Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na maj 2008

HOROSKOP NA MAJ

Baran

To bardzo dobry miesiąc dla Ciebie. Szykuje się rozkwit. Warto posłuchać głosu intuicji, który może przemówić do Ciebie w snach. Czas popłynąć ze strumieniem wydarzeń, na których możesz swobodnie się unosić, nie zamartwiając się, ale warto pozostać uważnym. Będzie czas na zabawę i świętowanie. Możesz swobodnie skupić się na sprawach dziejących się tu i teraz. Możesz rozwinąć skrzydła, uwolnić marzenia i je zrealizować, możesz również swobodnie tworzyć swoją własną rzeczywistość – pomoże Ci w tym intuicja.

 

Byk

To czas odradzania się. Masz okazję uwolnienia się od stereotypów, wyjścia poza schematy. Wszelkie sprawy dotyczące Ciebie leżą w Twoich rękach. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał kolejny dzień. Masz szansę uzyskania głębokiej wewnętrznej harmonii. To koniec pewnego etapu Twojej podróży, uzyskane doświadczenia pomogą Ci pójść dalej. Możesz pozwolić wydarzeniom, by toczyły się swoim własnym rytmem. Wszystko dzieje się dokładnie tak jak powinno i zmierza w najodpowiedniejszym dla Ciebie kierunku.

 

Bliźnięta

Możesz mieć problemy z podjęciem ważnej decyzji. Życie szykuje Ci nowe możliwości, dzięki którym, jeśli z nich skorzystasz, będziesz mieć okazję do świętowania. Jednak najpierw trzeba będzie podjąć trudną decyzję. Warto przeanalizować wszelkie za i przeciw, posłuchać głosu intuicji – ona pomoże Ci dokonać wyboru. Czeka Cię ważna informacja. Obserwuj więc uważnie wszystko do koła. W pozornie nie istotnych małych sprawach możesz odnaleźć klucze do wrót swojego szczęścia – jeśli oczywiście chcesz.

 

Rak

Potrzebujesz teraz zwrócić się do swego wnętrza. Odnajdź w sobie dziecko, które potrzebuje Twojej miłości i opieki. Pokochaj je więc i zaopiekuj się nim. Czasem trzeba zająć się samym sobą, wtedy łatwiej będzie wspierać tych, którzy tego potrzebują i chcą. Jesteś gotów stawić czoła pewnym decyzjom, które będą miały niebagatelny wpływ na Twoje życie.

Wykorzystaj wiedzę i umiejętności, jakie już posiadasz. Nie zagłębiaj się w przeszłość, bo to co już było nie powróci nigdy w takiej samej formie. Wszystko się zmienia.

 

Lew

Masz szansę przeżyć wspaniałą przygodę, która pozwoli Ci zebrać pewne doświadczenia. Podczas tej przygody możesz czuć się trochę zestresowany, ale poziom stresu zależy tylko i wyłącznie od Twojego podejścia do całej sprawy. Pamiętać, że to Ty projektujesz każdy swój dzień. Uda Ci się ochronić coś przed zburzeniem. Masz szansę wzmocnić i ulepszyć pewne rzeczy. Nie musisz budować na nowo, wystarczy że poprawisz trochę to, co już istnieje. Zwróć uwagę na relację z bliskimi Ci osobami.

 

Panna

Masz szansę zrealizować swoje marzenie dotyczące bliskiej relacji/związku. Ten miesiąc upłynie pod hasłem wyjścia poza własne Twoje projekcje dotyczące innych ludzi i samego siebie. To początek kolejnego etapu Twojej drogi przez życie. Od Ciebie zależy, jak będzie ten etap wyglądał. Masz ogromne możliwości tworzenia/stwarzania. Możesz swobodnie je wykorzystać. To, co stworzysz da Ci satysfakcję a innym może nawet przyjść z pomocą, także wato.

 

Waga

Ten miesiąc możesz wykorzystać na pracę ze swoimi emocjami. Warto wyzwalać je na bieżąco, gdyż inaczej będą się one kumulować, co może doprowadzić do przykrego w skutkach dla Ciebie i innych, wybuchu. Będziesz mieć czas na odrobinę lenistwa, od Ciebie zależy, jak wykorzystasz ten czas. W Twoim życiu pojawi się również pewna kobieta, której będziesz mógł zaufać, ona może Ci bardzo pomóc. Warto również posłuchać głosu intuicji przy podejmowaniu decyzji.

 

Skorpion

To będzie intensywny miesiąc. Postaraj się więc znaleźć chwilę czasu, by odpocząć i skumulować potrzebną do owej intensywności energię. Potrzebna Ci będzie bowiem siła. Masz szansę głębokiego przyjmowania. Zwróć jednak uwagę na to, co przyjmujesz, by potem nie mieć do nikogo pretensji. Przyda Ci się również odwaga do przezwyciężenia pewnych rzeczy. Może się zdarzyć, że staniesz przed trudną sytuacją. Jeśli w nią wejdziesz i przyjmiesz do wiadomości i świadomości to uda Ci się ją rozwiązać.

 

Strzelec

To miesiąc, w którym będziesz miał ogromną szansę wyjść poza swoje iluzje. Będziesz mógł również wyjść poza iluzje, jakie Cię otaczają. Masz ogromną szansę zrozumienia samego siebie ale i innych. To również początek pewnego etapu w Twoim życiu. Już na starcie będziesz mieć szansę zrobienia dobrego interesu. Pamiętaj jednak o byciu odpowiedzialnym za swoje decyzje. Sam jesteś odpowiedzialny za siebie i decyzje, które podejmujesz, ich konsekwencje. Słuchaj więc głosu serca.

 

Koziorożec

Masz szansę przejść głęboką wewnętrzną przemianę. Możesz uzdrowić siebie i swoje relacje z otoczeniem. Ilość pracy, jaką będziesz miał do wykonania może sprawić, że wycofasz się nieco z towarzyskiego życia. To może Ci pomóc w skupieniu się na sobie pod kątem duchowym. Masz szansę głębokich osobistych przemyśleń, które mogą Ci pomóc znaleźć właściwą dla Ciebie ścieżkę życia. Intuicja, doświadczenia i wiedza to narzędzia, które już posiadasz więc warto zacząć je wykorzystywać.

 

Wodnik

Twoi przodkowie chcą Ci powiedzieć coś bardzo istotnego. Będą mówić wprost lub językiem znaków i symboli, które mogą się pojawiać również w snach. Postaraj się odczytywać te znaki, kierując się intuicją. Masz szansę odbycia podróży, zarówno fizycznej, jak i duchowej. Może pojawić się izolacja i łzy, jednak to jest potrzebne do tego, być mógł odkryć siły, jakie w Tobie tkwią. Może się zdarzyć, że ktoś z Twojego najbliższego otoczenia będzie próbował na Ciebie wpłynąć. Najlepiej pozostań sobą, chyba że chcesz coś zmienić.

 

Ryby

Zalecany jest relaks, który pomoże oczyścić i uspokoić pędzący wciąż umysł i myśli. Czasem warto zastanowić się, czy rzeczy o których rozmyślasz są faktycznie warte poświęcania dużej ilości czasu. Masz szansę uświadomić sobie wiele spraw i rzeczy dotyczących zarówno Ciebie jak i tego, co Cię otacza. Otrzymasz w darze przewodnika, który pomoże Ci w dalszej podróży przez życie. Możesz tej osobie zaufać, pomoże Ci. Sam też powinieneś włożyć nieco wysiłku w obserwację siebie i swojej ścieżki.

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2