Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Całotygodniowy rytuał Ayahuaski

 

Całotygodniowy, pełny RYTUAŁ AYAHUASKI prowadzony przez szamana (curandero) Orlando z rodu tradycyjnych (czystej linii) curanderos z Peru i Kajsę Segerros od 17 do 24 września  pod Warszawą. 

Istnieje możliwość uczestnictwa tylko w części warsztatu:

Za pojedyńczy dzień gruntownego oczyszczania roślinami, takimi jak 'Yamar Panga' i wieczorny rytuał ayahuaski opłata będzie wynosić: 330 zł.

Za dwa dni (doby): 2 x 280 zł = 560 zł.

Za 3 dni: 3 x 250 zł = 750 zł.

Za cztery dni: 4 x 230 = 920 zł.

Za nocleg i specjalne, dietetyczne posiłki trzeba doliczyć w sumie 45 -50 zł zł/dzień.


 

Warsztat rozpoczyna się 17-ego o 9:30 rano. Ale można też dojechać na dowolny czas w trakcie jego trwania, ale najpóźniej przed zmierzchem, ale zalecana byłaby w tym dniu b. lekka dieta, a najlepiej post, ze sporą ilością wody. To ułatwi ceremonię ayahuaski po zmierzchu. Sugeruję osobom dojeżdzającym z daleka przyjazd w przeddzień wieczorem i przenocowanie w Ośrodku lub w Warszawie i uczestnictwo w ciągu dnia w procesie oczyszczania, wykładach itd.

Ośrodek nazywa się: "Stajnia Klucz" (Ośrodek Hipoterapii). Położony przy drodze do Sikor, w malowniczym zakątku Jeziora 'Klucz.' Dookoła łąki, lasy.

'Stajnia Klucz'. Adres: Skrzeszew 126, 05-124 SKRZESZEW
Tel. 607-167-588,   607-588-258,  (22)793-55-97, (22)792-555-97  Właścicielka i szefowa: Grażyna Kojro (dobrze byłoby ją uprzedzić o przyjeździe, żeby przygotowała nocleg i dietetyczne posiłki)

DOJAZD Z WARSZAWY autobusami "Translud" lub "Transbud-bis" spod Domów Towarowych Centrum (20m za przystankami autobusów miejskich pod sklepem 'ESPRIT') (Marszałkowska róg Al.Jerozolimskich)  do 'Olszewnica Stara' lub Chotomowa i stąd właściciele Ośrodka zabierają przyjezdnych swoimi samochodami (3,8 km) - dzwonić do p. Grażyny z drogi.

TUTAJ jest ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW "TRANSLUD":

http://www.translud.pl/rc14/modules/mydownloads/cache/files/chotrozkla.html

Uwaga na symbole nad godzinami, oznaczające jakich dni dotyczy dana godzina!
TUTAJ jest ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW "TRANSLUD-BIS":

http://transludbis.com/warszawa_-_chotomow.html

Polecam szczególnie autobusy do Olszewnicy Starej (z 'x'-em), np. 8:54, 16:47,
19:20, 20:35, 21:55

W załaczeniu mapka z zaznaczona trasą dojazdu autem.

Tu garść informacji o tym rejonie:
http://74.125.39.104/search?q=cache:Qa3_bLeCcmgJ:www.wieliszew.pl/index.php%3Fcmd%3Dzawartosc%26opt%3Dpokaz%26id%3D51%26lang%3D+stajnia+klucz+skrzeszew&hl=pl&ct=clnk&cd=5&gl=pl&lr=lang_pl


Kajsa będzie przekazywać informacje zbiorowo i indywidualnie po angielsku (indywidualnie też po hiszpańsku i szwedzku, jeśli ktoś zna). Zaangażowana jest tłumaczka z angielskiego (osłuchana w angielskim Szwedów). Orlando mówi po hiszpańsku i w narzeczu quechua.

Będzie nas ok. 10 osób.


