uwolnione. Ta prezentacja jest moją drogą do podzielenia się z Wami skarbem i kluczem o wielkiej wartości, Samo-Identycznością, która pozwoli Wam otworzyć, uwolnić i zmienić niezrównoważone wibracje i częstotliwości wewnątrz i wokół Was bez tworzenia stresu, pozwoli Wam otworzyć drzwi do waszego własnego Wszechświata i umysłu, jak również do przeżycia szczęścia, miłości i wielu owocnych dni teraz i w przyszłości.”

 

O KA MALUHIA NO ME OE’
         Pokój z Tobą

 

Morrnah Nalamaku Simeona


"Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów i czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces Ho'oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę i społeczeństwo."


Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Proces pozwalający na oczyszczenie naszego umysłu ze wszystkiego, co powoduje stres, problemy w relacjach, prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu.  "Resetując" nasz biokomputer, transformując traumy, zaburzenia energetyczne, otwieramy się na nowe możliwości i rozwiązania w naszym życiu.

"Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest"
Morrnah Simeona (1913 - 1992) Kahunka Lapa'au. Jako dojrzała kobieta zachorowała na złośliwy nowotwór. Był to przełomowy moment w jej życiu. Wyzdrowiała dzięki swoim zdolnościom, wiedzy oraz zastosowaniu starożytnego hawajskiego procesu uzdrawiania - Ho'oponopono.


Doświadczywszy mocy Ho'oponopono postanowiła zaadaptować je w taki sposób, aby mogło być opanowane i stosowane indywidualnie przez każdego przeciętnego człowieka, nawet, jeśli nie specjalizuje się on w uleczaniu innych. Morrnah otrzymała duchowe prowadzenie - tak powstała SELF I-DENTITY, SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ POPRZEZ HO'OPONOPONO - proces oczyszczania, uwalniania, w którym bierze udział człowiek w bezpośrednim połączeniu z Boskością. W roku 1980 Morrnah opuściła Hawaje żeby podzielić się tym darem ze światem zachodnim. Należała do trójki osób, obok Serge’a Kahili Kinga i Abrahama Kawaii, która jako pierwsze zaczęły otwarcie nauczać i pisać o psychologii i filozofii hawajskiej.


Wykładała i nauczała w wielu stanach Ameryki Północnej oraz w Europie i na pozostałych kontynentach. W spotkaniach z nią brała udział ogromna ilość osób, podczas wizyty w Chinach liczba uczestników kursu przekroczyła piętnaście tysięcy. Jej prace zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ poprzez Ho'oponopono okazała się być tak głęboko działającym i skutecznym narzędziem, że zainteresowały się nim instytucje naukowe, medyczne, uczelnie oraz organizacje społeczne i międzynarodowe. Organizacja Narodów Zjednoczonych trzykrotnie zaprosiła ją na wykłady oraz poprosiła o przeprowadzenie szkolenia. Była zapraszana również na posiedzenia Światowej Organizacji Zdrowia. Procesu nauczyło się dzięki niej ponad półtora miliona osób na całym świecie.


W latach siedemdziesiątych Morrnah założyła fundację Pacifica Seminars, który po dziś dzień sprawuje pieczę na procesem.
W 1983 roku w uznaniu za jej zdolności, pracę i oddanie hawajskiemu językowi, kulturze oraz kultywowaniu sztuki uzdrawiania i nauczanie SAMO-I-DENTYCZNOŚCI poprzez Ho'oponopono władze Stanu Hawaje oraz Misja Hongwanji w Honolulu uhonorowały ją tytułem "Living Treasure of Hawaii" ("Żyjący Skarb Hawajów"). ONZ oraz Uniwersytet Cambridge opublikowały jej biografię podkreślając zasługi dla społeczeństwa. Morrnah odwiedziła również Polskę, w 1989 roku. Nauczała procesu w Warszawie, a następnie odwiedziła Jasną Górę.

 JA Jestem "JA"

JA przychodzę z nicości w światłość,
JA jestem tchnieniem, które niesie życie.
JA jestem głębią, panującą ponad wszystką świadomość.
"JA" - TO - WSZYSTKO.
JA kreślę łuki tęcz ponad wodami,
gdzie świadomość spływa się z materią.
JA jestem wpływającym i odpływającym oddechem,
niewidzialnym, nieuchwytnym podmuchem wiatru,
nieokreśloną drobiną stworzenia.
JA JESTEM "JA"!

 

Więcej informacji:

www.manawa.com.pl

Miejsce kursu we Wrocławiu:
Plac Muzealny 13 a (budynek przedszkola)

Miejsce kursu w Warszawie:

"OŚRODEK NOWOLIPIE"
ul. Nowolipie 25b
01-011 Warszawa

 

(Śródmieście, przy skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z Aleją Solidarności)

 

Istnieje możliwość noclegu na miejscu, w pokoju (około 70 zł) lub na własnej karimacie/materacu (za symboliczną opłatą). W celu rezerwacji miejsc prosimy o bezpośredni kontakt z Ośrodkiem Nowolipie: tel. 0/22 838 34 96

Miejsce kursu w Krakowie podamy wkrótce.

Zgłoszenia przyjmujemy w miarę wolnych miejsc.

Cena kursu w Warszawie i Krakowie: 550 zł przy wpłacie całości do 26 stycznia’09 (Warszawa) oraz do 28 marca’09 (Kraków). Po tym terminie opłata wzrasta do 650 zł.
Osoby powtarzające kurs - 350 zł przy wpłacie całości do 26 stycznia’09 (Warszawa) oraz do 28 marca’09 (Kraków). Po tym terminie opłata wzrasta do 450 zł.

Wpłat prosimy dokonywać:
- na konto nr 28 1440 1156 0000 0000 0535 8469 w Banku Nordea Polska S.A., MANAWA, ul. B.Prusa 71/4, 50-316 Wrocław

lub

- na adres: MANAWA, ul. B.Prusa 71/4, 50-316 Wrocław

 
W tytule wpłaty prosimy wpisać odpowiednio: "Ho'oponopono, nazwa miasta, data"
Kwota bezzwrotnej zaliczki wynosi 150 zł. Oznacza to, że w przypadku rezygnacji z kursu  po 31 stycznia’09 (Warszawa) oraz po 27 marca’09 (Kraków) zwrócimy Państwu wpłatę z potrąceniem tej kwoty.

Grafik zajęć:

 

             Sobota

             Bardzo prosimy o punktualne przybycie do godz. 9.30.

10.00-13.30 (w tym przerwa 15 minut)

13.30 – 15.00 przerwa obiadowa

15:00 -17:45 (w tym przerwa 15 minut)

 

             Niedziela

             Prosimy o przybycie najpóźniej o godz. 9.45.

10.00-13.30 (w tym przerwa 15 minut)

13.30 – 15.00 przerwa obiadowa

15:00 -17:45 (w tym przerwa 15 minut)

 

 

W sobotę otrzymają Państwo kilkudziesięciostronicowy materiał dotyczący Ho’oponopono.

 

Po zakończeniu sobotnich zajęć prosimy o zarezerwowanie czasu (minimum 2 godziny) na „zadanie domowe” (wypełnienie ankiety przygotowującej do niedzielnego procesu).

Osoby posiadające wahadełko bardzo prosimy o zabranie go na zajęcia.

 

Rezerwacji miejsc dokonujemy jedynie na podstawie wpłat oraz wypełnionego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na następnej stronie.

 


Informacje i zapisy:

tel./fax: 071/322 87 74, gsm.0695 09 05 71
e-mail: manawa@manawa.com.pl
www.manawa.com.pl
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2