Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na Maj i inne magiczności


Witamy serdecznie z galerii CzaryMary.pl

Wiosna w pełni, ciepłych promieni słońca coraz więcej, a my z radością informujemy Państwa o magicznych nowościach w naszym sklepie, mamy kącik dla Maturzystów, horoskop na maj...życzymy miłej lektury:

Jesteśmy w trakcie dodawania NOWEJ KOLEKCJI NIEZWYKŁEJ BIŻUTERII Z TYBETU - wiele nowych i unikalnych wzorów zobaczysz tutaj >>

Astrologia klasyczna, Tom VII, Planety. Pluton, Chiron, Prozerpina - Hrabia S. A. Wronski
Siódmy (już) tom "Astrologii klasycznej" poświęcony jest szczegółowej charakterystyce Plutona, Chirona i Prozerpiny, a także węzłów księżycowych, Lilith i Lulu w znakach Zodiaku i domach. Polecamy. Zobacz pozostałe tytuły tego mega astrologicznego dzieła (w sumie ma być 13 tomów)

 

"Wykradając ogień z nieba" - Stephen Mace. Kolejna książka jednego z najwybitniejszych współczesnych autorów piszących na tematy magiczne. Szeroko przedstawia najróżniejsze techniki psychologiczne, sięga do wiedzy magicznej, a wszystko po to, byś mógł zapanować nad własnym życiem.

 

 

"DEIR V - etap II, część 1. Mądrość" Dimitri Wereszczagin. Z dumą informujemy, że w ofercie naszego sklepu znalazła się kolejna książka popularnego autora, Wereszczagin’a. Jest to pozycja, która wprowadzi Ciebie na kolejne etapy praktykowania wiedzy o tym, jak możesz wpływać na rzeczywistość i żyć świadomie.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest seria DEIR gorąco zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi częściami dostępnymi tutaj >>


Ośmiotomowy komplet "Astrologia" Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz w rewelacyjnie niskiej cenie 175 zł (za 8 tomów!). Te zachwycające wydaniem książki (jednak w miękkiej okładce) mogą stać się fantastyczną podróżą przez tajniki stareńkiej wiedzy - astrologii.


"Inspiracje miłości" są propozycją dla wszystkich - zarówno dla tych, którzy doświadczyli cudu wybaczenia w swoim życiu, jak i dla tych z Państwa, którzy poszukują prawdziwej porady. Informacje zawarte na kartach książki pomogą Ci ukoić ból po stracie, odnaleźć źródło Twoich zahamowań, wskażą przyczynę stanów depresyjnych, blokad psychicznych czy traum młodości.

Więcej o tych technikach dowiedzą się Państwo z serii o Radykalnym Wybaczaniu. Aby zapoznać się z produktami, które posiadamy w naszej ofercie, zapraszamy tutaj>>

"Drzewa pomagają leczyć" - książka ta może stać się niezwykłym przewodnikiem dla wszystkich miłośników piękna przyrody, pokazując w jaki sposób można skorzystać z uzdrawiającej energii drzew, chociażby podczas wiosennych spacerów po lesie.

 

Wszystkie nowości, w tym mnóstwo kadzideł tybetańskich, olejków, książek znajdą Państwo tutaj >>


Ponieważ wiele tytułów się już wyprzedało, dodalismy nowe, jak zwykle w malutkich cenach!!

Nie tylko dla Maturzystów

Wisior Wiedzy 
Wisior Wiedzy (srebro)

*wersja w metalu - 4,99 pln

Zapewnia spokój i ułatwia koncentrację, ułatwia wyrażanie posiadanej wiedzy.
Nosić przy sobie zwłaszcza podczas egzaminów. Pomaga w uzyskaniu mądrości, dojrzałości i postępów w nauce.
Radosna kompozycja wspomagająca proces nauki i kreatywności - słuchana podczas pisania tego listu :)

Artykuł: Dla uczniów, maturzystów, studentów i chłonących wiedzę

Oraz: Piguły do nauki - czyli skompresowana wiedza za 3.90

Horoskop dla Ciebie

Sprawdź, czy gwiazdy pomogą w realizacji Twoich planów w najbliższym czasie. A może miesiąc maj i nadchodzący tydzień będzie idealny na podróże lub zadbanie o zdrowie? Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem przygotowanym na najbliższy tydzień - Horoskop tygodniowy oraz miesiąc - Horoskop na Maj

Nowe zaproszenia

Cud świadomych związków - Małgorzata Przygońska

Trening dla kobiet, mężczyzn, par, pragnących zwiększyć świadomość siebie i funkcjonowania w związku oraz dla tych, którzy wciąż jeszcze szukają swojej bratniej duszy.

Zakochaj się w sobie, poznaj swoje wnętrze, świadomie kreuj własną rzeczywistość.

Małgorzata Przygońska - autorka książki "Dotyk Serca", łączy umiejętności z zakresu Terapii Odwykowej, Programowania Neurolingwistycznego, Konstelacji Rodzinnych, Huny, Tappingu, Cyfrologii i innych. Z ogromną swobodą, humorem i prawdziwym talentem terapeutycznym otwiera ludzkie serca na miłość i potrzeby ich duszy. Wprowadza uczestników na wyższe poziomy wibracji, pomagając im rozszerzać swoją świadomość.

Wrocław - 10-11.05.2008
Inwestycja:360zł
INFORMACJE I ZAPISY: Tel. (0) 695 090 571, (0) 71-322 87 74
E-mail: manawa@manawa.com.pl

oraz 24 - 25 maj 2008r w Białystoku >>>


Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jak bardzo przyjemne musi być życie, kiedy stać Cię na wszystko, co tylko chcesz? W planach warsztat również w Warszawie i Białymstoku!!

Ważne linki:

Dziś to już wszystko czym chcielibyśmy podzielić się z Państwem. Życząc udanego tygodnia i świetnej pogody serdecznie pozdrawiamy

Monika Burzyńska i Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Nasza wielka wyprzedaż niezwykłych książek nadal trwa. Dodaliśmy nowe w miejsce wyprzedanych już tytułów. To ostatnia przed wakacjami taka wyprzedaz więc zachęcamy do zakupów, póki jeszcze jest w czym wybierać tutaj >>

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2