WSKAZANIA PRZED WARSZTATEM:

Przed warsztatem należy odstawić przede wszystkim wszelkie leki psychoaktywne, psychotropowe.
Wskazane również odstawienie leków na obniżenie ciśnienia. I w miarę możności, na kilka dni przed warsztatem unikać zażywania wszelkich leków farmakologicznych.

Na kilka dni przed warsztatem nie należy spożywać:

mięsa wieprzowego (i dobrze jest inne b. ograniczyć)
alkoholu
ograniczyć do minimum wszelkie stymulanty, jak kawa, czarna herbata i pobudzające napoje


Po informacje dotycz. warsztatu proszę dzwonić  do Darka Kasprowicza pod: 504-369-550 lub 721-375-233 - ale nie po zmroku.


 
CEREMONIA AYAHUASKI
Nasza planeta posiada świadomość - świadomość każdej żyjącej na niej istoty (rośliny, owada, zwierzęcia, drzewa itd.), gdzie zapisują się wszystkie wydarzenia, każdy najdrobniejszy szczegół z całego procesu życia od prapoczątków.

Ayahuasca jest w istocie kluczem, otwierającym nam dostęp do świadomości planetarnej i ogląd siebie i świata z tego planu.

Dzięki niej wkraczamy w potężny świat duchów i istot, które związały się z tą planetą by pomagać w dalszym jej rozwoju. Wkraczamy w rejony, gdzie nasza percepcja jest na tyle poszerzona by porozumiewać się z tymi niezwykłymi istotami, pobierać od nich lekcje, a także bezpośrednią pomoc.

W społecznościach plemiennych, w których rośliny te i produkty z nich są używane, myśli się o nich jako o 
wcieleniach świadomych, inteligentnych istot, będących duchowymi nauczycielami oraz źródłem mocy leczniczej i wiedzy. To coś w rodzaju mocy leczniczej lub energii, która może być skojarzona z rośliną, osobą, zwierzęciem czy nawet miejscem.

Mistrzami ayahuaski są szamani / curanderos, którzy zgodnie z tradycją plemienną lub rodzinną uczą się z niej korzystać i rozmawiać z duchami, od których dostają informacje na temat chorób i leków oraz na wszelkie nurtujące ich pytania.

Dzięki temu osiągają niezwykłe rezultaty w leczeniu również ludzi z Zachodu z wszelkich rodzajów dolegliwości, np. z głuchoty, depresji i utraty wagi, alkoholizmu, uzależnienia od narkotyków i innych bardziej emocjonalnych problemów. 

Ayahuasca w naturalny sposób aktywuje niedostępne na co dzień obszary ludzkiego mózgu. Nie ma tam żadnej chemii ani innych substancji niszczących komórki mózgowe lub organy. Są to całkowicie naturalne środki ofiarowane nam przez „Matkę Ziemię” w celu poszerzenia ludzkich horyzontów i pomocy w codziennym życiu.
Istnieją też niekończące się dowody zmian życiowych i nowych spojrzeń na swoją osobistą i społeczną rzeczywistość.

W czasie rytuału (ceremonii) zarówno curandero jak i uczestnik doświadczają wizji, w których duchy dyktują im, jak ma przebiegać kuracja. Innym celem takich seansów jest wykrywanie klątw, uroków i innych magicznych złośliwości, które są subtelnymi przyczynami chorób. Okazuje się, że często pewne osoby rzucają skuteczne, a nawet śmiercionośne klątwy, nie zdając sobie z tego sprawy. Duchy ayahuaski potrafią i w takich przypadkach znaleźć odpowiedni „lek”. 

Stosowanie ayahuaski w celach magicznych i uzdrawiających znane jest od tysięcy lat.
Dla szamanów jest to część kultury i podstawowe źródło wiedzy o życiu, Wszechświecie czy też medycynie. Dzięki ich niezwykłym możliwościom można wejść do świata niematerialnego, istniejącego na wyższych wibracjach, dlatego niewidocznego dla ludzkich oczu na co dzień. Indianie właśnie dzięki „pnączu duchów” dokonali wspaniałych odkryć w dziedzinie medycyny naturalnej, lecząc nieuleczalne dla oficjalnej nauki choroby.
"Miłość rozwiązuje problemy" - mówi Javier – ayahuaska leczy poprzez miłość".


