Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Podręcznik Huny
Podręcznik Huny
Galeria okno

Podręcznik Huny

Autor: Wingo Otha
Ocena: (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 228
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Cena rynkowa: 30.00
Nasza cena:

28.50

Taniej o: 1.50 zł ( 5 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Opis książki

Podręcznik Huny
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

 • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
 • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
 • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
 • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
 • Kurier DPD od 12,99 zł

Książka w metodyczny sposób przekazuje pradawne nauki Huny, tak jak były one praktykowane w Polinezji, a szczególnie na Hawajach. Huna jest łatwa do nauczenia, a z książki tej dowiesz się wszystkiego, co jest konieczne do jej skutecznego stosowania.

 

PRZEDMOWA

Prof. dr E. Otha Wingo jest profesorem mitologii i języków antycznych uniwersytetu, nauczycielem Huny i kierownikiem Huna-Research, Inc., w Missouri, w USA. Organizacja ta jest światowym centrum Huny. Max Freedom Long, genialny badacz nauki Huny oraz autor najważniejszych książek na ten temat, osobiście wyznaczył Othę Wingo na swego następcę. Po jego śmierci w 1971 roku, Otha po mistrzowsku i z niezwykłą precyzją przeobraził i rozbudował swoje dziedzictwo.
Nieprzypadkowo właśnie jemu Max Freedom Long powierzył funkcję swego następcy. Otha odpowiada wszystkim wymaganiom do wypełniania tego trudnego i odpowiedzialnego zadania (nie chodzi tu tylko o jego profesorskie kwalifikacje). Przede wszystkim jako człowiek posiada ON prawdziwe i niewątpliwe umiejętności i talenty adepta i eksperta Huny, nie tylko te fachowe i intelektualne, lecz, co jest o wiele ważniejsze, ludzkie! Jako nauczyciel Huny, ze swoją wszechstronną wiedzą stoi ON samotnie na czele Huna-Research, Inc., w czym niezawodnie wspiera go jego niezawodny umysł. Każdy, kto czyta tę książkę, posiada gwarancję doświadczania nauki Huny z autentycznego źródła!
Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, co (lub kto) to jest kahu-na. Pomimo że Oma w swojej skromności energicznie będzie protestował przeciwko temu, porównałbym go z kahuną, gdyż posiada ON te znakomite i doskonałe właściwości praktykanta Huny, które niewątpliwie rozwijają się po osiągnięciu własnego Wyższego Ja. Do tego należy nieomylne i niezawodne wyczucie prawdy, oparte nie na rozumowej bazie, lecz na uczuciu; samokontrola dzięki świadomej, intensywnej współpracy z własnym niższym Ja; umiejętność uzdrawiającego wpływania na ludzi, z którymi obcuje, a w szczególności świadome celu używanie modlitwy Huny dla siebie i innych. U Othy wyraźnie rozwinięte są te i inne pozytywne właściwości, lecz ON nigdy nie mówi o tym, podobnie jak prawdziwy kahuną nigdy nie powiedziałby, że nim jest.
Otha napisał niniejszą książkę w moim domu i na moim komputerze w wolnych dniach w czasie naszego wspólnego ośmiotygodnio-wego wykładowego tournee. Bardzo cieszę się z tego; jego wydajność jest znakomita. Niech błogosławione będzie jego dzieło i pozwoli wszystkim czytelnikom na przyswojenie sobie nauki Huny!
Henry KrotoshinWstęp

