Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Magiczne Wiadomości z 17.04.2007

Witam Państwa serdecznie z galerii magicznej

Dziś pisze do Państwa w dosyć trudnej dla nas wszystkich sytuacji, gdyż stoimy w obliczu generalnego strajku pracowników Poczy Polskiej, który zapowiedziany jest od poniedziałku 21 kwietnia. Z rozmów z naszymi listonoszami wynika, iż jeśli nie stanie się CUD, to od poniedziałku poczta staje w całej Polsce.

Na szczęście firma kurierska z którą współpracujemy działać będzie normalnie, tak więc nie grozi nam całkowity paraliż, jednak....Zapraszam do lektury naszego oficjalnego stanowiska w tej sprawie tutaj ->
/blog/

Wybierając formę wysyłki przy składaniu zamówienia proszę mieć na uwadzę możliwość strajku Poczty Polskiej.

A teraz pora na Magiczne Wiadomości:

TANIA KSIĄZKA (nie tylko) EZOTERYCZNA

Naszą ofertę właśnie rozszerzyliśmy o kilkaset tytułów taniej książki - czyli ciekawe tytuły dużo, dużo taniej.
Już od 2 złotych!

Całą ofertę taniej książki z podziałem na kategorie znajdą Państwo tutaj>>

Aktualności

Nagrania Hemi-Sync - szybko synchronizujące półkule mózgowe oraz zwiększające stan skupienia, kreatywności, głębokość relaksu i medytacji - wybrane tytuły w rewelacyjnej cenie 54,90 pln!
Zobacz nagrania w promocji>>

Czy już pobrali Państwo Medytacja Wzmacniającego Oddechu autorstwa Moniki Burzyńskiej? Jest to prezent od nas dla Przyjaciół CzaryMary.pl POBIERZ JĄ TERAZ >> (nagranie w formacie mp3)

W ciągu najbliższych dni pojawi się całe mnóstwo nowych produktów - zwłaszcza olejków i kadzidełek, oraz nowe wzory pięknej biżuterii tybetańskiej.
>>Wszystkie nowości znajdą Państwo pod tym linkiem>>

Pomóżmy Maćkowi w walce z chorobą

Są wśród nas tacy, którzy cieszą się pełnią zdrowia i życiowym sukcesem. Są też i tacy, którzy potrzebują naszej pomocy. Maciek Wilczyński - radosny, inteligentny, pełen życia 11-stolatek cierpi na artrogrypozę. Jest to niezwykle rzadkie schorzenie polegające na przykurczu ścięgien w życiu płodowym, któremu często towarzyszą zaniki mięśni. Dziś Maciek porusza się dzięki szynom ortopedycznym. W chwili obecnej konieczne jest prowadzenie wysokospecjalistycznych, bardzo kosztownych zabiegów rehabilitacyjnych. Jeśli możesz - pomóż zasilając jego subkonto. Nr konta oraz więcej informacji znajdą Państwo tutaj>>

Mogą również przekazać Państwo 1% swego podatku na Fundację opiekującą się Maćkiem

Ciekawe warsztaty

"POZA ILUZJE - Seminarium dla liderów przyszłości" - niezwykły warsztat dla osób o szerokich horyzontach myślowych, dla których liczy się nie tylko dobro osobiste, ale i dobro innych. Celem seminarium jest również zwrócenie uwagi na wpływ zmian klimatycznych na obecne wahania w gospodarce światowej. Dzięki nim dowiesz się również, w jaki sposób wzmocnić swoją odporność psychiczną, tak, abyś pozostał w harmonii nawet w środku olbrzymich zawirowań - tych w życiu osobistym, jak i ogólnie, na świecie.

Termin i miejsce zajęć: 27 kwietnia 2008, okolice Warszawy

Więcej informacji wraz z planem seminarium znajdą Państwo tutaj>>

"Obrona psychiczna w praktyce" - ten warsztat będzie z całą pewnością prawdziwą kopalnią wiedzy o tym, co "niewidzialne", a co zabiera nam siły, energię, tworzy blokady i przeszkody w życiu, a nawet choroby. Dziś psycholodzy i psychiatrzy są bezsilni wobec wielu przypadków. Okazuje się, że możemy znaleźć pomoc i porady sięgając po pomoc do świata "niefizycznego".

Termin i miejsce zajęć: Warszawa 19-20 kwiecień, Gdańsk 24-25 maj, Kraków (czerwiec)

Warsztat prowadzi Sebastian Minor - trener rozwoju osobistego, terapeuta od "beznadziejnych przypadków".
Więcej informacji znajdą Państwo tutaj>>


Shirlie Roden: piosenkarka i terapeutka z Wielkiej Brytanii, która uczy jak wykorzystywać moc ludzkiego głosu do uzdrawiania. Warszawa 17-23 kwietnia.

Szczegółowy plan jej wizyty i więcej informacji o Shirley znajdą Państwo tutaj>>


"Samo-i-dentyczność poprzez Ho’Oponopono" -uzdrowienie Ciała, Umysłu i Duszy dzięki stareńkim hawajskim technikom.Więcej informacji znajdą Państwo tutaj>>

Termin i miejsce zajęć: Warszawa 19-20 kwiecień Warsztaty prowadzi Anna Kligert

Ważne linki:

Na dziś to już wszystko. Serdecznie pozdrawiam życząc udanego weekendu

Łukasz Kierus
www.CzaryMary.pl

P.S. Przypominam (ponownie) o prezencie od nas - czyli medytacji w mp3 do pobrania tutaj. Zachęcam również do regularnego odwiedzania naszego magicznego bloga www.czarymary.pl/blog po ciekawe wiadomości :) 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2