Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zaczarowanych Świąt Wielkanocnych!

Z całą ekipą magicznego sklepu CzaryMary.pl składamy Tobie i Twoim bliskim
serdeczne życzenia wesołych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy!
 
Zaczarowanych Świąt Wielkanocnych!
 
Udanego świętowania!
 
 

Korzystając z okazji, że podczas Świąt spotyka się rodzina i przyjaciele, a jajka to symbol nowego życia silnie związany z Wielkanocą, możemy skorzystać ze znanych od dawna wspólnych zabaw z jajkami.

Poniżej podpowiadamy sposoby na ZABAWY Z WIELKANOCNYMI PISANKAMI - idealne na święta! :)

Udarzenie jajkiem o jajko - wytypowani zawodnicy wybierają jajko, które według nich ma najtwardszą skorupkę.

Turlanie jajkiem w jajko przeciwnika - zabawa podobna do uderzania jajkiem o jajko. Zawodnicy też siadają naprzeciw siebie, ale tym razem swoją pisankę turlają w stronę pisanki przeciwnika. Tutaj też wygrywa ten, którego jajko pozostanie całe, co więcej, w nagrodę zabiera jajko pokonanego.

Toczenie jajek na odległość - zawodnicy toczą swoją pisankę wzdłóż jednej linii. Zwycięża osoba, której jajko potoczy się najdalej. Zabawę można urozmaicić tworząc wymyślny tor przeszkód, wymagający skupienia i precyzji w toczeniu jajka, zaś wygraną osobą będzie ta, która pierwsza dostarczy nieuszkodzone jajko do mety.

Rzut pisanką - każdy z zawodników wybiera jedną pisankę, po czym staje w odległości kilku kroków od siebie. Jedna osoba rzuca pisankę drugiej, jeśli jajko zostanie złapane uczestnicy oddalają się od siebie o krok i znowu rzucają. Wygrywa para, która odsunie się od siebie na największą odległość i zachowa cała pisankę.

Jajko na łyżce - tu oprócz ugotowanych na twardo jajek potrzebne są łyżki stołowe. Zawodnicy mają za zadanie przenieść na wyznaczoną odległość jajko położone na łyżce, tak, aby nie spadło po drodze. Dla utrudnienia, trzonek łyżki można trzymać w zębach, a dla prawdziwych twardzieli polecamy wymienić pisanki na jajka nieugotowane - dreszczyk emocji murowany!

Ukryte pisanki - uczestnicy zabawy mają za zadanie odnaleźć ukryte w domu czy w ogrodzie pisanki. Kto znajdzie ich więcej, albo szybciej, ten wygrywa. Zamiast prawdziwych pisanek można do tej konkurencji użyć popularnych czekoladowych jajek... z niespodzianką!

Życzymy dobrej zabawy! :)
 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2