Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na WRZESIEŃ 2008

Horoskop miesięczny na wrzesień 2008

Baran

Nowy miesiąc przyniesie Ci dar przyjmowania otoczenia i ludzi takimi, jakimi są naprawdę. Nie bój się prawdy, bo choć czasem bywa bolesna, nie stanowi przeszkody, a umożliwia przejście do kolejnego etapu. W Twoim życiu nastąpi przełom. Swoich najbliższych, jak i zupełnie obcych ludzi, zaczniesz widzieć, jako pozbawionych zasłony iluzji. Również sam siebie zobaczysz w prawdzie. Projekcje/wyobrażenia, które do tej pory snułeś na swój temat, czy na temat innych po prostu rozpłyną się w powietrzu niczym mgła.

 

Byk

W tym miesiącu polegaj całkowicie na swojej intuicji. Ona bowiem będzie prowadzić Cię najlepszą ze ścieżek. Możesz zatem zaufać totalnie swoim odczuciom. Zwróć baczną uwagę na to, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia nie próbuje Cię kontrolować więcej, niż to konieczne. Zastanów się, czy nie bierzesz udziału w jakiejś manipulacji, w czyjejś grze. Jeśli tak, zrezygnuj z tego jak najszybciej się da. Otrzymasz w tym celu pomoc i prowadzenie. Zapewni Ci je przyjaciel, znajomy, zupełnie obca osoba, lub sam Wszechświat po prostu.

 

Bliźnięta

Przyda się na początku nowego miesiąca oczyścić umysł z zalegających tam i zupełnie zbędnych myśli i wyobrażeń. Do tego celu może przydać się samotność duchowa. Znajdź sobie jakieś miejsce, do którego pojedziesz lub pojedziesz na kilka godzin dziennie i tam, w samotności pozwolisz sobie oczyścić się ze zbędnych produktów Twojego umysłu. Przyda Ci się również spory zapas cierpliwości. Pamiętaj, że wszystko w życiu ma swój czas i miejsce i że nic nie dzieje się przypadkiem.

 

Rak

Ten miesiąc niesie za sobą Twoją gotowość i dojrzałość do wielu przeróżnych działań, głównie mających na celu pracę nad sobą. Będziesz mógł zintegrować się wewnętrznie, co oczywiście po jakimś czasie przeniesie się na Twoje życie towarzyskie. Będziesz miał również możliwość dobrowolnego zrzucenia zasłony iluzji ze swoich oczu. Może to początkowo nie być przyjemne, jednak jeśli już to zrobisz, przekonasz się, że daje to więcej plusów niż minusów.

 

Lew

Cisza i spokój, to dwie główne części, które będą charakteryzowały ten miesiąc. Nie będziesz musiał się o nic szczególnie martwić, sprawy zaczną układać się i płynąć spokojnym i pozytywnym dla Ciebie rytmem. Jak przystało na Twój charakter, zapewne zbuntujesz się przeciw zbytniemu spokojowi i ciszy. Pamiętaj jednak, żeby nie zrobić niczego, co spowodowałoby cierpienie Twoje lub innych. Będziesz miał szansę na spokojnie i bez pośpiechu, przeanalizować swoje uczucia i emocje, oraz dotrzeć do ich głębi i przyczyn.


Panna

Zdecydowanie ten miesiąc powinien upłynąć pod hasłem „uważność”. Będziesz miał wiele czasu na lenistwo, jednak postaraj się mimo to pozostać uważnym. W Twoim otoczeniu czają się bowiem osoby, które będą chciały zawierać z Tobą kompromisy, które z kolei nie będą miały dla Ciebie żadnego zysku, tylko straty. Obserwuj więc ludzi bardzo wyraźnie i zbieraj siły, tak, by gdy nadarzy się okazja móc wykorzystać je w pełni. 

