Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na Październik 2008

horoskop październik

Baran

W tym miesiącu może pojawić się wiele sytuacji, które oceniać będziesz jako stresujące. Tak naprawdę mają być one jedynie motorem, który pozwoli Ci iść we właściwym dla Ciebie kierunku. Jeśli to zrozumiesz, zniknie cały lęk. Możesz zatem bez przeszkód cieszyć się i korzystać z każdej chwili Twojego życia, gdyż po prostu Twoje życie jest dla Ciebie. Możesz pozwolić sobie przyjmować dobra, które w każdej chwili ofiarowuje Ci Wszechświat.

Byk

Ktoś lub coś będzie próbowało stać się nieodłączną częścią Twojego życia w kontekście uzależnienia. To spowoduje, że narodzi się w Twoim umyśle nowa wizja Twojego życia. Jeśli pochwycisz i wykorzystasz tę wizję słuchając przy tym głosu intuicji, uda Ci się zharmonizować się wewnętrznie. Odtąd wszelkie sprawy potoczą się we właściwym dla Ciebie kierunku. W końcu poczujesz, że jesteś tak naprawdę wolnym człowiekiem, bo nie będzie nic, co mogłoby Ci w jakikolwiek sposób ograniczać. Wykorzystaj to mądrze.

Bliźnięta

Ten miesiąc, to dla Ciebie wyjątkowa okazja, by być wspólnie z innymi. Będziesz mógł poczuć, jak wielka moc wypływa z połączonych sił. Pozwoli Ci to swobodnie osiągnąć Twój cel. Przed Tobą otworzy się szereg możliwości, których do tej pory nie dostrzegałeś. Odkryjesz jak ważną rolę spełnia każdy człowiek, który znajduje się w Twoim otoczeniu. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz zauważone możliwości, posłuchaj więc głosu intuicji.

Rak

Przyjdzie czas, by zrealizować pewną rzecz, która od dawna się za Tobą ciągnie niczym kula u nogi. Warto zostawić za sobą przeszłość, gdyż nigdy już nie powróci ona do nas w tej samej formie. Dojrzałeś już do zmiany. By jednak móc wprowadzić ją w życie należałoby oczyścić swój umysł z dręczących Cię myśli. One tylko blokują Twój rozwój. Zastanów się dobrze, czego pragniesz i dąż do tego.

Lew

W tym miesiącu możesz spokojnie poddać się wydarzeniom, jakie będą miały miejsce. Wszystko Ci sprzyja, zauważ, że wszystko, co działo się do tej pory, przynosiło Ci jedynie korzyści a nie straty. Blisko Ciebie jest osoba, która jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Nie odkładaj niczego na później. Wszystko ma swój czas i miejsce. Jeśli zatem czujesz potrzebę zrobienia czegoś, po prostu to zrób, nie czekając na nic

Panna

Będziesz mieć sporo czasu na słodkie lenistwo. Ten miesiąc przyniesie Ci również wiele okazji do zabawy i radości, jeśli oczywiście będziesz chciał mądrze skorzystać z tych darów. Twoje życie zawsze było intensywne i tym razem to się nie zmieni, jednak odnajdziesz czas na to, żeby korzystać z wolności, którą masz i dostrzeżesz, że sam kreujesz rzeczywistość wokół siebie, a Twoje życzenia się spełniają.

Waga

Ten miesiąc przyniesie ci moc obfitości. To ogromny prezent. Wykorzystaj go słuchając głosu intuicji, a wówczas będziesz mógł rozwijać się/rozkwitać prawidłowo, we właściwym tempie. Nie zapominaj, że to, czego pragniesz, zawsze jest w zasięgu Twojej ręki, inaczej bowiem w ogóle byś o tym nie marzył. Ludzie często zapominają o tej prawdzie. Ty masz szansę udowodnić sobie, że możesz zrealizować wszystko czego pragniesz. Do dzieła.

Skorpion

Ten miesiąc przyniesie Ci zrozumienie/świadomość tego, iż wszelkie blokady, jakie widzisz na swojej drodze, są jedynie projekcją Twojego umysłu, którym tak często rządzi lęk. Sprawi to, że coś w Twoim życiu ulegnie kompletnemu unicestwieniu. Da Ci to możliwość rozpoczęcia wszystkiego od nowa, bez lęków, bez żadnych barier., jeśli oczywiście zechcesz z tego skorzystać. Warto, chyba że wolisz tkwić w nieświadomości i lękach, przedzierając się przez postawione przez siebie blokady i w ten sposób dość do zrozumienia, że jesteś posiadaczem nieograniczonych mocy kreowania własnego życia. Wybór jak zawsze należy tylko do Ciebie i sam jesteś za niego odpowiedzialny.

Strzelec

Świętowanie, podróżowanie i pełnia egzystencji to hasła dla Ciebie na ten miesiąc. Będziesz zatem mieć wiele okazji do zabawy, radości i świętowania. Wyruszysz w podróż fizyczną lub duchową, z której to przywieziesz dla siebie świadomość swojej egzystencji. Dzięki temu zaczniesz żyć pełnią życia. To naprawdę może się wydarzyć. Warto więc zrobić krok w tym kierunku, jeśli oczywiście masz na to ochotę.

Koziorożec

W tym miesiącu będziesz mieć okazję do zrzucenia z siebie nie swojego ciężaru. Człowiek bardzo lubi unikać odpowiedzialności za swoje życie, dlatego tak usilnie bierze na swoje barki odpowiedzialność za innych. Nie tędy droga. Pamiętaj że Twoje życie jest, było i będzie zawsze tylko i wyłącznie w Twoich rękach. Masz szansę odnaleźć w sobie źródło swojej mocy, źródło, które nigdy się nie wyczerpuje, gdyż jest w duszy a nie w ciele. Możesz też puścić przeszłość, nie trzymaj się jej kurczowo, bo ona już nie istnieje, zostały po niej jedynie wspomnienia i to one niech dają Ci siłę do życia.

Wodnik

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że postanowisz w końcu zmienić swoje życie po całości. Zbuntujesz się przeciw wielu schematom, które są w Tobie i Cię otaczają. Powiesz temu wszystkiemu NIE. To sprawi, że zaczniesz wszystko od nowa, z nową energią, odrodzisz się do nowego, lepszego życia. Jeśli oczywiście zechcesz. Masz szansę przeżyć najwspanialszą, bo napisaną, stworzoną przez Ciebie, przygodę swojego życia. Wykorzystaj to najlepiej jak tylko potrafisz i zależnie od chęci.

Ryby

Ten miesiąc jest dla Ciebie idealnym czasem na przemyślenia dotyczące Twojego obecnego życia. Nie tylko zaczniesz rozumieć innych, ale możesz pozwolić sobie na zrozumienie samego siebie i ruszenie we własnym, wybranym prze siebie kierunku. To pozwoli Ci z kolei odnieść największy sukces w Twoim życiu. Pokonanie własnych ograniczeń powodowanych tylko i wyłącznie wpojonym Ci lękiem, otworzy przed Tobą wrota Twojego własnego świata, w którym to Ty sam wprowadzasz dla siebie reguły i ponosisz odpowiedzialności za samego siebie i za co tylko sam chcesz.

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2