Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztaty na podstawie metody Bruce’a Moena, Wrocław 21-22

Warsztaty na podstawie metody

Bruce’a Moena

 

 

Świadome podróże

w niefizyczne światy

&

Eksploracje Partnerskie

&

Podróż w głąb siebie samego

 

prowadzi Joanna Mądrzak

(współautorka programu III stopnia warsztatów Bruce’a Moena, tłumaczka jego książek oraz kursów w Polsce)

 

 

WROCŁAW 21-22.02 2008

 

 

Relacje uczestników z ostatniego warsztatu we Wrocławiu (listopad 2008) przeczytasz tutaj: http://www.afterlife-knowledge.com.pl/forum/viewtopic.php?t=723

 

 

 

Od wieków ludzie szukali sposobu na świadome opuszczenie ciała fizycznego, żeby przekonać się, co znajduje się po Tamtej Stronie. Wiele informacji na ten temat można odnaleźć w tybetańskiej jodze snu i śnienia. Daikini (bogini) świętego snu jest według Tybetańczyków "tą, która pozwala dostrzec pomiędzy koncepcjami (iluzjami)". Być może to nasze życie fizyczne jest snem, w którego pułapce tkwimy, a prawdę o tym, kim naprawdę jesteśmy możemy poznać już za życia fizycznego - świadomie podróżując w obszary niefizyczne? Dzięki temu będziemy w stanie dokonać zmian również na płaszczyźnie naszej fizycznej „rzeczywistości”.

 

 

 

 

„Dzięki swoim badaniom udowodniłem sobie ponad wszelkie wątpliwości, że istniejemy długo przed naszymi narodzinami i po naszej fizycznej śmierci. Odkąd tylko moje życie zaczęło się zmieniać dzięki tej wiedzy, moim marzeniem stało się podzielić się nią z taką liczbą osób, jak to tylko możliwe.

 

Nie musisz już przyjmować niczyjej prawdy na temat niefizycznych światów. Możesz teraz nauczyć się badać te obszary na własną rękę, poprzez własne, bezpośrednie doświadczenie.
Wyobraź sobie jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, jeśli wiedziałbyś ponad wszelkie wątpliwości, że Obszary Niefizyczne naprawdę istnieją i że jesteś wieczną istotą, istotą, która nigdy nie umrze.”

Bruce Moen

 

 

Więcej o warsztatach w audycji radiowej Radia RAM dostępnej pod adresem:

http://www.radioram.pl/articles/view/7656/podroze-poza-cialo-posluchaj

oraz na stronie:

www.afterlife-knowledge.com.pl

 

Opis warsztatów:

 

 

I stopień

Świadome podróże w niefizyczne światy

 

Wykłady oraz ćwiczenia grupowe, podczas których, przy użyciu prostych metod opracowanych przez Bruce'a po ukończeniu przez niego kursu Lifeline w The Monroe Institute (pozwalających na penetrację obszarów niefizycznych bez użycia dźwięków hemi-sync). Uczymy się też efektywnie uwalniać się z Krainy Iluzji - pułapki naszych własnych przekonań. Przekonujemy się, że wszystkie rzeczywistości, fizyczne i niefizyczne, nie są oddalonymi od siebie obszarami, lecz składają się na Hologram określający nieustanną ewolucję świadomości.

 

Program tych warsztatów został zawarty w podręczniku "Świadome podróże w niefizyczne światy" oraz na płytach Cd z ćwiczeniami. Są one dostępne w sklepie CzaryMary.  Zainteresowanym udziałem w warsztatach polecamy zapoznanie się ze spisem treści podręcznika: http://www.afterlife-knowledge.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4&Itemid=4 (na końcu strony)

 

 

II stopień

Warsztaty Eksploracji Partnerskich

Program tych warsztatów opiera się na doświadczeniu i umiejętnościach zdobytych podczas doświadczeń po Tamtej stronie i służy szerszej eksploracji poza rzeczywistością fizyczną. Został opracowany, aby ułatwić weryfikację informacji zgromadzonych podczas ćwiczeń, gdy nie ma fizycznie żyjącej osoby, która mogłaby tej weryfikacji dokonać. Nauczysz się badać miejsca opisane w książkach Bruce'a oraz potwierdzać prawdziwość swoich doświadczeń. Jest to technika zaawansowana. Dwie lub więcej fizycznie żywe osoby, umawiają się na spotkanie w miejscu niefizycznym w celu wspólnych eksploracji. Po zakończeniu ćwiczenia partnerzy zapisują wszystko, co pamiętają , aby następnie odszukać swoje własne doświadczenia opisane w notatkach partnera. Podczas kursu kreujemy nasze własne obszary niefizyczne, które po warsztatach stanowią bazę startową naszych niefizycznych wypadów, poszukiwań oraz miejsca naszych regularnych spotkań, pomimo, że często dzieli nas fizyczna odległość kilkuset kilometrów.

 

 

III stopień

 

Podróż w Głąb Siebie Samego

Fascynująca podróż do własnego wnętrza, obejmująca wszystkie aspekty i wymiary naszego istnienia. Uczymy się rozpoznawać i eliminować ograniczające nas przekonania i lęki, pracować z podtrzymującymi je Aspektami (nieuświadomionymi częściami naszej własnej osobowości, często zagubionymi na wielu płaszczyznach świadomości) oraz odzyskiwać te Aspekty, wraz z całą ukrytą w nich mocą. Zajmujemy się Aspektami z obecnego życia oraz z poprzednich inkarnacji. (Podczas tych ćwiczeń okazuje się jak bardzo "nieprzypadkowe" są spotkania poszczególnych osób, uczestników kursu.) Ponadto niezwykłe wyprawy do miejsc niefizycznych (między innymi do Centrum Planowania) umożliwią dostęp do wielu niezwykle istotnych informacji dotyczących obecnego przyspieszonego rozwoju nas samych jak i całej ludzkości .

Światowa premiera tych warsztatów odbyła się we wrześniu 2005 roku w Krakowie i we Wrocławiu. Miało wówczas miejsce wiele niezwykle istotnych zdarzeń niefizycznych, których weryfikacja następowała prawie natychmiast i pociągała za sobą zmiany w naszej fizycznej rzeczywistości. Wszystkie ćwiczenia, relacje z nich ułożyły się w synchroniczną całość. Pod koniec ćwiczenia mającego na celu skontaktowanie się z przedstawicielem naszego Dysku, Pomocnikiem z Wyższego Ja wiele osób uzyskało informację, że znakiem – dowodem prawdziwości tego doświadczenia będzie dźwięk dzwonka. Tuż po zakończeniu sesji wszyscy usłyszeliśmy bijące dzwony dobiegające z pobliskiego kościoła. Każde kolejne spotkanie III stopnia niesie za sobą coraz dalej idące weryfikacje pozwala doświadczyć, iż jesteśmy wszyscy jednostkowymi przejawami większej całości w obrębie wszechobecnej Świadomości.

 

 

 

            Informacje i zgłoszenia:

            MANAWA

            Tel. 0695 09 05 71

            E-mail:manawa@manawa.com.pl

                       www.manawa.com.pl

 

 

Inwestycja: 350 zł

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2