Zdradzę Warn pewną tajemnicę, jeżeli postaracie się ją wszędzie rozgłosić - w ten oto sposób Max Freedom Long wyraził swój wspaniały zamysł, aby jego koledzy badacze oraz każdy, kto chciałby słuchać, mógł poznać wszystko, co ON sam wiedział.
W roku 1917 Long udał się na Hawaje, jednak nie w celu badania egzotycznych przekazów czy dziwnych praktyk, lecz jako nauczyciel szkolny. Uczył w małej szkole znajdującej się przy odległej plantacji w pobliżu wulkanu. Pewnego wieczoru usłyszał, jak jego kolega rozmawiał z przyjaciółmi i opowiadał pradawne historie o członkach Rodziny i praktykach kahunów. Bardzo go to zaciekawiło. Gdy po trzech latach miał zamiar opuścić Hawaje i powrócić do Kalifornii, bardzo chciał wiedzieć, czy w którejś z tych zadziwiających historii było coś prawdziwego, czy tylko przesądy i czysta fantazja.
W Honolulu odwiedził Bishop Museum, gdzie przechowywane saj poparte dokumentami, informacje o kulturze i tradycji Hawajów. Long spotkał tam dr. Williama Tuftsa Brighama - światowej sławy pedagoga i adwokata, byłego kustosza muzeum - i zadał mu nurtujące go Pytania. Dr Brigham najpierw wypytał go o dotychczasowe studia i zapatrywania odnośnie różnych ważnych zakresów badawczych. A ponieważ odpowiedzi Longa spodobały mu się, opowiedział w zaufaniu o swoich zainteresowaniach praktykami kahunów, które prywatnie zajmowały go już od ponad czterdziestu lat. Dr Brigham nie odkrył tajemnych metod kahunów, jednakże dał Maxowi Freedomowi Longowi klucz do ich odszyfrowania. ,,Niech pan zawsze rozgląda się za trzema rzeczami" - powiedział. - ,,Jeżeli będzie pan szukał tam, gdzie dochodzi do, wydawałoby się, cudownych sztuczek, takich jak uzdrowienie, znajdzie pan świadomość, która ukierunkowuje określoną siłę i sprawuje kontrolę nad substancją. Jeśli odkryje pan tylko jedną z tych rzeczy, wtedy z pewnością doprowadzi ona pana do pozostałych".
Maxa Freedoma Longa do tego stopnia zaciekawiły pradawne o historie o cudownych praktykach kahunów, że pozostał jeszcze czternaście lat na Hawajach. W ciągu następnych pięćdziesięciu dwóch lat poświęcił się badaniu tradycyjnej wiedzy, która już prawie została zapomniana. Nie chodziło mu jednak o wskrzeszenie na użytek współczesnych ludzi pradawnych religijnych obyczajów ani o zachowanie kultury Hawajów, to zrobiło już Bishop Museum. Long chciał odkryć tajemnicę praktyk kahunów, które często działały ,,cuda", by każdy mógł je stosować do uzdrawiania i osiągania wybranych celów. Historię tych poszukiwań Max F. Long opowiedział w swoich książkach.
Nie istniała żadna nazwa określająca praktyki i metody pradawnych kahunów. A ponieważ Long podczas swoich badań stwierdził, iż ciągle natyka się na nieprzeniknioną ścianę milczenia, system, który odkrył, nazwał Huna, co w języku hawajskim oznacza ,,tajemnica". Terminem Huna określa się historie lub tajemnice rodzinne (poufne tradycje i podania 'ohana, tzn. Wielkiej Rodziny). Long był przekonany, że właściwie nie istnieje już potrzeba zachowania otoczki tajemnicy, ponieważ odnalezione przez niego nauki były uniwersalnymi zasadami, z którymi każdy mógł się zaznajomić i używać ich. Nie chodziło już o odsłonięcie poufnych historii rodzinnych. Wybrał więc nazwę Huna na określenie systemu składającego się z psychologii, filozofii i pewnych religijnych elementów, który zbudował z odkrytej na nowo, pradawnej wiedzy. Pomimo sprzecznych stwierdzeń, każdy, kto od tej pory używał słowa Huna, aby nazwać system, za pomocą którego można rozwiązywać problemy, osiągać cele i doskonalić się duchowo, nazwę i podstawy wziął z pracy Maxa Freedoma Longa.
