Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nowości last minute i inne ciekawości

Witam serdecznie

Dziś chciałbym powiedzieć kilka słów o ciekawych nowościach w ofercie CzaryMary.pl, warsztatach (jeden typu Last Minute), filmie i o pewnym ciekawym czasopiśmie, które zdecydowanie warte jest Państwa uwagi. Jeśli nie widać obrazków, lub wiadomość jest nieczytelna, proszę przeczytać ją online tutaj

Na początku zachęcam (jeśli jeszcze tego Państwo nie zrobili) do lektury osobistej opowieści Moniki o tym jak to się stało, że z studentki III roku stomatologii doszła do miejsca, gdzie teraz jest. Wszystko zaczęło się od tych książek ->

Zaprzyjaźniona ze mną Alla Alicja Chrzanowska w ostatnim czasie opublikowała 2 ciekawe książki swego autorstwa:

O pierwszej już chyba pisaliśmy - MAGIA KOBIECA - będąca spisem rytuałów babek i prababek, szeptunek z Polesia, które sprawią, że jak przy użyciu pozytywnej magii stać się Tarot. Podstawy - A. A. Chrzanowskakobietą szczęśliwą, piękną i kochaną. Alla to prawdziwa czarownica z rodzinnymi tradycjami...tak więc wie, o czym pisze.

 Druga, to jej najnowsza książka o Tarocie, będąca wynikiem 35 lat pracy z tą talią kart: TAROT. PODSTAWY - zawiera podstawowe informacje umożliwiające samodzielną naukę wróżenia z kart Tarota. Zawiera ona dokładny opis znaczeń i symboliki 78 kart Tarota jak również praktyczne informacje, jak pracować z tymi kartami. Polecam ją przede wszystkim dla osób początkujących i średnio zaawansowanych w Tarocie, jednak każdy zapewne znajdzie tam coś ciekawego dla siebie.

Nowości muzyczne i video od wydawnictwa Victor 11

Czy znają już Państwo ODNOWĘ?

ODNOWA, to czasopismo istniejące już od roku na rynku, kierowane dla ludzi, którzy chcą ŚWIADOMIE KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE. Mam nadzieję, że Państwo do nich również należą :) gdyż cały czas z Moniką zachęcamy do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie we własne ręce.

ODNOWA to bogate źródło praktycznych informacji na różne dziedziny życia - do kupienia w najbliższym kiosku, jak i u nas - oferujemy wszystkie numery Odnowy tutaj, też te archiwalne. Pochwalę się jeszcze, że okładkę do numeru 10/08 (który ukaże się 1 października) wykonała Monika.

Warsztatowe Info

LAST MINUTE - Rytuał Ayahuaski i oczyszczanie roślinami mocy - choć już się rozpoczął całotygodniowy warsztat, istnieje możliwość wzięcia udziału tylko w 1, 2 czy 3 dniach ceremonii - np. Tylko w tą sobotę i niedzielę... - wszystkie informacje o tej ceremonii mocy znajdą Państwo tutaj, wraz z warunkami uczestnictwa i informacją kontaktową (już tylko telefonicznie)

TAO * SEX * TAI CHI * CHI KUNG - Mistrz Mantak Chia pierwszy raz w Polsce.

Między 10 a 15 października 2008 będzie gościł w Warszawie wielki mistrz taoistycznych technik uzdrawiających, medytacyjnych i sexulanych Mantak Chia. Prowadzić będzie warsztat Uzdrawiającego TAO - dowiedz się więcej. Mistrz Chia wykłada na całym świecie od 35 lat, jest autorem ponad 30 książek przełożonych na 24 języki. Zobacz dwie książki Mantak Chia dostępne u nas.

NOWY FILM WARTY ZOBACZENIA:

Dla osób, które znają angielski, polecam najnowszy film poświęcony wydarzeniom z 9 września 2001 roku - ZERO Investigation into 9/11 - http://www.youtube.com/watch?v=O-YqET96OO0 (w 11 częściach, kolejne w bocznym pasku są). Fajnie by było, żeby niedługo ktoś to przetłumaczył... bo to kolejny film, który pokazuje, jak wielkim kłamstwem od 7 lat karmią nas media i rząd USA :( Być może nie Państwo, ale większość ludzi łyka je jak słodkie cukierki...

"Myśl sam za siebie i kwestionuj autorytety" - tym cytatem Timothy Leary'ego chciałbym dziś się z Państwem pożegnać. Życzę udanego weekendu i samych pozytywnych myśli

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl
www.PrawoPrzyciagania.pl


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2