Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Czy dbasz o swoje ciało wystarczająco dobrze?

 

 

Uwaga! Najnowszą wiadomość od nas możecie przeczytać Państwo KLIKAJĄC TUTAJ (przez przypadek w liście podaliśmy link do tej-starszej wiadomości

Witam serdecznie w niedzielne popołudnie.

Czy zastanawiali się może ostatnio Państwo nad taką kwestią: Na ile świadomi są Państwo swojego ciała? W tradycjach ezoterycznych mówi się, że ciało to świątynia duszy i należy o nie zatroszczyć się tak samo, jak o sferę duchową. Wszyscy znamy stare porzekadło "W zdrowym ciele zdrowy duch". Od tysięcy lat istnieją systemy rozwoju oparte o pracę z ciałem - są to przede wszystkim różne formy jogi (ale nie tylko). Mówi się, że ciało zawiera całą mądrość, tylko trzeba nauczyć się go słuchać...

Dlatego też chciałbym zwrócić Państwa uwagę na szczególną pozycję:

Anatomia Hatha Jogi - H. David Coulter

"Anatomia Hatha Jogi" - pierwsza taka książka na polskim rynku! Autor tego dzieła dokonał połączenia wiedzy Zachodu (anatomia ludzkiego ciała) ze stareńką wiedzą Wschodu (joga). 

 

 

ZMIANA KOSZTÓW WYSYŁKI od 1.07

Wszyscy pamiętamy jeszcze ostatni strajk poczty. W celu znalezienia pieniędzy na wywalczone przez pracowników podwyżki, z dniem 1 lipca Poczta Polska podnosi opłaty za swoje usługi. Podwyżka jest naprawdę znaczna, sięgająca 20%. W związku z tym jesteśmy zmuszeni z dniem 1 lipca zmienić cennik kosztów wysyłki.

Jeśli jednak złożą Państwo zamówienie w w niedzielę czy poniedziałek 30.06, to jeszcze wyślemy je w starej cenie za wysyłkę!
Nowy cennik ujrzy światło dzienne dopiero we wtorek, gdyż właśnie staram się jak najlepiej skalkulować koszty za wysyłkę, aby były one jak najniższe. Nie jest to jednak łatwe zadanie...

KOŃCÓWKA WYPRZEDAZY TYBETAŃSKICH PIĘKNOŚCI

Tylko do piątku 4 lipca cała biżuteria tybetańska jest tańsza o 20%. A już niedługo pojawi się u nas nowa kolekcja z pięknymi wzorami wybranymi przez Monikę. To jednak dopiero za kilka dni, a już teraz zapraszam do zakupu magicznej biżuterii z 20% rabatem - ale tylko do 4 lipca!

 

Ważne linki:

 

Zycząc udanego pierwszego tygodnia wakacji serdecznie pozdrawiam

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Szczerze polecam częste zaglądanie na naszego CzaroMarowego Bloga /blog po codzienną dawkę ciekawych i inspirujących artykułów i nowinek ze świata ezoterycznego i nie tylko


 

Na chwilę oddam głos Magdzie, która pierwsza została zafascynowana tą pozycją:

Co mnie w tej książce urzekło?

Szczerze przyznam, że po raz pierwszy biorąc do ręki egzemplarz "Anatomia Hatha jogi" byłam lekko odstraszona jej objętością (zawiera 520 stron). Jednakże tuż po otwarciu książki te wrażenie szybko rozpłynęło się. Pojawiło się natomiast zaintrygowanie wymieszane z "dawką" zdziwienia wywołanego oryginalnością ujęcia tematu. Niezwykłość tej książki polega na tym, że autor podszedł do asan od strony medycznej. "Zajrzał" w głąb ludzkiego ciała, opisując następnie, w jaki sposób joga wpływa na poprawę funkcjonowania poszczególnych systemów w organizmie człowieka, a w konsekwencji całej kondycji psychofizycznej. I mimo tego, że joga jest przedstawiona "medycznie", tuż po zakończeniu poszczególnych rozdziałów w książce, z chęcią wyciągałam matę, by z teorii przejść do praktyki :)

Magda spisała swoje odczucia po lekturze tej pozycji w recenzji, którą mogą przeczytać Państwo tutaj

Czyż nie jest to fantastyczne, że nauka w XXI wieku potwierdza wiedzę duchową sprzed kilku tysięcy lat?

Medycyna potwierdziła skuteczność i dobroczynność praktyki jogi na ciało i psychikę człowieka. Czy może być lepsza zachęta do rozpoczęcia swojej własnej przygoty z Hatha Joga?

Książka ta jest objęta patronatem medialnym CZARYMARY.pl
Pełny opis książki tutaj ->>

Anatomia Hatha Jogi i Muzyka do ćwiczeń JOGA

Mogą ją również nabyć Państwo w zestawie z muzyką relaksacyjną idealną

do praktyki jogi w promocyjnej cenie. 

 

Nasza oferta książek o jodze >>

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2