Ja dowiedziałem się o Hunie w bardzo prosty, jednak niezwykły sposób. Jako profesor uniwersytetu nauczałem starożytnych języków (greki i łaciny) oraz mitologii. Często wygłaszałem odczyty na temat greckich wyroczni i używałem opisów nowoczesnych metod do przepowiadania przyszłości. Do swoich wykładów włączyłem małe ,,kąciki astrologiczne" wzięte z czasopism. Zwróciłem uwagę na to, jakie śmieszne są takie uogólnione przepowiednie, i wskazałem, że dawne wyrocznie sprzed tysiąca lat były o wiele bardziej dokładne. Stopniowo narastało we mnie wrażenie, że astrologia byłaby dokładniejsza i wiarygodniejsza, gdyby tylko wyszukano właściwe podręczniki. Wtedy, w połowie lat sześćdziesiątych, nie można było zdobyć takich książek w większości księgarni tak, jak ma to miejsce obecnie. Musiałem więc szybko napisać do Anglii, aby je otrzymać. Następnie codziennie gorliwie i z zapałem studiowałem te teksty, aż przekonałem się, że istnieje prawdziwa wiedza astrologiczna, która jest szczegółowa i dokładna. ,,Astrologiczne kąciki" w czasopismach były właściwie tylko zabawą i rozrywką. Dziwnym trafem stałem się w końcu astrologiem i zebrałem wielką bibliotekę z astrologicznymi książkami. Nadal jednak wiele pytań pozostawało bez odpowiedzi i musiałem porozmawiać z kimś, kto orientował się w astrologii.
Dzięki przypadkowi - w rzeczywistości, jak się okazało, byłem prowadzony - dowiedziałem się o pewnym znanym astrologu, który mieszkał w pobliskim mieście, i napisałem do niego. Omówił ON tę sprawę z kilkoma studentami i znalazł pewną młodą parkę, która gotowa była przebyć ponad sto mil, aby odpowiedzieć na moje pytania związane z astrologią. Podczas dwugodzinnych odwiedzin młodzi ludzie wymienili wiele kierunków badawczych, którymi byli zainteresowani. Wśród nich znalazła, się również Huna. Tego słowa nigdy jeszcze nie słyszałem. Zanotowałem sobie odpowiednie adresy, a następnie napisałem pod każdy z nich w celu otrzymania informacji. Gdy chciałem napisać do Maxa Freedoma Longa, stwierdziłem, że nie mam już w szufladzie papieru listowego i dlatego do napisania listu wziąłem arkusz papieru z nagłówkiem nazwy uniwersytetu. Ku mojemu zdziwieniu Long odpowiedział niezwłocznie. Opowiedział mi o swoich książkach oraz o powielanym biuletynie i powiedział coś, co mnie bardzo zaskoczyło: ,,Już od czterdziestu lat czekam na pana, by przejął pan mój ą pracę".
Long przez pięćdziesiąt lat prowadził badania nad Huna i szukał kogoś, kto byłby dostatecznie zainteresowany i zaangażowany, aby kontynuować pracę jego organizacji, utrzymać przy życiu wiedzę Huny i wszystkim j ą udostępnić. Każdą swoją opublikowaną książkę systematycznie przedkładał autorytetom w dziedzinie religii, filozofii i psychologii, jednak podobnie systematycznie ignorowany był przez większość z nich. Wśród dużej liczby członków jego organizacji, którzy z biegiem czasu przychodzili i odchodzili, znajdowało się zadziwiająco wiele znanych osób. Pewnego razu Longowi śniło się, że ponownie przedkłada autorytetom wyniki swoich badań. Tym razem było to gremium szacownych profesorów uniwersytetu. Obejrzeli oni jego sprawozdania i z ociąganiem doszli do wniosku, że zawierały one coś, co przynajmniej zasługuje na zbadanie. Max Freedom Long nigdy nie chciał niczego więcej. A ponieważ pisząc do niego, przypadkowo (nie przez pomyłkę) użyłem firmowego papieru uniwersytetu, jego sen spełnił się. Long zrobił szybko psychometryczną analizę mojego podpisu (dowiedział się przy tym, że patrzę na te sprawy podobnie jak on) i od razu wiedział, iż byłem tym, którego chciał uczynić swoim następcą. To, co wtedy zaproponował, było niemożliwe do spełnienia. Miałem przeprowadzić się do Kalifornii, pracować z nim i kontynuować pracę po jego śmierci.
Long zmarł w 1971 roku, organizacja Huny została przeniesiona do Cape Girardeau (Missouri) i ulokowana na parterze mojego domu, gdzie pozostała przez czternaście lat do momentu, gdy w 1985 roku został kupiony budynek centrali Huny. Byłem wtedy jeszcze profesorem uniwersytetu, i odczyty oraz uroczystości zajmowały dużą część mojego czasu. Pracą nad i z Huną zajmowałem się w chwilach wolnych, jeżeli nie miałem żadnych odczytów lub też innych obowiązków. Robiłem to z miłości, z miłości robię to również dzisiaj.
Dlatego też cieszę się, iż mogę przedłożyć czytelnikom niniejsze systematyczne studia nad Huną. Huna jest systemem psychologicznym, lecz także filozoficznym i zawiera elementy w pewnym sensie wspólne z religią. Przede wszystkim jednak jest sposobem życia, praktycznym systemem służącym rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów i duchowemu rozwojowi.
Mam nadzieję, iż nauki Huny będą wam tak samo pomocne jak mnie oraz że będziecie żyli pełnią szczęścia i pokoju, osiągali sukcesy i spełnią się wszystkie wasze życzenia.
Zurich, 29 kwietnia 1993 r.

