Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

HOROSKOP NA CZERWIEC 2008

HOROSKOP NA CZERWIEC

Baran

a

  Szykuję się zmiany. Ten miesiąc będzie zatem obfitował w nowości. Pamiętaj, że nawet w pozornie zwyczajnym dniu kryją się niezwykłe rzeczy, bo co chwilę coś się zmienia. To czas pomyślności finansowej, a także czas słuchania swojego własnego wnętrza i wyciszania emocji. Pieniądze powinny teraz płynąć strumieniem, jeśli oczywiście sam tego strumienia nie przerwiesz swoim nastawieniem. Warto więc postarać się o właściwe nastawienie.

 

Byk

a

 To miesiąc, w którym na Twojej drodze pojawią się nowe znajomości. To czas dotykania głębi własnej egzystencji, egzystencji Wszechświata. Może pojawić się osoba, która będzie chciała pójść z Tobą na kompromis. Przyjrzyj się dokładnie ofercie, jaka zostanie Ci zaproponowana, bo może okazać się, że ktoś będzie wymagał od Ciebie więcej, niż to konieczne. Dla Kobiet to szczególnie dobry czas na zajście w ciążę. Ogólnie zaś, to czas pracowania nad własną cierpliwością, wszystko bowiem ma swój czas i miejsce.

 

Bliźnięta

a To koniec pewnego etapu w Twoim życiu. Teraz można na spokojnie poskładać minione doświadczenia, dokonanie retrospekcji może bardzo pomóc we wchodzeniu w kolejny etap życia. To czas rozumienia siebie i osób w najbliższym otoczeniu. To również czas zawierania trwałych przyjaźni a także owocnej współpracy z innymi ludźmi. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam, warto również pamiętać, iż każdy człowiek jest wyjątkowy i może wnieść coś wartościowego do Twego życia.

 

Rak

a

To początek nowego etapu w Twoim życiu. Masz szansę wiele rzeczy zacząć do nowa i jesteś gotowy, by zmieniać swoje życie na lepsze, nie krzywdząc nikogo. Ten miesiąc, to czas dzielenia się swoim bogactwem z innymi osobami. Życie da Ci możliwość oczyszczenia umysłu z nadmiaru różnych rzeczy. Czasem bowiem myślimy o sprawach zupełnie nie istotnych, zamiast skupić się na teraźniejszości. Teraz zatem jest czas życia tu i teraz.

 

Lew

a

Słuchaj swojego wnętrza. Twoja intuicja dokładnie wie, co dla Ciebie dobre. Możesz spokojnie unosić się, płynąć na fali wydarzeń. Twoja sfera materialna znacznie się teraz wzbogaci. Pamiętaj jednak, by nie zagubić siebie w tym wszystkim. Pamiętaj, że nie musisz wywarzać żadnych drzwi, bo wszystkie stoją dla Ciebie otworem, jeśli to zrozumiesz i poczujesz, będziesz mógł osiągnąć wszystko o czym marzysz. Wszystko zostało Tobie dane na samym początku, wystarczy tylko, że po to sięgniesz.  

 

Panna

a

Masz szansę posiadać wiele. Nie zapominaj jednak, że są osoby, które potrzebują Twojego wsparcia. Podziel się z nimi, jeśli Cię poproszą, z Twojego bogactwa nic nie ubędzie, wręcz sam się wzbogacisz. To miesiąc, w którym możesz zharmonizować swoje wnętrze. Może pojawić się żal związany z kobietą. Pamiętaj jednak, że prawdziwej Miłości nie znajdziesz poza sobą, póki nie odnajdziesz jej w sobie.

 

Waga

a

To miesiąc, w którym Wszechświat pokaże Ci, że odpoczynek jest potrzebny. Wygospodaruj więc nieco czasu na regenerację, może to być nawet 15 minut dziennie. Szykuje się przemiana, masz szansę odrodzić się, uzdrowić i zacząć wszystko od nowa. Nie musisz walczyć z wydarzeniami, które przyjdą, mają one swój sens i cel. Koncentracja na własnym wnętrzu może Ci pomóc ów sens i cel zrozumieć nawet szybciej, niż myślisz.

 

Skorpion

a

To czas przyjmowania wszelkich pojawiających się w Twoim życiu wydarzeń. Może pojawić się stres, ale pamiętaj, że to Ty sam panujesz nas sobą, nikt inny. Pojawi się w Twoim życiu osoba, która będzie dla Ciebie przyjacielem na całe życie. Wyraźnie widać również nadchodzący sukces. Także nie ma się czym stresować, nawet, jeśli będą konieczne jakieś wyrzeczenia, czy wysiłek, uda Ci się osiągnąć cel.

 

Strzelec

a

To będzie bardzo intensywny miesiąc. Znajdź chwilę, by odpocząć. Sam dla siebie jesteś Muzą, jeśli to poczujesz, będziesz mógł wprowadzić swoją nową wizję w życie.

Widać również bogactwo. Możesz więc płynąć spokojnie wraz z wydarzeniami, skupiając się tylko i wyłącznie na aktualnych wydarzeniach. Nie musisz robić nic więcej, po prostu rób swoje, słuchając głosu intuicji, a życie samo pokieruje Cię tam, gdzie powinieneś teraz dotrzeć.

 

Koziorożec

a

Ten miesiąc, to czas spełniania marzeń. Pamiętaj, że Twoje myśli działają szybciej, niż Twoje ciało. Skoncentruj się zatem na nich i wykreuj swoją rzeczywistość dokładnie tak, jak chcesz. Będziesz miał szansę na głębokie przeżywanie swojego istnienia.

Będziesz, jak zasadzony kwiatek, który ze swego nasionka przedziera się przez grudki ziemi by w końcu wyjść na światło dzienne i spijać życiodajną wodę i promienie słońca.

 

Wodnik

a

Może się zdarzyć, że będziesz przez jakiś czas potrzebować samotności, zwłaszcza w celach duchowych. Pozwól sobie przeżywać ją w całości, skupiając uwagę na emocjach, jakie będą jej towarzyszyć. Pojawi się osoba, która stanie się Twoim duchowym przewodnikiem i pomoże Ci w codzienności. Warto zwrócić uwagę na zdrowie. Poświęć nieco czasu na bawienie się. Daj sobie odetchnąć, cisz się życiem.

 

Ryby

a

To miesiąc rozkwitu, czas obfitości duchowej i materialnej. Masz teraz możliwość wykorzystania swojej kreatywności do stworzenia czegoś wspaniałego i pięknego, nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Pamiętaj, że każdy człowiek odpowiedzialny jest za swoje wybory i podejmowane decyzje, Ty również, więc kreuj swoją rzeczywistość nie krzywdząc innych. Wszystko wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą.

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2