Fragmenty relacji Mietka Sobczaka:


Indianie Ayahuaskę nazywają najważniejszą i świętą rośliną wielkich duchów, a miksturę z niej gotowaną - "Nektarem Bogów”. Mówią że gdyby nie ta święta roślina, to nie istniała by cała wiedza Selvy [w Peru (Montana) - prawie nie zamieszkana, dzika kraina, granicząca z Kolumbią i Brazylią].

Ayahuasca jest szeroko stosowana w medycynie ludowej głównie w Południowej Ameryce, znana jest z bardzo skutecznego działania oczyszczającego fizycznie i psychicznie. Między innymi nadzwyczaj skutecznie usuwa pasożyty z przewodu pokarmowego, głównie wszechobecne grzyby i tropikalne pasożyty jelit. W tym przypadku skuteczność kilkukrotnego zażycia tego wywaru jest większa niż trzytygodniowego postu z codzienną lewatywą, dlatego wywar daje się także już kilkuletnim dzieciom.

Ayahuasca jest jak dotychczas najlepszym ze znanych środków oczyszczających. Oczyszcza ciało poprzez wymioty i rozwolnienia, usuwając toksyny i negatywną energię od czubka głowy po palce stóp. Niektórzy mogą uznać to za obrzydliwe, ale jest to efektywne. Oczyszcza również czakry.
Przy pomocy tego pnącza można leczyć sporo chorób; od alergii, problemów oddechowych, po choroby układu odpornościowego. 
Nie zanotowano niepożądanych efektów ubocznych stosowania tej rośliny, nawet pomimo tego, ze podawana jest w czasie obrzędów religijnych także dzieciom. I coraz częściej osobom spoza ich kręgu kulturowego, choćby białym (w ogóle większość leków roślinnych z tamtego regionu nie powoduje skutków ubocznych, a siła oddziaływania jest niewspółmiernie większa od leków pochodzenia chemicznego).
Jest to środek, który uruchamia w człowieku jego uśpione moce i pozwala czynić rzeczy, które zwykle bywają nazywane cudami.
Ayahuasca jest używana, aby naświetlić chorobę i znaleźć rodzaj terapii.
Tutaj czasami 1-2 ceremonie zdziałają więcej niż wiele miesięcy pracy psychoanalityków, psychologów lub psychiatrów, nie mówiąc o chorobach trudno uleczalnych takich jak rak, stwardnienie rozsiane, cukrzyca czy żółtaczka typu C i wiele innych schorzeń przez zachodnią medycynę uznanych za nieuleczalne, ze względu na zaawansowany stan pacjenta. Wtedy pomoc ayahuaski jest tak duża, że wielu lekarzy nie może wyjść ze zdziwienia (przekonałem się na własnej skórze i to wielokrotnie, co jest opisane w innych artykułach. 
Szaman po wprowadzeniu siebie i nas w trans w wyniku działania wywaru jakby pokazuje nam te nasze problemy często wyparte głęboko do podświadomości i pomaga nam się ich pozbyć. Jak wiadomo coś uświadomione już nie ma tak destruktywnej mocy i pomału znika. Po takim oczyszczaniu czujemy się jakby nam jakiś ciężar spadł. Ponadto szaman stosuje tzw wysysanie negatywnych emocji i energii, co daje nam inne spojrzenie na otaczający nasz świat , na relacje rodzinne (przestajemy się zamartwiać całym światem i naszą rodziną czy otoczeniem), inaczej po prostu patrzymy na to co nas otacza. Często w ten sposób pozbywamy się lęków i fobii, a nawet udaje się wyjść z depresji, ale to może wymagać, zależnie od stanu zaawansowania, więcej ceremonii.
Zapraszamy do Rynii 17. września

proszę zgłaszać się na poniższy adres e-mailowy lub dzwoniąc na podany nr telefonu. 
 
Organizator:
Darek Kasprowicz
yonik@o2.pl
tel. 504-369-550
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2