Recenzje książki Podręcznik Huny - przeczytaj

opinie klientów:

Szczegóły książki Podręcznik Huny
 • Autor: Wingo Otha
 • Wydawnictwo: KOS
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2001
 • Ilość stron: 228
 • Format: 14x20 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788386757077
 • ISBN: 9788386757077
 • EAN: 9788386757077
 • Wymiary: 14x20 cm
Podobne produkty
Podręcznik kart Lenormand - Wróżenie z kart Podręcznik kart Lenormand

Cena: 35.93 zł
Promocja z: 49.90
Książka, której nie może zabraknąć w bibliotece każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z wyjątkowymi kartami Tarota Lenormand – popularnym od ponad 150 lat narzędziem wróżebnym, który stał się fenomenem na obydwu półkulach....
Podręcznik Anielskiej Terapii - Karty, książki Podręcznik Anielskiej Terapii

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Doreen Virtue prowadzi od 1997 roku warsztaty Angel Therapy Practitioner, pomagając tysiącom ludzi zdobyć umiejętność duchowego uzdrawiania i mediumicznych odczytów we współpracy z aniołami i archaniołami. W tej książce zgromadziła narzędzia, tajemnice i ćwiczenia, których naucza swoich studentów......
Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków - Czary i zaklęcia Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków

Cena: 29.93 zł
Promocja z: 39.90
Życie jest pełne niebezpieczeństw. Nigdy nie wiadomo, kiedy „nastąpimy komuś na odcisk” i staniemy się obiektem zemsty. Możemy także zostać ofiarą ataku zupełnie bez własnej winy. Czy możliwe jest w tej sytuacji spokojne egzystowanie bez ciągłego zamartwiania się o siebie i swoich najbli...
Podręcznik energetycznego uzdrawiania - Medycyna niekonwencjonalna Podręcznik energetycznego uzdrawiania

Cena: 35.25 zł
Promocja z: 47.10
Pierwszym lekarzem medycyny energetycznej jesteś Ty.Stosując zasady opisane w tej książce możesz optymalizować naturalne możliwości ciała, które potrafi samo siebie utrzymywać w zdrowiu.Dzięki tej książce możesz:- dać zmęczonemu ciału świeże siły,- dać znużonemu umysłowi witalność,- dać podupadłemu....
Życie. Podręcznik sztuki przetrwania - Książka fantastyczna Życie. Podręcznik sztuki przetrwania

Cena: 20.93 zł
Promocja z: 29.90
Strach się bać! Ziemię najechała tajemnicza rasa z kosmosu. Chodzą w białych kitlach i wykonują eksperymenty na ludziach. Doszło już do tego, że barmani w restauracjach serwują paliwo i nawet nie bezołowiowe, straż pożarna straszy ogniem, a samoloty zadarły z panem Newtonem i nie spadają! W dodatku....
Nauka Huny. Natychmiastowe uzdrawianie - Szamanizm i Huna Nauka Huny. Natychmiastowe uzdrawianie

Cena: 32.85 zł
Promocja z: 37.00
Jest to książka o pozbawionym leków natychmiastowym uzdrawianiu, które określam jako ważny lub nawet kompletny efekt uzdrawiania w czasie krótszym niż jedna godzina. Mówi ona o praktycznych ideach i technikach, które działają. Metody, których nauczysz się z tej książki skutecznie wykorzystywane są.....
Podręcznik psychomagii - Szamanizm i Huna Podręcznik psychomagii

Cena: 34.93 zł
Promocja z: 49.90
Legendarny reżyser teatralny i filmowy oraz twórca psychomagii, Alejandro Jodorowsky, przedstawia przewodnik pełen psychomagicznych aktów, które skutecznie pomagają uporać się z różnorodnymi problemami natury psychologicznej, seksualnej, emocjonalnej czy fizycznej. System terapeutyczny......
Nauka Huny. Huna odkrycie wewnętrznej mocy - Szamanizm i Huna Nauka Huny. Huna odkrycie wewnętrznej mocy

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 34.00
Po przekonaniu się o wielkiej skuteczności huny wielu uczestników warsztatów na wyspie Kauai wykorzystywało hawajski szamanizm jako podstawową metodę uzdrawiania i dołączyło do niej inne sposoby leczenia. Do Ciebie należy wybór. Celem jest zrozumienie Twoich wrodzonych zdolności...
Podręcznik EFT - Uzdrawianie duchowe Podręcznik EFT

Cena: 25.82 zł
Promocja z: 27.18
Pierwsza pozycja w języku polskim opisująca EFT!Zaledwie w przeciągu kilku minut (!) można skutecznie pozbyć się wielu problemów emocjonalnych (lęki, fobie, depresja, niskie poczucie własnej wartości, smutek, itd.) oraz fizycznych (alergie, bóle głowy, migrena, bóle pleców i wiele jeszcze innych)......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.