Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Powakacyjne magiczne wiadomości i promocje

Witam serdecznie z CzaryMary.pl

Na początku pragnę "donieść", że właśnie odebraliśmy z drukarni pierwsze egzemplarze długo oczekiwanej najnowszej części Plejadian Barbary Marciniak - "Scieżka Mocy" - można już ją zamawiać. Więcej o tej książce napiszemy w następnym liście. Dziś będzie trochę informacyjno-promocyjnie :-)

Jak zwykle, na początku miesiąca, Wróżka Anna Moonlinght przygotowała dla Państwa horoskop na wrzesień, do którego lektury zachęcam.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna rocznica spektakularnego wyburzenia wież Word Trade Center 9/11. W ofercie CzaryMary.pl posiadamy książkę napisaną przez specjalistę ruchu lotniczego, który udowadnia, że nie mogło się odbyć to wydarzenie bez świadomego udziału kontroli ruchu lotniczego USA. Operacja DWIE WIEŻE - Sławomira Kozaka pokazuje, że to co próbują nam wmówić media i rząd USA to jedno wielkie kłamstwo.

Relaksująca muzyka w atrakcyjnej cenie. Krystaliczna Cisza Łukasza Kamienieckiego to 3 płyty CD pełne kojącej muzyki dla ciała i ducha. Teraz tylko 12 zł za płytę! Uwaga - ilość płyt w tej cenie ograniczona!

W najbliższym czasie odbędzie się kilka ciekawych warsztatów, o których chciałbym powiedzieć kilka słów:

Pierwszym jest wyjątkowa okazja wzięcia udziału w Całotygodniowym, pełnym RYTUALE ROŚLINY MOCY z Amazonii prowadzonym przez szamana (curandero) Orlando z rodu tradycyjnych (czystej linii) curanderos z Peru i Kajsę Segerros od 17 do 24 września w Ośrodku w Rynii nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą.  Więcej o tej wyjątkowej ceremonii mogą przeczytać Państwo tutaj.

O "roślinie mocy" obszerny artykuł napisał dla Taraki mój przyjaciel Maciej pt. Ayahuasca - pnącze duszy. Dla wszystkich osób ciekawych świętych roślin mocy polecam świetną książkę POKARM BOGóW - autorstwa Terence McKenna

Kolejną ciekawą propozycją jest warsztat Dawida Rzepeckiego "Wstęp do Tantry Współczesnej" , 19-21 września, Nowa Silna k/Poznania. Tantra to swobodny przepływ życiodajnej energii miłości we wszystkim. Tantra, to także starożytna ścieżka budzenia głębokiej świadomości w każdym z nas. Teraz wzbogacona o doświadczenia wielu pokoleń nauczycieli  przybrała wersję obecną. Skupienie na miłości, relacjach z partnerem, wolności osobistej oraz poczuciu własnej wartości oto współczesne cele tantry. Więcej o warsztacie Tantry tutaj

Ho'oponopono jest esencją starożytnej psychologii i folozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. Jest to proces pozwalający na oczyszczenie naszego umysłu, ze wszystkiego co powoduje stres, problemy w relacjach i prowadzi do chorób i zaburzeń w naszym życiu.Zapraszamy na warsztat Ho'oponopono prowadzony przez Annę Kligert WARSZAWA 27-28 wrzesień 2008 i SOPOT 25-26 październik 2008 Więcej o tym warsztacie tutaj

Ah, o mały włos bym zapomniał, że posiadamy obecnie w ofercie ostatnie sztuki pięknych art-printów - plakatów ale na grubym papierze, głównie w tradycji buddyjskiej jak i reprodukcje dzieł Salvadore Dali. Ofertę pięknych reprodukcji, które po oprawieniu ożywią każde mieszkanie czy biuro znaleźć można tutaj.

Uff, ale się rozpisałem. Ale z końcem wakacji zebrało się wiele informacji, z którymi chciałem się z Państwem podzielić, jednak na dziś już wystarczy :)

Życzę Państwu udanego weekendu i pozdrawiam
Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Z ostatniej dostawy z Tybetu zostało jeszcze nam kilka pięknych unikalnych biżuteryjnych dzieł sztuki - akurat doskonałe na po-wakacyjny prezent dla kogoś szczególnego, czy samego siebie :D

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2