Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na WRZESIEŃ 2008

Horoskop miesięczny na sierpień 2008

Baran

W tym miesiącu możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Po prostu baw się każdą chwilą swojego życia, ciesz się. Może się pojawić element wewnętrznej walki. Znaczy to, że jakaś sprawa nie została przez Ciebie załatwiona do końca. Może warto więc wrócić pamięcią do minionych zdarzeń i przyjrzeć się dokładnie. Gdy sięgniesz na prawdę głęboko zobaczysz z jakimi emocjami jeszcze sobie nie radzisz. Pojawi się także nowa wizja życia, miesiąc tern będzie pełen wrażeń. Obserwuj uważnie to, co się dzieje.

 

Byk

Przyda Ci się w tym miesiącu czas na oddalenie się od wszystkich, na znalezienie dużej przestrzeni czasowej dla siebie. Potrzebujesz tego, gdyż miesiąc ten przyniesie Ci zburzenie pewnej sprawy. Coś musi wybuchnąć, coś musi się wypalić, coś musi zostać zburzone. Choć nie będzie to dla Ciebie łatwe przeżycie, dzięki temu wszystkiemu zaczniesz rozkwitać. Owo uwolnienie, choć może być bolesne pomoże Ci się rozwijać w wybranym przez Ciebie kierunku. Pamiętaj wszystko w życiu ma swój sens i cel.

 

Bliźnięta

Ten miesiąc przyniesie Ci wiele zrozumienia. Zaczniesz lepiej rozumieć otaczający Cię świat, ludzi i samego siebie. Warto jednak pamiętać, że nie wystarczy rozumieć, trzeba również działać. Możesz się również poczuć nieco wyobcowany, jakby ktoś zamknął przed Tobą bramę. Zastanów się tylko, czy ta brama jest aby na pewno zamknięta, może się bowiem okazać, że tylko tak Ci się wydaje, lepiej sprawdź dokładnie. Czeka Cię również przełom, rozpoczniesz nowy etap swojego życia.

 

Rak

W tym miesiącu będziesz miał szansę na uzdrowienie zarówno fizyczne, jak i duchowe. Również masz okazję do uzdrowienia relacji z bliskimi Ci osobami. Od Ciebie zależy, czy skorzystasz i jak skorzystasz z tej możliwości. Może pojawić się duża dawka stresu, ale pamiętaj o tym, że stres, który odczuwasz to tylko projekcja Twojego umysłu, sam się nakręcasz. Może warto przyjrzeć się temu z większą uwagą? Będziesz miał szansę zobaczyć siebie i innych, takimi, jakimi są.

 

Lew

Możesz na nowo stać się dzieckiem i zacząć odkrywać świat. Będziesz miał do tego wiele okazji. Niewinność, czystość, świadomość, odrodzenie – tego właśnie masz szansę doświadczyć w tym miesiącu. Da Ci to ogromną siłę, siłę, z której istnienia być może do tej pory nie zdawałeś sobie do końca sprawy. Owa siła i odczucia, których doświadczysz pozwoli na to, by zmiany zaczęły zachodzić w pożądanym przez Ciebie kierunku. To z kolei da Ci nie tylko poczucie wolności ale, dzięki obfitości zaczniesz w końcu spełniać swe marzenia.


Panna

Ten miesiąc to dla Ciebie czas nauki przyjmowania. Życie bowiem ma dla Ciebie wiele ciekawych ofert. Najszybciej nauczysz się przez doświadczenie. Pozwól więc sobie doświadczać darów życia. Będziesz miał szansę na stworzenie czegoś wspaniałego. Może to przynieść Tobie i ludziom w Twoim najbliższym otoczeniu wiele korzyści. To będzie bardzo intensywny miesiąc, zarówno ze względu na otaczającą Cię wielość wydarzeń, ale i na przemiany, jakie zachodzić będą w Tobie.

 

Waga

Ten miesiąc będzie dla Ciebie testem z samokontroli. Samokontrola jest sprawą ważną i niezbędną, jednakże nadmierna kontrola może doprowadzić do zguby. Będziesz miał zatem możliwość uświadomienia sobie, na jakim poziomie jest Twoja samokontrola, czy czasami nie jest zbyt mocna. Zbyt silna kontrola oznacza, że czegoś się boimy. Zastanów się więc czego się boisz. Będziesz miał szansę przeżyć ciekawą przygodę. Nie poddawaj się, głowa do góry i wielki uśmiech na twarzy – od razu poczujesz się lepiej. 

 

Skorpion

Ten miesiąc, to dla Ciebie czas trudnych decyzji. Będziesz stawał przed wieloma kwestiami, z których początkowo możesz nie widzieć wyjścia. Zawsze w takich sytuacjach warto poszukać drogi środka i oczywiście słuchać głosu intuicji. Rozpocznie się nowy etap w Twoim życiu. Będziesz mieć wiele okazji do dzielenia się z innymi. Nie musi wcale chodzić o dobra materialne. Czasem pomocna dla kogoś może okazać się rozmowa, lub nawet wysłuchanie jego problemów. A to również dla Ciebie może okazać się pomocne.

 

Strzelec

W tym miesiącu zajdzie w Tobie ważna przemiana, coś się w Tobie odrodzi. Przyda się dużo cierpliwości. Pamiętaj, że wszystko w życiu ma swój czas i miejsce, sens i cel. Gdyby wydarzyło się w innym czasie, osiągnęłoby zupełnie inny cel. Możesz zatem wykorzystać czas na odpoczynek. Jeśli masz taką możliwość, to najlepiej skorzystaj z urlopu. Wszelkie sprawy bowiem spowolnią teraz znacznie swój bieg.

 

Koziorożec

To miesiąc, dzięki któremu będziesz miał szansę wyjrzeć poza swoje iluzje, np. zdanie, które wyrobiłeś sobie na temat kogoś, kogo tak naprawdę nie znasz. Często mamy taką skłonność patrzenia i oceniania. Warto jednaj jeszcze czasem posłuchać. W tym miesiącu masz także szansę spełnienia swojego marzenia. Jednak, by to się stało warto najpierw puścić skrywane wewnątrz emocje. Tłumione emocje prędzej, czy później wybuchną.

 

Wodnik

W tym miesiącu będziesz miał szansę dostrzec ile nie swoich spraw bierzesz na swoje barki. Pamiętaj, że można pomagać komuś, ale jego problem i tak zostanie jego problemem. Nie watro brać tego na siebie, bo to nie Twój problem. Można zatem wysłuchać, porozmawiać, ale potem trzeba wrócić do swojej rzeczywistości. Postaraj się nie porównywać do nikogo, każdy jest inny i ma inną historię. Każdy jest również idealny, gdyż jest częścią idealnego Kosmosu. Różnice są piękne, dzięki nim jest harmonia.

 

Ryby

Ten miesiąc, to dla Ciebie czas na zgłębienie kwestii swojego wewnętrznego buntu. Masz szansę odkryć przed czym się buntujesz i dlaczego, to z kolei może Ci uświadomić, że tak naprawdę nie ma się przed czym buntować, że nie ma z czym walczyć. Będziesz miał również szansę na pozytywne zakończenie trudnej dla Ciebie sprawy. Wzrośnie Twoja wewnętrzna siła. W Twojej głowie pojawiać się będą pomysły, jeden za drugim. Twoja kreatywność sięgnie wyżyn. Wykorzystaj to, nic nie dzieje się bez powodu.

horoskop przygotowała nasza CzaroMarowa Wróżka - Ana Moonlight


kliknij po wróżbę od naszej dobrej Wróżki Any Moonligh >>

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2