Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Galeria okno

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Ocena: (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 272
Oprawa: Miękka
Dostępność:
48 godzin + czas dostawy
Cena rynkowa: 35.81
Nasza cena:

24.34

Taniej o: 11.47 zł ( 32 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Do tańszej wysyłki do kiosku Ruchu (za 1,99 zł) dla zamówień od 98,99 zł brakuje Ci 98,99 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,70 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
  • Przesyłka kurierska (24h) od 12,70 zł

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze - dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego. Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.

Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...

„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”


SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”.

W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.
Recenzje książki Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 0
Szczegóły książki Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
  • Autor: Sheila Jeffries
  • Wydawnictwo: Amber
  • Seria: Powieść Obyczajowa
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 272
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788324157334
  • Język: polski
  • Podtytuł: Kotka, która leczy serca
  • Tłumacz: Nałęcz Joanna
  • ISBN: 9788324157334
  • EAN: 9788324157334
  • Wymiary: 13.0x21.0x2 cm
Podobne produkty
Salomon Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona Kotka, która leczy serca - Literatura Salomon Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona Kotka, która

Cena: 27.13 zł
Promocja z: 39.90
Kot, który potrafi zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Powrócił na ziemię, by stać się opiekunem rodziny Ellen. Kiedy ona i jej synek zaznają biedy, przemocy, utraty wszystkiego, co kochają, Salomon wnosi światło w ich życie. I sam opowiada swoją i ich historię – przyjaźni i miłoś...
Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi - Literatura Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Cena: 25.70 zł
Promocja z: 37.80
Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach. „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. AMAZON.UK. Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzak...
Lisa Parker kubek wzór kota - Kubki i podstawki Lisa Parker kubek wzór kota

Cena: 18.22 zł
Promocja z: 22.77
Kubek z grafiką Lisy Parker, z czarnym kotem, w sam raz na wieczory przesycone magią... Projekty Lisy Parker nawiązują do świata fantasy, tajemnicy, religii i okultyzmu. Są zarazem mroczne i tajemnicze, ale napawające również nadzieją i radością. Ukryte w jej obrazach przesłanie skłania do......
Inteligencja serca z płytą CD - Miłość. Szczęście Inteligencja serca z płytą CD

Cena: 25.73 zł
Promocja z: 34.30
Poznaj rewelacyjne odkrycia dotyczące istnienia inteligencji całkowicie niezależnej od Twojego mózgu! Miejscem jej ulokowania jest serce, a ona sama nazywana jest inteligencją serca. Co najważniejsze, ma ogromny wpływ na Twoje życie. Udowodniły to badania amerykańskich naukowców z Instytutu......
(e) Otwarte Serca - Paweł Stań - Nagrania MP3 (e) Otwarte Serca - Paweł Stań

Cena: 4.99 zł
Promocja z: 14.70
Otwarte Serce otwiera Cię na Twoją prawdziwą naturę, otwiera Cię na Duszę, daje głębokie zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa, wewnętrzny spokój i pewność, że będzie dobrze, będzie tak, jak ma być, aby nauczyć się być w pełni sobą... w pełni i poczuciu głębokiego Sensu Życia....
SERCE - muzyka relaksacyjna z biciem serca - Filmy i muzyka relaksacyjna SERCE - muzyka relaksacyjna z biciem serca

Cena: 24.00 zł
Promocja z: 30.00
Łukasz Kaminiecki jest znakomitym kompozytorem muzyki relaksacyjnej. Nasze Wydawnictwo z dumą przedstawia Państwu jego najnowszy produkt pt. "SERCE". Jest to niecodzienne zastosowanie muzyki w połączeniu z rytmem bicia serca. Z naszych doświadczeń wynika, że tego typu nagrania bardzo dobrz...
Rytuał odblokowujący czakrę serca Pentagram dla mężczyzny - Zestawy zaklęć magicznych Rytuał odblokowujący czakrę serca Pentagram dla mężczyzny

Cena: 47.53 zł
Promocja z: 49.00
Przeznaczony jest dla osób, które podejrzewają lub są pewne, że ich czakra serca jest zablokowana poprzez magię, rytuały, zazdrość, uroki, klątwy itp. które, ktoś mógł założyć kiedykolwiek na Was. Również dla wszystkich, którzy nie mogą czy boją się wejść w związki stałe....
Rytuał odblokowujący czakrę serca Pentagram dla kobiety - Zestawy zaklęć magicznych Rytuał odblokowujący czakrę serca Pentagram dla kobiety

Cena: 47.53 zł
Promocja z: 49.00
Jest to wyjątkowo skuteczny i bardzo silny rytuał, którego zadaniem jest oczyszczenie i odblokowanie sfery uczuciowej. Jest przeznaczony dla osób, które podejrzewają lub są pewne, że ich czakra serca jest zablokowana poprzez magię, rytuały, zazdrość, uroki, klątwy itp. które, ktoś mógł założyć......
Nowa Biblia leczy choroby serca - Uzdrawianie Nowa Biblia leczy choroby serca

Cena: 11.18 zł
Promocja z: 14.90
Przejmij kontrolę nad zdrowiem swojego serca Choroby układu sercowo-naczyniowego najczęściej są uleczalne i można im zapobiegać. W tej zwięzłej, przystępnie napisanej książce znajdziesz wiadomości potrzebne do zachowania w zdrowiu Twojego serca. Nowe wydanie Biblia Leczy. Choroby serca łączy......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2016 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.