 

Waga

Przyda się izolacja. Być może popłynie z Ciebie nieco łez. Jednakże będą to zdecydowanie łzy oczyszczenia, dzięki czemu uleczysz swoje wnętrze. To z kolei da Ci możliwość lepszego rozumienia samego siebie. Pamiętaj, że jeśli osiągniesz poziom Mistrza w zaglądaniu w swoje wnętrze, to zawsze będziesz miał coś do nauczenia się. Poziom Mistrza nie kończy bowiem niczego, wręcz jest początkiem nowego etapu. Będziesz mógł żyć pełnią życia.

 

Skorpion

Ten miesiąc będzie przed Tobą stawiał wiele rzeczy, które będziesz chciał ze sobą porównywać. Wszystko to po to, byś zrozumiał, że porównywanie nie ma większego sensu, gdyż każdy człowiek jest na swój sposób doskonały i wyposażony w to, czego mu w tym życiu potrzeba. Nie oznacza to oczywiście zaprzestania pracy nad sobą, gdyż rozwijanie się jest bardzo ważne. Po prostu krocz dalej obraną przez siebie ścieżką. Nie bież na siebie cudzego ciężaru, nawet, gdyby to miał być ciężar ukochanej osoby. Pamiętaj o tym, że możesz jedynie pomóc, ale nie przejmiesz za kogoś odpowiedzialności. Branie jej na siebie w niczym nikomu nie pomoże a może wręcz zaszkodzić. W tym miesiącu będziesz również mógł uzdrowić swoje relacje z otoczeniem.

 

Strzelec

Tak naprawdę nie ma w życiu zwyczajnych chwil. Ten miesiąc pokaże Ci to niemalże podając niezwykłość chwil życia na złotej tacy. Jeśli Twoje życie wydawało Ci się do tej pory szare, zmienisz zdanie raz na zawsze. Przyjdzie również czas na rozprawienie się z gotującymi się w Tobie emocjami. Nie ma sensu trzymać w sobie emocji, gdyż potem ich wybuch może doprowadzić do choroby i to poważnej. Staraj się wyrzucać z siebie emocje w taki sposób, by nikogo nie ranić. Koniec miesiąca przyniesie Ci harmonię i spokój.

 

Koziorożec

Ten miesiąc przyniesie Ci wewnętrzną zmianę. Ona pomoże Ci odnaleźć w sobie zdolność kreatywnego tworzenia. Twórz więc, stwarzaj, a wszelkie Twoje dzieła przyniosą Ci satysfakcję, mogą również stać się pomocne dla innych. Odniesiesz sukces. Pamiętaj tylko żeby podczas szału twórczego znaleźć chwilę czasu na odpoczynek.

 

Wodnik

Pamiętaj, że to my sami nadajemy rzeczom i wydarzeniom pewną energię. Nie ma rzeczy z gruntu złych czy dobrych, tak samo jest ze zdarzeniami. One po prostu są, to my nadajemy im jakość w zależności od naszej kondycji czy nastroju. Warto puścić nadmiar kontroli, gdyż może się to wiązać z problemami natury moralnej. Staniesz przed trudnym wyborem. Pokieruj się głosem intuicji. Postaraj się z góry nie oceniać sytuacji, ludzi, czy rzeczy. Obserwuj, jeśli to możliwe nie włączaj zbyt wielu emocji na raz i dopiero potem wydaj swój osąd.

 

Ryby

Ten miesiąc będzie czasem do świętowania, bawienia się i radości. Warto jednak na chwilę zamknąć oczy i zastanowić się, czy aby na pewno jakaś przeszła sytuacja nie ma wpływu na Twoje obecne życie, czy wszystko udało Ci się dopiąć na ostatni guzik. To, co minęło nigdy już nie wróci w takiej samej formie, nie ma więc co się tym zadręczać. Warto jedynie przenieść wówczas otrzymaną lekcję na czasy obecne i to wszystko. Możesz pozwolić, by wydarzenia tego miesiąca płynęły swoim własnym rytmem.

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2