JOLANTA S. ( m...@arete33.pl ) 2013-02-06 20:03:01, ocena: 5

Ekspresowa realizacja, warto robić tu zakupy. Co do książki - przeznaczenie prezentowe, więc wypowiedzieć się w jej temacie nie mogę..
Agnieszka K. ( l...@hotmail.com ) 2013-01-31 21:30:50, ocena: 5

To dziala!!! Nawet bez dodatkowych oplat, o ktorych pisze tutaj Elzbieta Z.! Wystarczy stosowac Kody z ksiazki! Moi znajomi i ja sama wyleczylismy sie z wielu chorob! Polecam wszystkim :).
Henryka W. ( l...@tlen.pl ) 2013-02-27 09:30:33, ocena: 5

Miło mi, że oferujecie książki o tematyce, które budzą zainteresowanie, trafiają do naszych serc, a najbardziej dlatego, że pozwalają uleczyc nasze serca..
Magdalena P. ( m...@wp.pl ) 2012-12-02 19:24:03, ocena: 5

Jestem zadowolona, ze w Polsce jest chociaż częśc zkodu uzdrawiania i kilka, które po zastosowaniu działają na zdrowie i inne swery naszego życia, poprostu odpowiednio kodujemy je. Troche za duzo napisana mało konkretna wedłóg mnie, dopiero na koniec kilka kodów... ale na razie nie ma innej książki tego typu ... :-)..
HANNA K. ( h...@interia.pl ) 2012-11-24 19:19:53, ocena: 5

Kupiłam tą książkę,gdyż kody w niej zawarte polecił mi mój naturoterapeuta i postanowiłam zagłębić się w tej lekturze.Super książka,bardzo ciekawie napisana.Gorąco polecam..
Alicja K. ( a...@o2.pl ) 2012-10-20 23:03:10, ocena: 5

Książka niezwykle ciekawa i inspirująca. Uświadamia , jak bardzo nasze zdrowie zależne jest od nas samych. To niesamowite, ale po przeczytaniu "Kodu Uzdrawiania" zmieniłam podejście do wielu spraw. Drugi egzemplarz zamówiłam na prezent koleżance..
Urszula K. ( u...@op.pl ) 2012-09-13 11:19:39, ocena: 4

Bardzo ciekawe spojrzenie na chorobę. Warto przeczytać, mimo, że książka ma pewne niedoskonałości: autory się powtarzają, dużo miejsca poświęcają na relację osób zachwyconych. Wg mnie, samej procedurze poświęcono za mało miejsca, nie jest ona niestety bardzo jasno opisana, brakuje mi opisów z samego przebiego procesu, a nie tylko efektów. Poza tym, autorzy odwołują się do strony internetowej (angielskiej), a ja bym chętnie te informacje przeczytała w książce..
Anna C. ( a...@o2.pl ) 2012-09-11 19:14:27, ocena: 5

Ksiązka ciekawa, jeżeli ktoś sie interesuje medycyną niekonwencjonalną. Polecam ksiązkę młodym adeptom psychologii.
Elżbieta Z. ( e...@gmail.com ) 2012-08-21 17:31:14, ocena: 3

Książka świetna, przedstawiona metoda stanowi kwintesencję wiedzy z zakresu medycyny energetycznej, założenia bardzo przekonujące. To co budzi jednak moje zastrzeżenia, to to, że autor nie dzieli się całą wiedzą na temat tej metody, ujawnia tylko jej niewielki fragment czyli podstawowy kod uzdrawiania. resztę można sobie dokupić na jego stronie (za niemałe pieniądze - sprawdziłam). Jak to się ma wobec twierdzeń, że niby metoda jest wynikiem przekazów otrzymanych od Siły Wyższej? Widzę tu jednak zasadniczą sprzeczność, bo jak kogoś nie stać to co? Uzdrowienie duchowe nie jest dla niego?.
Jerzy G. ( g...@op.pl ) 2012-08-11 06:23:02, ocena: 4

Kupiłem książkę z nadzieją na dobrą lekturę i z ciekawości, bo ta pozycja była za oceanem hitem. Typowy "amerykański" styl narracji za którym nie przepadam. Niektóre poruszane kwestie są ciągnięte na siłę i miałem wrażenie, że autor chce wyprodukować jak najwięcej tekstu. Cytowane w książce listy w zasadzie pomijałem, bowiem nic nowego nie wnosiły a co do niektórych można było mieć wątpliwości co do ich autentyczności (chyba, że Amerykanie tak mają).
Główny nurt to medycyna energetyczna, temat ciekawy i mało znany. Autorzy podpierają się badaniami naukowymi i chwała im za to, bo że to działa można się przekonać na samym sobie. Do niektórych poruszanych tematów autorzy podeszli w bardzo ciekawy i nowatorski sposób.
Podsumowując powyższe, można polecić książkę czytelnikowi otwartemu i poszukującemu. Konserwatystom nie polecam, a tym bardziej miłośnikom medycyny akademickiej..
Bożena D. ( b...@interia.pl ) 2012-08-10 12:11:21, ocena: 5

Świetnie napisana. Przekonująca argumentacja. Treści korespondują ze wskazówkami Siergieja Łazariewa omawianymi w jego wszystkich książkach (Diagnostyka Karmy i Bumerang). Różni autorzy, a odkrywają te same prawdy. W Kodzie Uzdrawiania ukazane są ponadto gesty leczące ciało fizyczne, duszę i los. Książkę tę warto mieć własną, by móc powracać do zawartych w niej cennych wskazówek i umieć zachęcać innych do uwalniania się od nękających problemów.
Wielkie dzięki za tę książkę..
Lucyna B. ( l...@o2.pl ) 2012-08-08 22:15:47, ocena: 5

Wspaniała książka,właśnie takiej szukałam. Korzystam już troszkę z wiedzy w niej zawartej i widzę efekty.
Boża siła,Boża energia miłości jest ciągle wokół nas. Nie ma chorób nieuleczalnych czy sytuacji bez wyjścia,trzeba tylko w to uwierzyć. Ale trzeba też wiedzieć jak postępować,by otrzymywać te Boże pomoce, i o tym mówi ta wspaniała książka. Czytając ją,czuję miłość, polecam wszystkim..