Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy
Zamknij [X]
Galeria
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Galeria okno

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Ocena: (Brak ocen)
Typ produktu Ilość stron: 272
Oprawa: Miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Cena rynkowa: 35.81
Nasza cena:

27.22

Taniej o: 8.59 zł ( 24 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 3,99 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 8,70 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,70 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,70 zł
  • Kurier DPD od 12,70 zł

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze - dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego. Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.

Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...

„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”


SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”.

W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy się także w Niemczech, Francji i Włoszech. Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

Recenzje książki Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca - przeczytaj

opinie klientów:

Liczba recenzji: 0
Szczegóły książki Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca
  • Autor: Sheila Jeffries
  • Wydawnictwo: Amber
  • Seria: Powieść Obyczajowa
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 272
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788324157334
  • Język: polski
  • Podtytuł: Kotka, która leczy serca
  • Tłumacz: Nałęcz Joanna
  • ISBN: 9788324157334
  • EAN: 9788324157334
  • Wymiary: 13.0x21.0x2 cm
Podobne produkty
Salomon Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona Kotka, która leczy serca - Literatura Salomon Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona Kotka, która

Cena: 30.32 zł
Promocja z: 39.90
Kot, który potrafi zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Powrócił na ziemię, by stać się opiekunem rodziny Ellen. Kiedy ona i jej synek zaznają biedy, przemocy, utraty wszystkiego, co kochają, Salomon wnosi światło w ich życie. I sam opowiada swoją i ich historię – przyjaźni i miłoś...
Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca - Literatura Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca

Cena: 17.90 zł
Promocja z: 35.80
Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze - dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego. Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i...
Żywność, która leczy Terapia żywieniowa św. Hildegardy z Bingen - Książki o ziołach Żywność, która leczy Terapia żywieniowa św. Hildegardy z Bingen

Cena: 31.92 zł
Promocja z: 39.90
Terapia żywieniowa św. Hildegardy to całościowy program, kierowany do pacjentów cierpiących na najbardziej zróżnicowane dolegliwości i choroby. Rady świętej uzdrowicielki z Bingen, opracowane współcześnie przez lekarzy różnych specjalności, to alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcieliby żyć......
Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi - Literatura Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Cena: 28.73 zł
Promocja z: 37.80
Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach. „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. AMAZON.UK. Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzak...
Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy - Inne książki o dietach Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy

Cena: 33.12 zł
Promocja z: 39.90
Jest to propozycja diety na całe życie. To nie kolejna krótkotrwała moda, lecz dieta oparta na wiedzy medycznej, bezpieczna i zdrowa. Dieta oparta na skrobi pozwala większości pacjentom uniknąć częstych chorób, powrócić do zdrowia i poprawić wygląd. Dieta dr McDougalla jest oparta na badaniach......
Nowa Biblia leczy choroby serca - Uzdrawianie Nowa Biblia leczy choroby serca

Cena: 12.39 zł
Promocja z: 14.90
Światowej sławy lekarz Don Colbert w przystępny sposób prezentuje najnowsze odkrycia medyczne w dziedzinie chorób serca. Podpowiada jak się odżywiać aby im zapobiec i jak wspomóc dietę ziołami i aktywnością fizyczną. Podkreśla, że na nasze zdrowie wpływa również nasza wiara i samopoczucie. Dlatego.....
Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi - Literatura Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi

Cena: 18.90 zł
Promocja z: 37.80
Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach. „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. AMAZON.UK. Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzak...
Życie w przestrzeni serca + CD - Dusza i fizyka kwantowa Życie w przestrzeni serca + CD

Cena: 39.20 zł
Promocja z: 49.00
W swojej najnowszej książce "Życie w przestrzeni serca - jak wkroczyć do świętej przestrzeni serca" Drunvalo Melchizedek podaje dokładny przepis na wstąpienie do miejsca, w którym połączeni jesteśmy ze wszystkim co istnieje, miejsca w którym istnieje prawdziwa Miłość i kontakt z naszym stwórcą.......
Mądrość serca - Rozwój duchowy Mądrość serca

Cena: 37.42 zł
Promocja z: 49.90
Mądrość serca omawia problemy współczesnego człowieka zainteresowanego prawdą duchową i skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z rozwojem wewnętrznym, jak i mających w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Jest to jedna z najważniejszych książek na temat medytacji,......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
CzaryMary.pl korzysta z technologii cookies, przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
Mapa galerii: 1 | 2 | produkty niedostępne T
Stany Zjednoczone: koszt dostawy już od 47,90 zł!*
Aby sprawdzić koszt dostawy: (1) wrzuć produkty do CzaroMarowego koszyka,
(2) przejdź do Koszyka i (3) wybierzesz kraj dostawy paczki.
Super! Chcę zobaczyć CzaroMarowe Bestsellery >
* dla paczki o wadze do 1 kg. Pełny cennik kosztów dostawy znajdziesz również tutaj.