Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Aktualne warsztaty i wydarzenia

Poniżej znajdziesz spis naszym zdaniem interesujących warsztatów i wydarzeń o tematyce związanej z ezoteryką, rozwojem duchowym etc., które odbywają się na terenie całego kraju.

Wyświetlone 1 do 8 (z 8 artykułów) Stron:  1 
Poniżej jest spis artykułów, w kolejności od najnowszych.
Warsztaty "Uzdrawiająca Siła Dźwięku" 16-28.03.2017 w Warszawie
Zapraszamy na wykład, warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje "Uzdrawiająca Siła Dźwięku" w dniach 16-28 marca 2017 r. w Warszawie, które poprowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii.
Etniczne Tańce w Kręgu, 5-6.11.2016 w Warszawie
Jeśli pragniesz doświadczyć wspólnoty i energii płynącej ze wspólnego tańca, jeśli chcesz wrócić do korzeni i poczuć, jak nasi przodkowie wyrażali swoje emocje i jedność z ludźmi i matką naturą – ten warsztat jest dla Ciebie! Wszystkie tańce są uczone od podstaw, nie są potrzebne żadne umiejęt...
Warsztaty Systemu Kinslowa 15-16.10.2016 w Warszawie
Dr Frank Kinslow, odkrywca i twórca Synchronizacji Kwantowej® odwiedza Polskę! Zapraszamy na Warsztaty Systemu Kinslowa 15-16 października 2016 r. do Warszawy. Poznaj technikę Synchronizacji Kwantowej® wprost od jej twórcy!
Uzdrawianie psychotroniczne - sesje na odległość
Uzdrawianie psychotroniczne to metoda pomagania w sferach energetycznych, gdy potrzeba nam uzdrowienia na poziomie ciała, umysłu, ale również różnych okoliczności życia. Każdy człowiek może być poddany takiej sesji, żeby odnieść korzyść na wielu polach.
22.09-04.10.2016r. w Warszawie "Uzdrawiająca Siła Dźwięku"
Zapraszamy na wykład, warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje "Uzdrawiająca Siła Dźwięku" w dniach 22 września - 4 października 2016 r. w Warszawie, które poprowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii.
Pomóż uratować maleńkie serduszko Gosi
Małgosia niedawno skończyła roczek. Urodziła się z wrodzoną wadą serca ze skrajną postacią zespołu Fallota. Nie ma możliwości operowania jej serduszka w Polsce. Jedyną szansą na przeżycie Małgosi jest bardzo kosztowna operacja w Niemczech. Pomóż uratować jej maleńkie serduszko!
SESJE INDYWIDUALNE HO'OPONOPONO I SOULWORK SYSTEMIC COACHING
Pracujemy z wzorcami rodzinnymi – uwikłaniami, pomieszaniem ról i dziedziczonymi po naszych przodkach wzorcami emocjonalnymi. Sprawdzamy, czy nie identyfikujesz się z emocjami lub osobowością innej osoby i pomagamy ci powrócić do swojej tożsamości.
Studium Psychologii Psychotronicznej
Wiesz, jak ważny jest dla ciebie rozwój (duchowy) i masz chęć pomagania sobie i innym. Zależy Ci na pogłębieniu wiedzy, którą zdobyłaś wcześniej z książek i kursów. Studium Psychologii Psychotronicznej powstało, aby pomóc Ci w realizacji Twojej życiowej misji.
Wyświetlone 1 do 8 (z 8 artykułów) Stron:  1 
ARTYKUŁY
Warsztaty i wydarzenia (8)
Warunki Zakupów (8)
CzaroMarowe Wiadomości (570)
Ciekawostki CzaryMary -> (49)
HOROSKOP CzaryMary (19)
Nasza misja :) (1)
POLECAMY (8)
Pomagamy (1)
UWAGA *PROMOCJA* :) (4)

Najnowsze Artykuły
Wszystkie Artykuły
HOROSKOP NA 2017 ROK
Serwis CzaroMarowy Horoskop
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T