Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zostań milionerem w minutę

Witaj.
dzisiaj mam dla Ciebie wyjątkową propozycję na lekturę - książek, która uczy prostych zachowań, czy czynności, które zabierają dosłownie jedną minutę, a dzięki którym niezawodnie człowiek zostaje MILIONEREM! Kusząca wiedza, prawda?


"Jednominutowy milioner" to książka napisana przez 2 milionerów, którzy postawili sobie za cel pomóc milionowi osób zostać milionerami. W ten sposób postanowili podzielić się swoim bogactwem ze światem zamieszczając w książce "Jednominutowy milioner" swoje najlepsze pomysły i sposoby, które okazały się skuteczne na drodze do własnych milionów :)

Oczywiście samo przeczytanie tej książki nie uczyni z Ciebie milionera, tak jak super-przepis na diety nie sprawi, że schudniesz, jeśli nie będziesz stosować się do zasad w niej określonych.


Swoją książkę nazywają "mapą milionera", mapą, dzięki której dojdziesz dokładnie tam, gdzie zamierzasz, czyli do pełnej zamożności, w której masz zawsze więcej pieniędzy i dóbr materialnych niż Ci trzeba, a dzięki temu i ty również podzielisz się swym nadmiarem i obfitością z innymi.

Przeczytaj więcej...Lato w pełni, podobno w ten weekend ma być znowu upalnie, tak więc nic tylko poleniuchować na słoneczku z ciekawą książką w ręku. Poniżej znajdą Państwo kilka ciekawych tytułów, które pomogą umilić wypoczynek.

Za oknem temperaturę w górę, a u nas ceny w dół! Wszystkie te niedawno wydane książki do końca wakacji mają "spadnięte" mocno ceny:

15% TANIEJ


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2